abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72518320
Ik vertrok eergisteren, vanwege zware regenval, vanaf de Camping in Oliva, op weg naar het westen van Spanje. Daar was het mooi weer.

We waren een kwartiertje aan het rijden en het begon echt hard te regenen. Ik ging 90 rijden ipv de toegestane 120 km/pu. Ik reed door een lange tunnel in de bergen, duidelijk was dat het Spaanse wegdek niet was berekend op zo veel water.

Toen ik de tunnel uit kwam leek het alsof ik een baksteen tegen mijn ruit kreeg, zo ontzettend hard regende het, ik zag geen hand voor ogen en nam nog meer gas terug.

Ineens zie ik voor me op de linkerbaan een auto met Spaans kenteken en rechts op de vluchtstrook een andere auto. Biancavia roept "hee, dat zijn Nederlanders". Ik zette direct mijn alarmlichten aan en stopte honderd meter verder op de vluchtstrook.

Ik keek of het veilig was, liet Biancavia in de stromende regen naast de vangrail wachten en rende naar het ongeluk.

Daar stond een gezinnetje met twee kleine kinderen, twee meisjes van ongeveer 3 en 7 jaar oud, beiden in tranen, vader en moeder totaal in shock. Spanjaard druk aan het bellen en zette toen zijn auto verderop neer, pal voor mijn auto op de vluchtstrook.

Ik vroeg of ik iets voor ze kon betekenen, ze stonden op een levensgevaarlijke plek, pa stond een beetje in zijn auto te rommelen, midden op de weg. Audi lag voor volkomen in de prak en het rechter voorwiel was eraf.

Ze wisten niet wat ze moesten doen. "Ik ga de Audi garage bellen zei de man"", ik probeerde hem duidelijk te maken dat dat vrij nutteloos was, maar hij begreep me niet.

Ik besloot de regie over te nemen.

Biancavia heb ik mijn gevarendriehoek laten halen en de man gecommandeerd deze een paar honderd meter verderop te zetten. Iedereen van de vluchtstrook gehaald en 25 meter achter de auto laten staan waar het veilig was. Ik heb een oranje hesje aangetrokken en er een aan de man gegeven.

Toen ben ik in de stromende regen naar de ANWB alarmcentrale gaan bellen, na 15 minuten waren ze nog steeds in gesprek.

Ondertussen bleek dat die man daar 135 reed en op die Spanjaard was geknald, die dus was gaan tollen nadat hij de vangrail had geraakt.

Ik ging naar mijn auto om mijn telefoon weg te leggen, zag dat die Spanjaard 'm snel smeerde, heb snel zijn kenteken genoteerd.

Toen ben ik gaan hollen, in de stromende regen, naast de vangrail door de modder. Ik was drijfnat en het leek wel uren te duren. Ik heb de SOS knop ingedrukt en geroepen dat er snel iemand moest komen, binnen tien minuten zou er iemand zijn, begreep ik uit de spaanse taal die uit die paal kwam.

Ik ben 20 minuten weggeweest, kon niet meer. Bij terugkomst stond die man over zijn no-claim te wauwelen, iedereen was drijf- en drijfnat.

Gelukkig kwam er al snel een servicewagen. Ik heb die man mijn gegevens gegeven zodat hij me kon bereiken voor getuige en ook om mijn spulletjes terug te geven.

Later die dag kregen we een bedankje via sms en de mededeling dat ze op het vliegveld stonden van Valencia en die middag nog naar huis zouden vliegen. Ze bedankten me voor mijn hulp.

Maar goed, hoe kan je nou proberen om in een ruk naar huis te rijden, zo'n lang eind, met twee van die meiskes in de auto, zonder gevarendriehoek of hesjes, geen anwb lidmaatschap en totaal geen voorbereiding?

Mensen zijn echt onverantwoordelijk bezig soms!

Sorry dat het zo'n lang verhaal is geworden.

[ Bericht 0% gewijzigd door Conflict op 07-09-2009 16:22:18 ]
pi_72518371
held van de dag!
pi_72518414
Samenvatting?
pi_72518473
Ten eerste: Held
Ten tweede: mensen rijden nou eenmaal onverantwoord.
Ook met kinderen achterin
In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
pi_72518491
De man had natuurlijk wel een Audi
You dream it, I live it.
pi_72518498
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:23 schreef Keiichi het volgende:
Samenvatting?
Dit is een samenvatting, ik heb daar anderhalf uur gestaan.

En alles was zeiknat, we zijn nu nog spullen aan het wassen.
  maandag 7 september 2009 @ 14:27:17 #7
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_72518511
rare spanjaard die em peert

goed geholpen btw
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
pi_72518539
Zeer netjes van je om bij zo'n ongeluk te gaan helpen. Verder heb je volkomen gelijk als elke bestuurder dit gewoon in z'n auto moet hebben...
I'm not the man you think I am!
  maandag 7 september 2009 @ 14:28:58 #9
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_72518555
In elk geval je best gedaan Conflict. Klasse.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidơ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_72518618
Ik ben geen held ofzo, ik deed gewoon wat ik vond waar ik verplicht toe was!

Na dat filmpje in een ander topic, besloot ik niet toe te kijken bij een dergelijk geval, maar mijn handen uit de mouwen te steken.

En echt, je krijgt een soort adrenalinekick, je gaat zo helder denken.

Maar ik heb goed nagedacht voordat ik vertrok, ben terughoudend met rijden, deed iedereen dat maar, dan was ik niet zo nat geworden
  maandag 7 september 2009 @ 14:32:07 #11
245626 error_404
nee, toch niet...
pi_72518632
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:26 schreef Conflict het volgende:

Dit is een samenvatting, ik heb daar anderhalf uur gestaan.


Hulde! Goeie actie!
Jullie verder wel normaal thuis gekomen en zo?
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_
hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P
hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
pi_72518634
Goed gedaan , over dat rijden...oud probleem...mensen zien de reis niet als vakantiemoment dus is het zo snel mogelijk naar de vakantieplek toe en weer naar huis na afloop terwijl je eigenlijk die reis ook als vakantie moet zien maar ja dat zegt men al jaren, hopelijk heeft de man er wat van geleerd
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
pi_72518704
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:32 schreef error_404 het volgende:

[..]



Hulde! Goeie actie!
Jullie verder wel normaal thuis gekomen en zo?
Nou, al onze spullen waren nat doordat ik steeds spullen uit de auto ging halen. Ook was dit mijn laatste set kleren en ik ben verder gereden op mijn sokken.

Nu zit ik in Frankrijk in een vakantiehuis bij vrienden.

Morgen ga ik naar huis, ipv zaterdag. Ik ben het zat, ik wil naar huis.
pi_72518707
Wilde die man z'n kinderen soms dood hebben ofzo?
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_72518765
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:35 schreef bijdehand het volgende:
Wilde die man z'n kinderen soms dood hebben ofzo?
Het zal geen opzet geweest zijn denk ik, maar slim is het niet.

Ik vraag me af of ik mijn gevarendriehoek nog terug krijg, was een hele mooie van de VW
pi_72519109
Ik ga trouwens alsnog een klacht bij de onbereikbare ANWB alarmcentrale indienen.
  maandag 7 september 2009 @ 14:53:53 #17
28225 twiFight
Pain cleanses the body
pi_72519190
Dus die nederlander reed 135? En hoe was het met die spanjaard dan? Lijkt me dat die wel een ambulance kon gebruiken..
He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise
pi_72519248
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:53 schreef twiFight het volgende:
Dus die nederlander reed 135? En hoe was het met die spanjaard dan? Lijkt me dat die wel een ambulance kon gebruiken..
Ja, hij vertelde me dat hij 135 reed. En dat vond ik belachelijk hard, ik vond 80 al te hard. Ik heb het niet tegen hem gezegd, leek me op dat moment onnodig.

Ik heb ze zoveel mogelijk hulp geboden zonder verder emoties te tonen.

Die spanjaard had niks, liep er geoon normaal bij.

Maar hij heeft absoluut geen contact gezocht met de Nederlanders en is er dus tussenuit gepiept.
pi_72519292
Toch nog even gelezen.

Jij hebt het begrepen, een betere wereld begint bij je zelf
pi_72519380
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:56 schreef Conflict het volgende:

[..]

Ja, hij vertelde me dat hij 135 reed. En dat vond ik belachelijk hard, ik vond 80 al te hard. Ik heb het niet tegen hem gezegd, leek me op dat moment onnodig.

Ik heb ze zoveel mogelijk hulp geboden zonder verder emoties te tonen.

Die spanjaard had niks, liep er geoon normaal bij.

Maar hij heeft absoluut geen contact gezocht met de Nederlanders en is er dus tussenuit gepiept.
Maar had die spanjaard geen schade dan, die kon gewoon verder rijden? Lijkt me vreemd wanneer iemand met 135 op je is gereden. Laat het 110 zijn, dan is de klap nog hard en gezien de schade aan de Audi lijkt me niet dat je nog kan rijden.
Ik zeg maar zo, ik zeg maar niks!
pi_72519424
quote:
Op maandag 7 september 2009 15:02 schreef Mart1n het volgende:

[..]

Maar had die spanjaard geen schade dan, die kon gewoon verder rijden? Lijkt me vreemd wanneer iemand met 135 op je is gereden. Laat het 110 zijn, dan is de klap nog hard en gezien de schade aan de Audi lijkt me niet dat je nog kan rijden.
Hij was op het puntje geraakt, had voor en achter schade, maar was blijkbaar wel rijdbaar.

De airbags van die audi waren ook niet ontploft, ik vond dat raar gezien de schade.
pi_72519606
Ten eerste, Goed dat je gestopt bent om ze te helpen!

Ten tweede, Wat is dat nou weer voor gezeik?
quote:
Maar goed, hoe kan je nou proberen om in een ruk naar huis te rijden, zo'n lang eind, met twee van die meiskes in de auto, zonder gevarendriehoek of hesjes, geen anwb lidmaatschap en totaal geen voorbereiding?
Er zijn mensen die wel lang achter het stuur kunnen zitten, ik ben ook in 1 ruk naar huis gereden vanuit italië.. Niets geen problemen gehad.. ik had alleen geen 2 meisjes in de auto
ook geen anw lidmaatschap.. en wat betreft voorbereiding, je hoeft toch alleen maar de route ff uit te denken? neem aan dat ze dat wel gedaan hadden, en anders gewoon stom op je tomtom blijven kijken, kom je er ook
Op maandag 23 november 2009 13:51 schreef longinus het volgende:
Masturberen is lekker maar je laten aftrekken is nog lekkerder, zie het als jezelf kietelen, dat werkt ook niet zo goed.
  † In Memoriam † maandag 7 september 2009 @ 15:12:53 #23
67005 pc-fr34k
"Internet=Telepathie"
pi_72519652
quote:
Op maandag 7 september 2009 14:31 schreef Conflict het volgende:
Ik ben geen held ofzo, ik deed gewoon wat ik vond waar ik verplicht toe was!
Dat maakt je juist een held. Het vanzelfsprekend vinden.
Wij zijn artificial intelligence. Overclock jezelf maar hou jezelf wel goed koel.
Ik ben gematigd verslaafd aan drugs-ik kan stoppen voor een periode of altijd-maar altijd is zo lang-leef in zonde met mate(n)
http://pc-fr34k.hyves.nl/blog/
pi_72519654
@Laurensius: Zo heeft ieder zijn mening.
pi_72519721
Ik reis trouwens ook zonder ANWB naar spanje hoor.
Kwestie van je auto goed (laten) nakijken
In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')