Erg he? Ik wil alleen echt niet tekort komen en omdat wij dus metéén bij de geboorte al beginnen lijkt het me handig er zeker niet te weinig te bestellen. 20 stuks om mee te beginnen leek me aardig.. En die romperverlengers zijn volgens mij echt een supertip he? Happy Heiny ken ik eigenlijk niet, ga ik ook eens opzoeken! Zucht, ik vind dit echt wel moeilijk hoorquote:Op zondag 18 oktober 2009 14:22 schreef cattie het volgende:
Incantrix, wat een lijst! Ik kan je niet helpen, ik ben zelf ook maar een beginneling.
Ik heb voor Fee een Happy Heiny met feetjes erop en die bevalt erg goed. Ze blijft droog! De romperverlengers werken volgens mij wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door cattie op 19-10-2009 22:28:47 ]
Leuk!! Lekker gevarieerd pakket, ben benieuwd naar je ervaringen straks! Ga je gelijk beginnen met die papieren inleggers of is dat voor 'later' bedoeld?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 11:26 schreef Incantrix het volgende:
Heb gisteren definitief mijn luiertjes uitgezocht en mijn broertje heeft ze voor ons besteld, ik ben zo blij!We hebben:
Luiers:
5 x Bum Genius One-size Pocket
5 x Baby Beehinds Magic Minkee AIO maatje Small
5 x Fuzzi Buns Pocket Nappy maatje Small
5 x Itty Bitty Snap-in-one maatje Small
Accessoires:
4 x Bumgenius Microterry insert
2 x 100 Flushable Liners
2 x Mesh Bag
2 x Waterproof Bag
Ik zit me alleen heel erg af te vragen hoe dat gaat met de BG's, bij Twinkle staat in de voorwaarden dat die niet buiten de UK worden verzonden, maar ik heb bij Green Me besteld en die zeggen er verder niks over. We gaan het zien!
Maar strakkies als kleine dikkie er is kunnen we in elk geval meteen beginnen
Over motherease doen ze wel moeilijk ja...quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:32 schreef WupWup het volgende:
Please note under the terms of our distributors we cannot ship BumGenius, Motherease, Tots Bots, Nappy Buckets outside of UK
De meeste bestellingen worden idd gewoon verzonden, maar ik meen dat een aantal mensen toch echt nul op rekest kregen...
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 20:29 schreef Ticootje het volgende:
Jaloers!!
Sneller drogen is inderdaad ook nog een zeer sterk argumentquote:Op zondag 6 december 2009 19:34 schreef Ticootje het volgende:
Tja, ik vind pockets erg makkelijk omdat die sneller drogen dan aio's. Ik maak alle luiers in 1x gebruiksklaar. Dus niets vouwen bij verschonen.
Ik vind de bumgenius erg fijn. Ik ben niet zo tevreden over swaddlebees en happy Heinz.
Dus dan heb je de luier zelf en het overbroekje heeft ook absorptievermogen?quote:Op zondag 6 december 2009 20:49 schreef Ticootje het volgende:
En je hebt ook nog 2 delige systemen, zoals bamboozles. Die gebruik je met een overbroekje. Mijn ervaring is dat 2 delig meer aankan dan pockets. Ik gebruik ze graag voor de nacht.
Ze kunnen er in op een koude droogstand...quote:Op woensdag 9 december 2009 12:35 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik heb weer een slimme vraag. Kunnen die luiers in de wasdroger? Helemaal niet, of beter van niet (want slijtage?) of is het geen probleem? Verschilt dit nog per merk en/of type materiaal?
Het lastige is dat we niet heel groot wonen. We hebben geen plek om ze netjes uit het zicht te laten drogen, dus zeker als er een keer visite is is het wel fijn als ze dan gewoon de droger in kunnen gooien.quote:Op woensdag 9 december 2009 12:52 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ze kunnen er in op een koude droogstand...
MAar ze zijn net zo snel op de verwarming droog, das ook beter.
Pullaagje?quote:Op woensdag 9 december 2009 13:17 schreef Ticootje het volgende:
ik doe het niet.. volgens mij slijt het pullaagje dan sneller af...
Voor zover ik weet staat het op de ingredientenlijstquote:Op dinsdag 5 januari 2010 09:32 schreef vanille79 het volgende:
Had gisteren een dame van Neutral aan de telefoon. zij zei dat in ieder wasmiddel wel enzymen zitten.
bij neutral zit er er in de whitewas meer enzymen dan in de color.
Biotex schijnt een en al enzymen te zijn.
de dame vroeg zich af hoe de was dan schoon te krijgen is zonder enzymen in het wasmiddel.
En hoe zie je trouwens of er wel of geen enzymen in het wasmiddel zitten??
Bij de SIO zitten standaard 2 inleggers: een driedubbele en een zandloper. Ik zou inderdaad extra inleggersets bijkopen, dat scheelt toch weer in luiers. Die boosters heb ik zelf nog niet geprobeerd, want ik zit nog steeds op een ruilpakketje te wachten van Twinkle sinds november...quote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:49 schreef CrazyPrincess het volgende:
Nog even controleren of ik goed begrepen heb hoe die Itti Bitti's werken. (Sorry, ik vind het nogal ingewikkeld allemaal voor iemand die nog nooit zo'n luier van dichtbij heeft gezien)
1. Ik koop een Itti Biiti Snap In One, zeg deze mooie rode:
[ afbeelding ]
Daar zit 1 uitneembare inlegger bij in als ik hem koop.
2. Ik koop er een of meerdere extra uitneembare inleggers bij, zodat ik niet steeds de buitenste laag hoef te wassen (mits deze schoon gebleven is uiteraard). Dat zijn deze dingen:
[ afbeelding ]
3. Als ik een erge natmaker mocht krijgen of de luier wat langer ommoet koop ik eventueel nog extra een of meerdere kleine boosters bij. Dat zijn deze:
[ afbeelding ]
Uiteraard koop ik uiteindelijk een aantal luiers (die bij punt 1), maar bovenstaande is even om te kijken of ik alles voor gebruik van 1 luier goed begrepen heb.
Dat gaat snelquote:Op vrijdag 5 februari 2010 15:08 schreef WupWup het volgende:
Ze is nu ruim 10 weken, dus we hebben de smalls ongeveer 6 weken gebruikt (eerst 4 weken wegwerp)
Als ze maar niet meisjesachtig zijn. Een stuk of 6, 7 misschien.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 16:14 schreef WupWup het volgende:
Ik wil wel Webkim, maar vriend wil nog even wachten met verkopen (hij denkt dat Emma weer krimpt ofzo) . Hoeveel wil je er hebben, in welke kleuren en op welke termijn?
dat zijn de smalls die ik heb liggen. ik verwacht nog een blauwe met stippels en die is dan dus nooit gebruikt. zit er iets van je gading bij?quote:
oh okay, dan kom ik de zomer wel door dus denk ik tot haar eerste verjaardag.quote:
http://ittibitti.com.au/ Kijk die bitti brites dan eensquote:Medium nappies will fit approx 6kg to 12kg depending on your babies build. Slim babies may fit for longer, depending whether you are happy with the rise.
Zou dat de reden zijn dat de Itti Bitti's Stef op het moment niet drooghouden misschien? Hmmm..quote:Op woensdag 24 maart 2010 20:50 schreef owlet het volgende:
Mijn dochter was een half jaar oud, woog acht kilo en zat prima in maat L van itti bitti. Tenzij je echt een klein en dun kindje hebt denk ik dat je beter voor L kan gaan, daar kan je wat langer mee doen.
Haha, nou, inderdaad! Dat vermoeden had ik alquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:00 schreef cattie het volgende:
Stef is gewoon een zeikerd!![]()
Aan de bovenkant lekken ken ik niet.
Wilde ook net zoiets voorstellenquote:Op woensdag 24 maart 2010 21:33 schreef WupWup het volgende:
huup als je wilt mag je van mij wel even een weekendje ofzo een M proberen tegen verzendkosten?
quote:Op woensdag 24 maart 2010 21:44 schreef huuphuup het volgende:
lief van je Wup
maar Incantrix woont hier in de buurt dus anders ga ik gewoon even langs om te kijken en in te schatten enzo.
Dus dat ga k maar doen denk ik. Kan ik mooi gelijk Stef knuffelen
Ik gebruik IB's sowieso nooit 's-nachts, maar overdag lekt hij er ook standaard doorheenquote:Op donderdag 25 maart 2010 09:23 schreef owlet het volgende:
De makers van IttiBitti geven zelf ook al aan dat het geen nachtluiers zijn.![]()
Wij gebruiken nu net zoals Oeke ook voor de nacht een wegwerpluier. Ze slaapt dan toch net iets langer door en dat is ook wel zo prettig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |