PVV is weer eens woest . Debat aangaan en plaatsnemen aan tafels in discussie-programma's is geen optie voor deze laagvliegers. Maar wel via via in de media reageren met stoere kretenquote:DEN HAAG - ,,Wij houden geen boekhouding bij van de groepen in de samenleving.'' Dat zei minister Eberhard van der Laan (Integratie) vrijdag naar aanleiding van de vraag van de PVV over de kosten van immigratie.
We zijn niet geïnteresseerd in wat een individu kost, een Fries, iemand met blauwe ogen of een gehandicapte.'' Cijfers zijn alleen van belang als die dienen om bepaalde achterstanden in te halen, bijvoorbeeld in het onderwijs. Maar daarbij gaat de kost weer voor de baat uit, vindt de bewindsman. Een opleiding betaalt zich immers later weer terug.
,,Wie over de kosten nadenkt, moet zich bepaalde zaken ook wel realiseren'', zei Van der Laan. Zo wist hij te vertellen dat allochtonen minder kosten aan hypotheken en culturele subsidies. ,,Je kunt ook niet zomaar rondbazuinen dat allochtonen meer kosten aan zorg. Ze gaan misschien vaker naar de huisarts, maar weer minder vaak naar de specialist.''
De PVV is woest over de beantwoording door het kabinet van haar vragen over de kosten van niet-westerse allochtonen. De partij is ’verbijsterd’ en voelt zich ’geschoffeerd. Van der Laan gaf vrijdagmiddag al aan te vermoeden dat ’niet iedereen’ tevreden zou zijn over de antwoorden, die het kabinet baseerde op bestaande cijfers en niet op nieuw onderzoek.
,,Een botte belediging van de Kamer,’’ stelde de PVV vrijdagavond. ,,Het is onvoorstelbaar dat het kabinet niet weet of wil weten wat de kosten van niet-westerse allochtonen zijn.’’ Bij veel becijferingen wordt niet naar achtergrond uitgesplitst.
,,De Nederlandse kiezer mag blijkbaar niet weten wat de massa-immigratie kost. Er wordt gewoonweg een blanco cheque uitgeschreven.’’ Geert Wilders laat het er niet bij zitten: ,,Wij nemen geen genoegen met deze flutantwoorden. We eisen alsnog een onafhankelijk onderzoek,’’ zei hij. De PVV vindt Van der Laan ,,elitair arrogant.’’
http://www.ad.nl/binnenla(...)op_Van_der_Laan.html
en dat zal best eerlijk en neutraal zijn.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:12 schreef Dagonet het volgende:
Nou, dan voert de PVV toch zelf een onderzoek uit?
Dit soort uitspraken doen terwijl je weigert om gegevens te verstrekken is ook niet bijster sterk. Doe het dan gewoon helemaal niet. Hiermee wakkert hij enkel de nieuwsgierigheid en discussie aan.quote:Zo wist hij te vertellen dat allochtonen minder kosten aan hypotheken en culturele subsidies.
Dat gaat natuurlijk tegen de partij-strategie in . Je kunt immers beter mensen die wél met dingen komen vanaf de zijlijn belachelijk maken !quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:12 schreef Dagonet het volgende:
Nou, dan voert de PVV toch zelf een onderzoek uit?
Zelfkennisquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:15 schreef IHVK het volgende:
Zijn ze alweer woedend.
Net moslims die gasten.
Ja humor, die verbaasde verontwaardiging.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:15 schreef IHVK het volgende:
Zijn ze alweer woedend.
Net moslims die gasten.
Nah.quote:
Je bent een lieve uitzondering op de regel.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:19 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nah.
Er staat in de media altijd dat moslims woedend zijn over van alles. Terwijl ik dan best vrolijk ben, wel raar hoor.
Uitzondering bevestigd de regel.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:19 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nah.
Er staat in de media altijd dat moslims woedend zijn over van alles. Terwijl ik dan best vrolijk ben, wel raar hoor.
Is al gedaan:quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:12 schreef Dagonet het volgende:
Nou, dan voert de PVV toch zelf een onderzoek uit?
Ik vind juist veel Wilders aanhangers opgewonden standjes.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:19 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nah.
Er staat in de media altijd dat moslims woedend zijn over van alles. Terwijl ik dan best vrolijk ben, wel raar hoor.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Je bent een lieve uitzondering op de regel.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:21 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Uitzondering bevestigd de regel.
Mijn ervaring is dat het gros van de moslims lange tenen heeft en dat wordt keer op keer idd bevestigd. Vreemd genoeg lees ik dat ook herhaaldelijk her en der en hoor ik het van mensen uit mijn omgeving.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:25 schreef IHVK het volgende:
Meeste moslims woedend.![]()
Maar keer op keer blijkt dat die berichten in Nederland vaak onzin zijn.
Om nog maar te zwijgen over de Islamitische Fok!kers.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:38 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat het gros van de moslims lange tenen heeft en dat wordt keer op keer idd bevestigd. Vreemd genoeg lees ik dat ook herhaaldelijk her en der en hoor ik het van mensen uit mijn omgeving.
IHVK kwam met de eerste post, het valt de PVV'ers niet te verwijten.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:45 schreef Dagonet het volgende:
En gelukkig gaat een topic over de PVV en hun reactie op van der Laan binnen 20 posts weer over moslims.
Valt best mee. Er zijn zoveel moslimfokkers. En van een groot deel komt het amper naar voren dat ze moslim zijn. Ze zitten ook niet echt in NWS en POL enzo.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:41 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Om nog maar te zwijgen over de Islamitische Fok!kers.
Wie zegt dat ik geen PVV'er ben dan?quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:46 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
IHVK kwam met de eerste post, het valt de PVV'ers niet te verwijten.
Maar unlike you is hij geen lieve uitzondering op de regel.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:47 schreef IHVK het volgende:
[..]
Valt best mee. Er zijn zoveel moslimfokkers. En van een groot deel komt het amper naar voren dat ze moslim zijn. Ze zitten ook niet echt in NWS en POL enzo.
Tenzij je het over Meki wilt hebben, maar dat is juist een uitzondering.
Niets officieels, ik heb gewoon het idee dat je niet echt achter de PVV staat, correct me if I'm wrong though.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:47 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik geen PVV'er ben dan?
Welke regel?quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:47 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Maar unlike you is hij geen lieve uitzondering op de regel.
Tijd voor een Fok! census!quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:49 schreef IHVK het volgende:
[..]
Welke regel?![]()
Ik gok dat jij van de meeste moslimfokkers ofwel niet heb gehoord, ofwel niet weet dat ze moslim zijn.
Heul welquote:Ik ben heul niet lief.![]()
En jij kan wel alle pvv stemmers op fok aanwijzen?quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:49 schreef IHVK het volgende:
[..]
Welke regel?![]()
Ik gok dat jij van de meeste moslimfokkers ofwel niet heb gehoord, ofwel niet weet dat ze moslim zijn.
Ik ben heul niet lief.![]()
Nee.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:52 schreef pisnicht het volgende:
[..]
En jij kan wel alle pvv stemmers op fok aanwijzen?
Dat gaat niet over de immigranten maar is een "grove kostenberekening [...] welke is toegespitst op de moslimbevolking".quote:
quote:Aannames:
Aantal moslims 1.000.000
Gezinssamenstelling: Vijf personen. Echtpaar met gemiddeld drie kinderen. Eén kostwinner.
Percentage uitkeringsafhankelijke kostwinners 50%
Uitkering per kostwinner ¤ 1.500 p/m inclusief (huur)subsidies
Tja er valt dan ook weinig over te zeggen, het kabinet gedraagt zich dom, en de PVV gaat er te onbesuisd op in. Verder is er inhoudelijk gezien weinig over te melden lijkt mequote:Op vrijdag 4 september 2009 23:57 schreef Zienswijze het volgende:
Komt niet echt een discussie op gang zo te zien.
Dat zegt-ie dan toch: we houden geen boekhouding bij van groepen mensen.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:14 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dit soort uitspraken doen terwijl je weigert om gegevens te verstrekken is ook niet bijster sterk. Doe het dan gewoon helemaal niet. Hiermee wakkert hij enkel de nieuwsgierigheid en discussie aan.
Hij had het bij het fundamentele punt moeten houden dat je dit niet kunt doen en niet moet willen. Het is maar net tot welke categorie je personen rekent. Voordat je het weet ga je uitzoeken of linkshandigen meer kosten dan rechtshandigen, hoeveel gehandicapten kosten, hoeveel vrouwen de samenleving kosten enzovoorts. Zo behoor je niet naar mensen te kijken. Bij dat punt had hij het moeten laten.
quote:,,De Nederlandse kiezer mag blijkbaar niet weten wat de massa-immigratie kost. Er wordt gewoonweg een blanco cheque uitgeschreven.’’ Geert Wilders laat het er niet bij zitten: ,,Wij nemen geen genoegen met deze flutantwoorden. We eisen alsnog een onafhankelijk onderzoek,’’ zei hij. De PVV vindt Van der Laan ,,elitair arrogant.’’
Ook een mooie is "Wij eisen.."quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:35 schreef OldJeller het volgende:
Ik ben altijd geamuseerd wanneer men in de politiek krachtige woorden als "woedend", "walgelijk", "schande" en dergelijke gebruikt. Met zo'n opgeheven vingertje..
En weer +5 voor Wilders helaas.quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:38 schreef Whiskey_Tango het volgende:
On a sidenote, het is wel weer te merken dat zomerreces afgelopen is zeg, wat een verademing weer, een heel nieuw leven vol met PVV in het NWS forum om met z'n allen over te bakkeleien.
Inderdaad. Ik ben mijn handen alweer aan het insmeren met vaseline...quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:38 schreef Whiskey_Tango het volgende:
On a sidenote, het is wel weer te merken dat zomerreces afgelopen is zeg, wat een verademing weer, een heel nieuw leven vol met PVV in het NWS forum om met z'n allen over te bakkeleien.
Je gaat iemand anaalvuisten???quote:Op zaterdag 5 september 2009 00:54 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik ben mijn handen alweer aan het insmeren met vaseline...
Je bent nog wat jong en in de war zeker. Ik merk dat meer met de jeugd om ons heen. Kunnen het enkel hebben over sex en de nieuwste mobieltjes. Tis een zielige en arme hype, ik neem je niks kwalijk.quote:
Wij jongeren zijn een beetje oversext idd, daar heb je een goed punt. Ies koeltoer, zeg maar.quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:08 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Je bent nog wat jong en in de war zeker. Ik merk dat meer met de jeugd om ons heen. Kunnen het enkel hebben over sex en de nieuwste mobieltjes. Tis een zielige en arme hype, ik neem je niks kwalijk.
Ik zal je helpen:
Politiek weer terug van vakansie... weer flink aan de bak met bekvechten... daardoor discussies hier op Fok!... ikkuh meedoen enzo... veel typen met de handjes die daar wel eens last van kunnen krijgen...
... aldus vaseline. Je weet wel. Voorbereiden.
En nu naar bed jij.
Ligt eraan he?quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wij jongeren zijn een beetje oversext idd, daar heb je een goed punt. Ies koeltoer, zeg maar.
Nu geef je iig een heel goede reden op waarom je je handen met vaseline inwrijft, alleen vraag ik me wel af of je dit forum niet een beetje te serieus neemt dan...
Net of ze uberhaupt in staat zijn om een gedegen onderzoek uit te voeren naar wat dan ookquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:12 schreef Dagonet het volgende:
Nou, dan voert de PVV toch zelf een onderzoek uit?
Ik snap dat je hiermee je negatief wilt uitlaten over de PVV.quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:15 schreef Chadi het volgende:
[..]
Net of ze uberhaupt in staat zijn om een gedegen onderzoek uit te voeren naar wat dan ook
Kun je om dit soort voor de hand liggende misverstanden te voorkomen en ook omdat het dus wrs niet eens waar is dan misschien gewoon niet een andere metafoor gebruiken om uit te drukken dat je in het nieuwe parlementaire jaar weer graag de oren wast van je opponenten? Vaseline roept nu eenmaal een bepaald beeld op. Het schijnt nl. een goedje te zijn dat ook gebruikt wordt als glijmiddel bij allerhande seksuele strapatsen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:14 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Ligt eraan he?
Als jij mijn opmerking over vaseline te serieus neemt, ga je vanzelf mij ten opzichte van dit forum te serieus nemen.
Beide liggen bij jou constateer ik net... dussss.
Ik kan geen rekening houden met kinderen die geen normale verbanden kunnen leggen en de ironie niet snappen, maar alles vanuit hun eigen gebrekkige wereldbeeld bekijken door hun te weinig ervaring.quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:21 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Kun je om dit soort voor de hand liggende misverstanden te voorkomen en ook omdat het dus wrs niet eens waar is dan misschien gewoon niet een andere metafoor gebruiken om uit te drukken dat je in het nieuwe parlementaire jaar weer graag de oren wast van je opponenten? Vaseline roept nu eenmaal een bepaald beeld op. Het schijnt nl. een goedje te zijn dat ook gebruikt wordt als glijmiddel bij allerhande seksuele strapatsen.
Die Russische bromsnor wist dr ook anders wel raad mee, of die gast die het rode boekje heeft geschreven. Brrrrrr, idolen van de Wilders haters.quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:42 schreef Megumi het volgende:
Wat een individu kost en hoe je dat oplost moet Wilders snel zijn er zijn nog maar weinig Duitse specialisten die dat nog weten.... Oew wacht even zijn Israëlische vrienden .......
Ik haat Wilders niet. Haat is namelijk een nutteloze emotie. Waar je alleen je zelf kwaad mee doet. Maar vraag me af welke kant hij uit wil? Maar dat wordt steeds duidelijker.quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:51 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Die Russische bromsnor wist dr ook anders wel raad mee, of die gast die het rode boekje heeft geschreven. Brrrrrr, idolen van de Wilders haters.
Zal mij een zorg zijn wat die joker wilquote:Op zaterdag 5 september 2009 09:15 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik haat Wilders niet. Haat is namelijk een nutteloze emotie. Waar je alleen je zelf kwaad mee doet. Maar vraag me af welke kant hij uit wil? Maar dat wordt steeds duidelijker.
Alleen Linksche Menschen Mogen Politcus Worden !quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:11 schreef kitao het volgende:
Die PVV kan beter gaan berekenen hoeveel de beveiliging van Wilders kost vanwege zijn opruiende uitspraken en hem schrappen als politicus.
Dat scheelt pas bakken met geld.
quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:39 schreef TJDoornbos het volgende:
De PVV heeft gelijk wees godverdomme eens duidelijk kut PvdA!
Jij praat al net zo als jouw grote idool: wie niet voor jou is is tegen jou en wordt vervolgens op één grote hoop gegooid met alle vreselijke mensen uit de wereldgeschiedenis.quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:51 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Die Russische bromsnor wist dr ook anders wel raad mee, of die gast die het rode boekje heeft geschreven. Brrrrrr, idolen van de Wilders haters.
Ik denk dat het ook beter is om wat getalletjes aan de PVV te geven zodat ze daar hun electoraal voordeel mee kunnen doen en we van dit gezeik af zijn maar of het ook bij draagt aan een echte discussie over de immigratiepolitiek?.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:04 schreef Hyperdude het volgende:
Waarom zou je wel bij alle andere politieke besluiten kijken naar kosten en opbrengsten, maar niet bij immigratie? Misschien is het wel beter meer geld aan ontwikkelingshulp uit te geven zodat mensen die wel wat kunnen/willen hun eigen land kunnen opbouwen ipv. hier in een k*tflat in Zoetermeer weg te kwijnen.
Dat is natuurlijk niet de insteek van de PVV, maar de politiek correcte houding van Van der Laan lijkt verdacht veel op de aloude struisvogelpolitiek.
In principe heb je natuurlijk in alles de keuze. Ook als het om ouderen of gehandicapten gaat. Daar kunnen we er ook meer of minder van laten zijn als we dat zouden willen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:17 schreef Hyperdude het volgende:
Het maakt natuurlijk nogal verschil of je gaat rekenen aan dingen waar je geen keuze hebt zoals ouderen/gehandicapten. Die zijn er nu éénmaal.
Wel/geen miljardensteun voor banken, wel/geen slagboom bij de grens; daar heb je wel een keuze en kan je prima op basis van oa. cijfers kijken naar doelmatigheid/gewenstheid van beleid.
QFTquote:Op zaterdag 5 september 2009 10:05 schreef EdvandeBerg het volgende:
Het heeft wel degelijk nut e nadruk te leggen dat we helemaal niet zitten te wachten op immigratie van onderontwikkeld niet-westers volk.
De burger ziet om zich heen op straat overal de nadelen van de immigratie van de afgelopen 40 jaar. Maar nu ziet men dus ook een ander aspect van die immigratie; de kosten ervan, die door de belastingbetaler moeten worden opgehoest. Met die gevolgen moeten we leren leven, maar het doorgaan van de immigratie moet toch echt een halt toe geroepen worden om het niet verder de spuigaten uit te laten lopen.
Van der Laan is inderdaad van de PvdA meer het is een kabinetsbesluit waar de PvdA een minderheid in is, maar goed, als het niet voor Wilder is dan is het 'Linkse Elite' of zo, toch?quote:Op zaterdag 5 september 2009 08:39 schreef TJDoornbos het volgende:
De PVV heeft gelijk wees godverdomme eens duidelijk kut PvdA!
Het moet juist maar eens afgelopen zijn dat alle schuld telkens weer bij immigrnaten en allochtonen wordt gelegd. Dat hebben we na 30 jaar wel zo'n beetje gehad.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:25 schreef fratsman het volgende:
[..]
QFT
En het moet maar eens afgelopen zijn dat, iedere keer als dit onderwerp ter sprake komt, men de racisme/discriminatie-kaart speelt.Dat hebben we na 30 jaar wel zo'n beetje gehad.
De burger ziet vooral de nadelen van het pappen-en-nathouden-beleid van de laatste 40 jaar, en hoewel de PVV daar een speerpunt van heeft gemaakt, staat immigratie daar los van imho. In de kosten daarvan heeft de burger totaal geen inzicht. Het lijkt me prima als die kosten eens inzichtelijk gemaakt worden, voor zover dat mogelijk is, en ik ben benieuwd wat daar dan uitkomt.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:05 schreef EdvandeBerg het volgende:
Het heeft wel degelijk nut e nadruk te leggen dat we helemaal niet zitten te wachten op immigratie van onderontwikkeld niet-westers volk.
De burger ziet om zich heen op straat overal de nadelen van de immigratie van de afgelopen 40 jaar. Maar nu ziet men dus ook een ander aspect van die immigratie; de kosten ervan, die door de belastingbetaler moeten worden opgehoest. Met die gevolgen moeten we leren leven, maar het doorgaan van de immigratie moet toch echt een halt toe geroepen worden om het niet verder de spuigaten uit te laten lopen.
Dit was in 1999, de cijfers zullen nog wel wat hoger zijn nuquote:Dertig jaar immigratie heeft Nederland 70 miljard gekost, aldus onderzoeker Pieter Lakeman in zijn recente boek "Binnen zonder kloppen". Op de achterkant van een bierviltje berekende hij "dat Nederland door de immigratie sinds 1974 is verarmd en nog steeds verder verarmt". Ambtenarensalarissen en uitkeringen moesten daardoor omlaag. Het was volgens Lakeman daarom "voor iedereen" beter geweest "als Nederland in de jaren 60 geen arbeidsmigranten had binnengelaten, en daarna ook niet." Hij meent dat de volksvertegenwoordiging "het Nederlandse volk nu al 30 jaar in de problemen brengt met de entree van honderdduizenden immigranten." Dat de overheid naar aanleiding van de hongerstaking in de Agneskerk 13 "witte illegalen" een verblijfsvergunning heeft gegeven is volgens hem een "knieval van de rechtsstaat Nederland voor de buitenlandse wetsovertreders".
Men is gewoon bang het ware bedrag te geven omdat het hoogstwaarschijnlijk een nogal aardig groot bedrag is waar de PVV handig op in kan spelen. Ik denk dat ze proberen op deze manier het een beetje in het duister te houden om de oppositie geen voer te geven.quote:Op zaterdag 5 september 2009 11:32 schreef Picchia het volgende:
Laatst werd wel aangegeven dat ze het gingen onderzoeken. Er is dus wel al georiënteerd op de cijfers hè. En als de cijfers wederom negatief naar buiten komen dan komt natuurlijk het hele migratiebeleid onder vuur, aangezien de argumenten voor ook maar enige immigratie van tokkies op beginnen te raken.
Eigenlijk zouden ze de feiten moeten ontarmen en er constructief mee aan het werk moeten gaan. Maar blijkbaar knijpt met nog steeds liever een oogje dicht.
Bron Elsevierquote:SP steunt PVV: Kom op met berekening immigratie!
Nee, de PVV moet tevreden zijn met het gelieg en bedrieg van het huidige kabinet. Het gaat al jaren zo. We blijven ze maar naar binnenhalen, een uitkering geven, een verblijfsvergunning, en alles komt goedquote:Op vrijdag 4 september 2009 23:10 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
PVV is weer eens woest . Debat aangaan en plaatsnemen aan tafels in discussie-programma's is geen optie voor deze laagvliegers. Maar wel via via in de media reageren met stoere kreten
Dat moeten we doen omdat er te weinig immigranten hier komen die gaan werken. Gedeeltelijk door het geblaat van jouw held Geert.quote:Op zondag 6 september 2009 14:48 schreef RobbieRivera het volgende:
En dan willen ze de AOW nog ff op 67 zetten.
Wat je hier zegt klopt niet.quote:Op zondag 6 september 2009 15:12 schreef waht het volgende:
[..]
Dat moeten we doen omdat er te weinig immigranten hier komen die gaan werken. Gedeeltelijk door het geblaat van jouw held Geert.
My thoughts exactly. Niemand houdt je tegen dat zelf te achterhalen, Geertje! Maar omdat jij het nuttig vindt, hoeft een ander het nog niet te doen, die het niet nuttig vindt. Als jij het graag wil weten, nodig ik je uit er zelf achter te komen, in plaats van anderen voor je karretje te spannen.quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:12 schreef Dagonet het volgende:
Nou, dan voert de PVV toch zelf een onderzoek uit?
Je bedoeld mensen die hierheen komen om geluk te zoeken? En dat daardoor veel échte Nederlanders zijn geemigreerd door het jarenlange falen van de politiek? Juist ja... Wel bij de feiten houden aub.quote:Op zondag 6 september 2009 15:12 schreef waht het volgende:
[..]
Dat moeten we doen omdat er te weinig immigranten hier komen die gaan werken. Gedeeltelijk door het geblaat van jouw held Geert.
Lol...quote:Op zondag 6 september 2009 15:16 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
My thoughts exactly. Niemand houdt je tegen dat zelf te achterhalen, Geertje! Maar omdat jij het nuttig vindt, hoeft een ander het nog niet te doen, die het niet nuttig vindt. Als jij het graag wil weten, nodig ik je uit er zelf achter te komen, in plaats van anderen voor je karretje te spannen.
Het is zelfs zekerheid.quote:
Ach welnee, daar heeft onze lokale fok allochtoon geen kaas van gegeten, derhalve zoekt hij bevestiging bij zijn mattiesquote:Op zondag 6 september 2009 15:34 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Het is zelfs zekerheid.
Verdiep je nu maar eens wat de werkelijke redenen zijn voor die bezuinigingen.
Niks is zekerheid.quote:
Gedaan. En nu?quote:Verdiep je nu maar eens wat de werkelijke redenen zijn voor die bezuinigingen.
Nee hoor. Als hij zijn onderzoek openbaar maakt, en ook hoe hij wat onderzocht heeft, en dat deugt allemaal, dan zal je mij niet horen.quote:Op zondag 6 september 2009 15:33 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Lol...
We begrijpen wel dat als Geert met de uitkomsten komt, jij de eerste bent die beweert dat de uitkomsten gekleurd danwel niet correct zijn.
Je bent er dus achter dat de kredietcrisis de hoofdreden is? Die heeft er vooral voor gezorgd dat de pensioenfondsen enorm op hun bek zijn gegaan.quote:
Precies. Ik durf met je te wedden dat je wel zaken vind om in kwaad daglicht te zetten. Niet zozeer de onderzoek methode, maar meer gevoed door je anti-Wilders houding.quote:Op zondag 6 september 2009 15:36 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Nee hoor. Als hij zijn onderzoek openbaar maakt, en ook hoe hij wat onderzocht heeft, en dat deugt allemaal, dan zal je mij niet horen.
Ik ben niet anti-Wilders hoor. Wilders op zich lijkt me vrij normaal. Wat ik verachtelijk vind aan de PVV is de beangstigende hoeveelheid incapabele mensen, en de aanhang. Wilders heeft redelijke punten, maar moet zich enorm aanstellen om zijn aanhang tevreden te houden. Dat is zeer jammer.quote:Op zondag 6 september 2009 15:39 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Precies. Ik durf met je te wedden dat je wel zaken vind om in kwaad daglicht te zetten. Niet zozeer de onderzoek methode, maar meer gevoed door je anti-Wilders houding.
Kom op zeg, wie probeer je nu de gek aan te steken?
Mooie ommekeer... helaas verteld je geschiedenis van posts een heel ander beeld.quote:Op zondag 6 september 2009 15:44 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Ik ben niet anti-Wilders hoor. Wilders op zich lijkt me vrij normaal. Wat ik verachtelijk vind aan de PVV is de beangstigende hoeveelheid incapabele mensen, en de aanhang. Wilders heeft redelijke punten, maar moet zich enorm aanstellen om zijn aanhang tevreden te houden. Dat is zeer jammer.
Maar dat heeft mij, en zal mij, nooit weerhouden objectief naar zijn argumenten en standpunten te kijken. Dat jij mij denkt te kennen op basis van een paar posts is dan wel weer tekenend.
Overigens betrap ik de pro-Wilders mensen vaker op tunnelvisie en blind varen op hun gevoelens ipv objectief kijken dan anti-Wilders mensen.
Vertelt je geschiedenis bedoel je?quote:Op zondag 6 september 2009 15:54 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Mooie ommekeer... helaas verteld je geschiedenis van posts een heel ander beeld.
Dus nee, dit klinkt mooi maar is een fail.
Dus je ontkent het nietquote:Op zondag 6 september 2009 15:57 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Vertelt je geschiedenis bedoel je?
Verder weet ik van eerdere discussies met jou in WFL dat met jou niet te praten valt, dus na bovengequote opmerking acht ik je verder nutteloos in dit topic.
Ja, dat is de enige reden. Verder maakt het helemaal niks uit dat de beroepsbevolking krimpt en de groep personen van pensioensgerechtigde leeftijd groeit.quote:Op zondag 6 september 2009 15:38 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Je bent er dus achter dat de kredietcrisis de hoofdreden is? Die heeft er vooral voor gezorgd dat de pensioenfondsen enorm op hun bek zijn gegaan.
Owkee...quote:Op zondag 6 september 2009 16:08 schreef waht het volgende:
Ja, dat is de enige reden. Verder maakt het helemaal niks uit dat de beroepsbevolking krimpt en de groep personen van pensioensgerechtigde leeftijd groeit.
Dus dit sloeg nergens op...quote:Op zondag 6 september 2009 15:12 schreef waht het volgende:
Dat moeten we doen omdat er te weinig immigranten hier komen die gaan werken. Gedeeltelijk door het geblaat van jouw held Geert.
Touché!quote:Op zondag 6 september 2009 16:24 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Owkee...
[..]
Dus dit sloeg nergens op...
Dan zijn we eruit.
Volgende keer wat minder bleren zonder nadenken. Scheelt onzinnige discussies.
Jij denkt dat jij mij beter kent dan ik zelf, op basis van een paar posts. Dan houdt het voor mij op. En ik ontken het wel. Hoewel ik niet zie wat dat voor zijn heeft.quote:Op zondag 6 september 2009 16:06 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Dus je ontkent het niet![]()
Dan kunnen we concluderen dat ik aardig goed zat.
Al je gemekker over typefouten en gejammer over WFL is leuk, maar je maakt er hier geen punt mee. Spijtig dat je op die wijze verder moet. Je weet dat dat heeft te maken met onmacht?
Ik bedoelde het sarcastisch. Het feit dat de beroepsbevolking krimpt speelt weldegelijk mee, naast de problemen die de pensioenfondsen hebben. Meer ouderen betekent meer AOW'ers. Een kleinere beroepsbevolking moet hiervoor de lasten dragen.quote:Op zondag 6 september 2009 16:24 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Owkee...
[..]
Dus dit sloeg nergens op...
Dan zijn we eruit.
Volgende keer wat minder bleren zonder nadenken. Scheelt onzinnige discussies.
Nou, dat was ook écht overduidelijk he?quote:
Oplossing: hardwerkende allochtonen. Alleen al dat 'hardwerkende' ... Dus jij bent voor Turkije bij de EU begrijp ik? Zodat we dit probleem kunnen oplossen? Dan is de poort richting islam definitief wagenwijd open gezet.quote:Het feit dat de beroepsbevolking krimpt speelt weldegelijk mee, naast de problemen die de pensioenfondsen hebben. Meer ouderen betekent meer AOW'ers. Een kleinere beroepsbevolking moet hiervoor de lasten dragen.
Och ja, 'de islam'. Tiswah.quote:Op zondag 6 september 2009 16:38 schreef RobbieRivera het volgende:
Oplossing: hardwerkende allochtonen. Alleen al dat 'hardwerkende' ... Dus jij bent voor Turkije bij de EU begrijp ik? Zodat we dit probleem kunnen oplossen? Dan is de poort richting islam definitief wagenwijd open gezet.
Zeg maar dag tegen Europa, en heet Eurabia welkom
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |