Klonk, ik vind dat Greys zeer gelijk heft als ze dit zegt:
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 11:29 schreef Greys het volgende:Klonk, kan het dan niet zijn dat jouw DA in eerste instantie dan toch de test verkeerd gedaan heeft?
Heeft hij daar nog iets over gezegd, want het kan eigenlijk gewoon niet natuurlijk, toch? Een DA die je eerst vertelt dat je kat eigenlijk op sterven na dood is en nog een laatste poging doet met medicijnen en nu is er niets meer aan het handje. Is de eerste diagnose dan toch fout geweest?
Nou ja, who am I kidding, alsof er een grote kans is dat de DA dat zomaar toe zou geven...
Of had je zelf haar toestand bij de ontsnapping ietsje aangedikt hier for the sake of drama?
Hoe is dat gemeten? Dipstaafjes die een verkleuring geven?
In dat soort dingen is het altijd zo dat het kan gebeuren dat er dipstaafjes net ff niet goed zijn - dan pak je een tweede.
Het had bv ook gekund dat DA had gezegd 'op basis hiervan raad ik aan het beestje te laten inslapen'. En wat als je dat gedaan had? Je zou nooit geweten hebben dat het een meetfout betrof, of een interpretatiefout.
Daarom vond ik dit een kwalijk verhaal eigenlijk. En dan dat zoekraken en weer terugkomen na drie dagen, met een dodelijke kwaal....
Maar, uiteraard, ik ben echt heel blij voor dat beestje, en gun hem alle geluk, vind het ook enorm goed dat al die mensen hier jouw katje geld gegeven hebben. Ben er ook wel trots op - zelfs vlak na zo'n asielactie schokt men gewoon wéér. Toch FOK! maar weer he

Lees dat als, kennelijk zijn we een site waar dit soort mensen zich ook thuis voelt. En dat is een compliment, voor FOK!
Juist daarom zou ik die dierenarts echt es vragen hoe zoiets nou kan, en je niet laten afschepen met een wazig verhaal. Als een meetwaarde kennelijk heel goed een tijdelijke situatie kaan weerspiegelen - wat zegt dan zo'n test nog? En waarom geen tweede test ter bevestiging?
Ik vind wel dat je wat meer voor je katje op zou kunnen komen. Alhoewel, je kan je afvragen wie de sterktse is, de kat of de mens; en wie er voor wie opkwam. Misschien zorgen katten wel meer voor hun baasjes dan ze soms denken.