geen zin in, doet ff iemand anders zo hopelijk op wikipediaquote:Op zaterdag 5 september 2009 22:00 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Nu de doelsaldos nog correct maken
Zweden wint wel van Malta en Albanië. Vraagteken is wat ze tegen Denemarken in Kopenhagen gaan doen. Zijn altijd beladen wedstrijden.quote:Op zaterdag 5 september 2009 21:55 schreef Espabilado het volgende:
Stand groep 1:
1. Denemarken 7-17 (14- 3)
2. Hongarije 7-13 ( 9- 4)
3. Zweden 7- 12 ( 8- 3)
4. Portugal 7- 10 ( 9- 5)
5. Albanië 8- 6 ( 4- 8)
6. Malta 8- 1 ( 0-21)
Ik zie de Portugezen nog wel een keer gelijk spelen tegen Hongarije.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:02 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Zweden wint wel van Malta en Albanië. Vraagteken is wat ze tegen Denemarken in Kopenhagen gaan doen. Zijn altijd beladen wedstrijden.
Hongarije heeft het moeilijk, twee keer tegen de Portugezen en een keer uit tegen de Denen.
Portugal moet twee keer tegen de Hongaren en zou daar één van moeten zien te winnen. Kunnen ze woensdag al doen. Dan is er niks aan het handje. Van Malta winnen ze ook wel.
Zweden geef ik op voorhand de meeste kans maar mocht Zweden tot een gelijkspel komen tegen de Denen dan zou het zomaar kunnen zijn dat Portugal op doelsaldo door gaat omdat Portugal zijn laatste wedstrijd in eigen huis tegen Malta speelt. Kunnen ze lekker gaan uithalen daar.
Onderling resultaat boven doelsaldo.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:04 schreef gitaarsnaar het volgende:
wat is trouwens belangrijker: onderling resultaat of doelsaldo?
Is dat dan niet onderdeel of een weerspiegeling van de cultuur daar?quote:Op zaterdag 5 september 2009 21:59 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Prachtig land. Prachtige steden. Ik hou van de cultuur daar. Ik hou van de koffie. Ik hou van de Italiaanse keuken. Met de Italiaanse politiek kan ik mij echter niet identificeren, en daar heb ik het dan ook niet over wanneer ik mijn liefde voor Italië uitspreek.
thxiequote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Onderling resultaat boven doelsaldo.
Doelsaldo hoor. Kijk maar op de UEFA websitequote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Onderling resultaat boven doelsaldo.
ow. Wat is het nou?quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Doelsaldo hoor. Kijk maar op de UEFA website
quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Joeriii het volgende:
Hongarije moet thuis gewoon ff winnen van Portugal
Maakt toch niet uit wat Zweden en Portugal betreft, 2x 0-0.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Doelsaldo hoor. Kijk maar op de UEFA website
Gaat het daarom dan? Neequote:Op zaterdag 5 september 2009 21:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Vind jij Rommedahl, Gronkjaer, Jacob Poulsen, Tomasson, Daniel Jensen, Silberbauer en Schone bijzondere voetballers?
quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:08 schreef Palmboom313 het volgende:
Denemarken is wel zeker van plek 1. Het gaat gewoon tussen Portugal, Zweden en Hongarije. En jammer maar helaas dan geef ik Portugal toch de grootste kans om 2e te worden.
Portugal moet idd alles winnen, maar Zweden ook. Als Zweden gelijkspeelt tegen Denemarken dan komen ze gelijk in punten en kan Portugal in eigen huis lekker gaan uithalen tegen Malta terwijl de Zweden tegen Albanië zal moeten. Dan heeft Portugal gewoon alle troeven in handen. Verliest Zweden van Denemarken dan is het sprookje voor Zweden helemaal over.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:06 schreef Wilskracht het volgende:
Als Portugal nu niet alles wint liggen ze er uit.
Ik ga er dan vanuit dat Zweden wint van Malta en Albanie
en dat Denemarken ook nog 1 potje wint.
Is dat wel eens voorgekomen?quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:08 schreef gitaarsnaar het volgende:
The criteria will be as follows;
- Total points
- Goal difference
- Goals scored
- Goals scored away from home
- Disciplinary record *
- Drawing of lots
Kut fifa.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:13 schreef borisz het volgende:
Onderling resultaat is een uefa regel en geen fifa regel. Dit is een fifa toernooi dus telt het doelsaldo na de punten.
np.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:15 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Kut fifa.
Sorry dat ik verkeerd antwoordde, was vrij zeker van mijn zaak.
Tuurlijk is de politiek een onderdeel van de cultuur. Maar ondanks het feit dat het een onderdeel is van de cultuur, staat de Italiaanse politiek nogmaals los van mijn fascinatie voor Italië.quote:Op zaterdag 5 september 2009 22:05 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Is dat dan niet onderdeel of een weerspiegeling van de cultuur daar?
Niet dat ik weet.quote:
Nee, is ook geen ramp. Vond ze gisteren maar erg matig voetballen met weinig klasse in de ploeg.quote:
quote:Op woensdag 9 september 2009 19:48 schreef WeebI het volgende:
Dat Zweden maar mooi thuis mag blijven.
Zweden > Portugal al is het alleen al wegens de vrouwelijke fansquote:Op woensdag 9 september 2009 19:48 schreef WeebI het volgende:
Dat Zweden maar mooi thuis mag blijven. Gun het Denemarken en Hongarije tien keer meer. Portugal of Zweden is me om het even.
één moment is voldoende hoor. dan ligt ie er gewoon in.quote:Op woensdag 9 september 2009 19:47 schreef venomsnake het volgende:
Zlatan zit in een vormcrisis ofzo. Hij bakt er ook nu weer vrij weinig van..
Ik zou gewoon Zweden kiezen.quote:Op woensdag 9 september 2009 19:57 schreef WeebI het volgende:
Toegegeven, als ik dan toch moet kiezen tussen Zweden en Portugal gaat dat de beslissende factor zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |