Wijzig maar weerquote:Op maandag 7 september 2009 22:24 schreef kevin_ het volgende:
Prachtig als Isner hier doorgaat.
Set 1 al over denk ik.
Isner stomme lul..
quote:Op maandag 7 september 2009 22:57 schreef nightcowboy het volgende:
Hij legt hem geen strobredo in de weg.
Het is nooit *5-4 geweest.quote:Op maandag 7 september 2009 22:58 schreef Nalbandian het volgende:
Hoe in godsnaam heeft Oudin kunnen winnen van Petrova?! Ik ging weg als Petrova 6-1 *5-4 voorstaat, en nu blijkt ze gewoon verloren te hebben van dat kind!
quote:Op maandag 7 september 2009 22:57 schreef nightcowboy het volgende:
Hij legt hem geen strobredo in de weg.
YW!quote:
Tja Pennetta net zo hoor. Die kreeg 7 mp tegen en toen won ze de set toch nog en vervolgens ook nog even de derde set met 6-0, het is net een loterijquote:
6MP, dat is een minor detail.quote:Op maandag 7 september 2009 23:03 schreef Bevin het volgende:
[..]
Tja Pennetta net zo hoor. Die kreeg 7 mp tegen en toen won ze de set toch nog en vervolgens ook nog even de derde set met 6-0, het is net een loterij
Klopt aardigquote:Op maandag 7 september 2009 21:32 schreef Ambrosius het volgende:
Federer-Robredo is ondertussen begonnen, ik verwacht er weinig boeiends van. Lees: 3-0 Fed, 1 moeilijker setje.
Dat deed de commentator van Eurosport ook al. Klopt niet nee.quote:Op maandag 7 september 2009 23:03 schreef Federer-fan het volgende:
Mooi, die Belgische commentator die `egt dat de H2H tussen Federer en Robredo 8-1 is in het voordeel van Federer. Volgens mij was het toch echt 8-0. Nee, de Belgische commentator rekende een wedstrijd mee uit de Hopman Cup.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |