Ja, dat zei een moeder laatst op school ook al (zij is in juli bevallen). Ze durfde op het laatst haast niet meer naar school te komen vanwege de opmerkingen...quote:Op donderdag 17 september 2009 10:11 schreef RockabeIIa het volgende:
Lily, zo aardig op het laatst worden de opmerkingen hier steeds erger zelfs!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik zie het helemaal voor me:quote:Op donderdag 17 september 2009 11:29 schreef Smikke het volgende:
Lily, ben jij pas 25 weken?![]()
wegrent......geintje
![]()
Prachtige buiken allemaal. Ik ben het helemaal met Tan eens, zwangere vrouwen hebben (meestal) een mooie uitstraling. Ik zou het zelf ook zo weer doen, maar dan moet ik wel eerst een welwillende kerel van de fiets trekken.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zei mijn man ook al: gewoon zeggen; tja, ik ben zwanger, wat is jouw excuus!quote:Op donderdag 17 september 2009 11:45 schreef RockabeIIa het volgende:
En die grapjes ook altijd'Weet je zeker dat...' 'Ja dat weet ik zeker en jij bent nog steeds dik zonder baby en ik blijf het niet!@#!$#!'
Nou ja, ze zeggen het gewoon zoals ik het hierboven schreef.quote:Op donderdag 17 september 2009 12:18 schreef Guuzewuus het volgende:
weet je zeker dat je het niet negatiever interpreteert dan mensen het bedoelen?
			
			
			
			
			
			
			
			Dat snap ik ook wel. Maar toch proberen je niet te zeer te laten raken hoor, veel te jammer! je hebt zo'n prachtige buikquote:Op donderdag 17 september 2009 12:26 schreef lily het volgende:
Maar dagelijks een paar keer horen dat je zo vreselijk dik bent voor de termijn word ik knap onzeker van
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ze zeggen het al letterlijk, Daviniaquote:Op donderdag 17 september 2009 13:46 schreef DaviniaHR het volgende:
En je zou een keer goed kunnen doorvragen. goh, waarom zeg je dat dan? vind je me dik of zo? en dan nog maar eens zien of ze met "ja" beantwoorden
			
			
			
			
			
			
			
			Ja maar ik vind mezelf niet dik. Ik ben harstikke blij met mijn buik! En ik was helemaal niet onzeker!quote:Op donderdag 17 september 2009 13:48 schreef Smikke het volgende:
En als jij met enige afstand (en zonder hormonen) naar jezelf kon kijken zou je dat zelf ook zo vinden. Je was prachtig en je bent prachtig!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Azo, nou hier zijn de reacties wisselend.quote:Op donderdag 17 september 2009 13:51 schreef lily het volgende:
[..]
Ja maar ik vind mezelf niet dik. Ik ben harstikke blij met mijn buik! En ik was helemaal niet onzeker!
Die dagelijkse opmerkingen maken me aan het twijfelen en ik irriteerde me eraan. Ik vroeg me af of anderen dat ook hadden.
verder niks..
Maar enough said
			
			
			
			Oh sorry, die post was er nog niet toen ik die van mij in elkaar knutseldequote:Op donderdag 17 september 2009 13:51 schreef lily het volgende:
[..]
Ja maar ik vind mezelf niet dik. Ik ben harstikke blij met mijn buik! En ik was helemaal niet onzeker!
Die dagelijkse opmerkingen maken me aan het twijfelen en ik irriteerde me eraan. Ik vroeg me af of anderen dat ook hadden.
verder niks..
Maar enough said
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik weet niet of ik verkeerde opmerkingen heb gemaakt, maar dan alsnog mijn veel te late welgemeende excusesquote:Op donderdag 17 september 2009 13:37 schreef Sugar het volgende:
Prachtige buiken hier weer!![]()
Lily, ik kreeg ook heel nare opmerkingen tijdens mijn zwangerschappen.Dat is gewoon echt heel stom en maakt inderdaad erg onzeker. Het lukte mij niet om me er niks van aan te trekken.
![]()
Maar seriously, jouw buik is prachtig! Sowieso vind ik zwangere vrouwen echt heel mooi meestal en jouw buik is ook nog eens heel mooi van vorm en heel mooi bij je lijf. Ik denk echt dat veel mensen jouw figuur zouden willen hebben, hoor!
Kop op, ik herken het heel goed en het is gewoon ook echt stom, maar hopelijk lukt het je het van je af te zetten.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			hahaaaaaquote:Op donderdag 17 september 2009 16:55 schreef lily het volgende:
Die voetjes lijken klein omdat BJ zo groot is en ze dus heel ver weg zijn![]()
Dat is pas een bescheiden buikje, BJ
			
			
			
			quote:Op donderdag 17 september 2009 18:24 schreef Asyniur het volgende:
Maar ik snap die opmerkingen gewoon niet. Alsof je er wat aan kan doen dat je buik groot of klein of scheef of weet ik veel wat is...![]()
Ik bedoel het is niet iets wat je in de hand hebt.
			
			
			
			Welnee, joh!quote:Op donderdag 17 september 2009 16:46 schreef Guuzewuus het volgende:
Ik weet niet of ik verkeerde opmerkingen heb gemaakt, maar dan alsnog mijn veel te late welgemeende excuses. Wat naar dat jullie daar zo verdrietig van worden. Jij had ook al zo'n prachtige buik(en).
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Hey op kleur aangepast jaquote:Op vrijdag 18 september 2009 20:33 schreef huuphuup het volgende:
Heel mooi Rocksecht heel erg!
maar dat balkje haha
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			jupquote:Op zaterdag 19 september 2009 08:49 schreef RockabeIIa het volgende:
Alleen die achtergrond is wel erg om te
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Azo, ik dacht om andere redenenquote:
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:22 schreef DaviniaHR het volgende:
Speciaal voor mijsje een dikke pens
wel een beetje moeilijk te zien door kleur op kleur, maar toch
[ afbeelding ]
24w3d
quote:Op zaterdag 19 september 2009 08:44 schreef RockabeIIa het volgende:
... foto ...
Deze dan?
(maar die haal ik wel weg straks)
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat heeft ie iddquote:Op zaterdag 19 september 2009 11:12 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Azo, ik dacht om andere redenen
en nu ik er nog eens naar kijk: B heeft wel veel weg van jou he?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			uhhhh die is al bezig, vanaf ongeveer week 19/20.. ben inmiddels al 9/10 kg totaal gegroeidquote:Op zondag 20 september 2009 13:51 schreef Guuzewuus het volgende:
Zeg BJ, wanneer begint jouw spurt eens?![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Niks mee mee hoor! Mooi buukske!quote:Op zondag 20 september 2009 22:09 schreef Twinkly het volgende:
Karin wat had je toch een mooie buikWat fijn dat je zo snel terug plooit!
Ik heb nog een foto van toen ik 30 weken was, de 34 weken foto komt dinsdag.
Bluuh ik ben zo vadzig aan het worden, en iedereen maar roepen dat ik er zo goed en vrouwelijk uitzie, jaaa jaCheck die onderkin.. Die broek is ook niet echt charmant, maar hij zit wel het lekkerste. Maar ik geef ook ML de schuld want hij heeft de foto teveel van onderaf genomen!!
[ afbeelding ]
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |