quote:Op donderdag 10 september 2009 16:23 schreef pberends het volgende:
Handelstekort VS stijgt fors
Let op de laatste zin.
Dat programma is inderdaad de enige reden dat ik kan verzinnen dat het handelstekort zo tegenviel.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:46 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
![]()
Wat is het cijfer zonder de factoren door cash for clunkers?
Die handelstekorten gaan weer meevallen dat denk ik ook ja. Maar het is en blijft een tekort, pas bij een overschot of een miniem tekort zie ik om die reden de dollar aansterken.quote:Op donderdag 10 september 2009 16:50 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat programma is inderdaad de enige reden dat ik kan verzinnen dat het handelstekort zo tegenviel.
Maar aangezien het programma nu niet meer bestaat verwacht ik dat de komende maanden de handelstekorten weer fors gaan meevallen en dat de dollar aansterkt.
Das waar, maar beleggers zijn daar te irrationeel voor om dat te snappen.quote:Op donderdag 10 september 2009 17:05 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Die handelstekorten gaan weer meevallen dat denk ik ook ja. Maar het is en blijft een tekort, pas bij een overschot of een miniem tekort zie ik om die reden de dollar aansterken.
Gaat goed volgens schema ja, als we dit doorzetten zouden we volgende week rond die 315 moeten staan.quote:Op donderdag 10 september 2009 17:37 schreef piepeloi55 het volgende:
En we blijven weer zitten in het door vandergeld geschetste scenario.
[ afbeelding ]
Verlies is nooit hoger dan je inleg, en meestal krijg je nog wel wat restwaarde als de stoploss is geraakt. Margin is dus ook niet nodig.quote:Op donderdag 10 september 2009 20:44 schreef janvks het volgende:
Ik heb een vraagje over turbo's, hebben die ongelimiteerde verlies mogelijk en heb je een margin nodig om aan te houden?
het werkt als CFD? dus abn-amro is de tegenpartij en niet andere traders?quote:Op donderdag 10 september 2009 20:48 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Verlies is nooit hoger dan je inleg, en meestal krijg je nog wel wat restwaarde als de stoploss is geraakt. Margin is dus ook niet nodig.
Met turbo's is RBS de tegenpartij in de meeste gevallen, en soms andere traders.quote:Op donderdag 10 september 2009 21:22 schreef janvks het volgende:
[..]
het werkt als CFD? dus abn-amro is de tegenpartij en niet andere traders?
btw je analyse lijkt correct te zijn vandergeld
Die is nog altijd geldig.quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:41 schreef Zure_Pruim het volgende:
Hallo,
Speciaal een account hiervoor gemaakt. Ik zou graag willen beginnen met investeren/speculeren in financiele markten. Wilt er iemand hier mij introduceren aan BinckBank, zodat wij beide een bepaald bedrag gratis aan transactiekosten ontvangen?
Of is deze acie niet meer geldig, aangezien ik het nergens op hun site kan vinden?
Vraag en aanbod.quote:Op vrijdag 11 september 2009 11:44 schreef AQuila360 het volgende:
Vanochtend toch maar even Tomtom gekocht![]()
Hoe kan dat aandeel dag op dag zo sterk stijgen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tomtom heeft vandaag een buy advies van Goldman Sachs gekregen, dat tikt altijd lekker aan. Waarom ze vaker zo veel stijgen, is een beetje irrationeel naar mijn mening. Komt meer omdat ze van grote hoogte komen denk ik.quote:Op vrijdag 11 september 2009 11:44 schreef AQuila360 het volgende:
Vanochtend toch maar even Tomtom gekocht![]()
Hoe kan dat aandeel dag op dag zo sterk stijgen?
Ik ken het gevoel. Kom je terug van vakantie staan we 30 40 punten hogerquote:Op vrijdag 11 september 2009 13:08 schreef Lemans24 het volgende:
Maar na vrijwel de volledige 120 punten stijging te hebben gemist, wil ik het moment waarop ik wél short kan gaan wel aangrijpen! SS330 begin oktober, denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |