quote:Op woensdag 9 september 2009 15:43 schreef PdeHoog het volgende:
OhIk dacht weer een hele andere kant op ja
hart vol, mond overloopt
Misschien dat Fok!-PR wil sponsoren? Voor een gecombineerde FOT-TRV-CUL-F&F shootquote:BBQ in Ierland? 't Is een idee
Excuses, ik dwaal af.quote:Op woensdag 9 september 2009 16:01 schreef mash_ het volgende:
Kan een bbq niet ergens anders besproken worden?
lol, volgens mij ben je al volgeboektquote:Op woensdag 9 september 2009 16:47 schreef ElizabethR het volgende:
Als jullie naar Ierland willen komen wil ik best gidsen hoor, voor mooie locaties, en andere bezienswaardigheden. Ik kan wel maar 4 man kwijt, heb maar 2 extra slaapkamers. Dus de rest zal het dan moeten doen met de B&B om de hoek hier. Maar ik zou zeggen, organiseer een FOTmeet in Ierland![]()
Dat wordt volgende zomer denk ikquote:Op woensdag 9 september 2009 16:47 schreef ElizabethR het volgende:
Als jullie naar Ierland willen komen wil ik best gidsen hoor, voor mooie locaties, en andere bezienswaardigheden. Ik kan wel maar 4 man kwijt, heb maar 2 extra slaapkamers. Dus de rest zal het dan moeten doen met de B&B om de hoek hier. Maar ik zou zeggen, organiseer een FOTmeet in Ierland![]()
Ik zou het niet doen! Ik zou echt voor het voor- of najaar gaan. Mijn ervaring is dat het in april/mei/juni en in september/oktober mooi weer is. De zomer is steevast het regenseizoen. Dit jaar was het heel erg, het heeft echt heel juli, augustus en de eerste dagen van september geregend. Nu is het net een paar dagen droog en vandaag schijnt eindelijk de zon. Er schijnt nu een droge periode met veel zon aan te komen volgens de lokale weerprofeten.quote:Op woensdag 9 september 2009 17:11 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat wordt volgende zomer denk ik
quote:Op woensdag 9 september 2009 17:44 schreef Xilantof het volgende:
Heb je in Ierland ook een mooie hele gekleurde herfst? Dat vind ik altijd prachtig!
Ik was ooit in de herfst in Amerika. En hoewel ik dacht hier in NL mooie herfstkleuren te kunnen zien... Nou, dat was daar nog vele malen mooier. Met jouw foto's van Ierland... dat in mooie herfstkleuren = smullen denk ikquote:Op woensdag 9 september 2009 17:46 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
EN prachtig weer. Daarom ook, voorjaar of herfst is de beste tijd voor foto's.
Vlak bij mij is Ashford Castle, daar zijn prachtige tuinen en en golfbaan bij, dat moet je eens zien in de herfst, een kleurfestijn. Ik ben er dan ook vaak te vinden
Ja, maar als je hierheen komt dan heb je om te beginnen een slaapkamer met eigen badkamer op de begane grond, en ten tweede rij ik je overal naartoe. Dat doe ik overigens alleen voor jou.quote:Op woensdag 9 september 2009 17:51 schreef Ynske het volgende:
k vind t altijd zo mooi als er toffe luchten vastgelegd worden. zelf lukt me dat nooit, maarja dat komt ook doordat ik t moeilijk vind om de deur uit te gaan op t moment, dus als t wat donkerder weer is is dat al lastiger
Nee, jij mag je eigen vervoer regelenquote:Op woensdag 9 september 2009 18:18 schreef k_man het volgende:
Oh, aan mij geef je gewoon de sleutels mee?
Je bent echt een enorme schatquote:Op woensdag 9 september 2009 18:17 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ja, maar als je hierheen komt dan heb je om te beginnen een slaapkamer met eigen badkamer op de begane grond, en ten tweede rij ik je overal naartoe. Dat doe ik overigens alleen voor jou.
Dat wel, maar als ik je vertel dat ik 200 per maand verdien en circa 800 kwijt ben aan studie, leven, etc dan snap je het probleem denk ik welquote:Op woensdag 9 september 2009 17:20 schreef ElizabethR het volgende:
Chanty, het is vrij budget neutraal als je bij mij logeert nietwaar? Via Ryanair kun je al voor 50 euro heen en weer zijn.
* PdeHoog noteert: NIET in de zomervakantiequote:Op woensdag 9 september 2009 17:20 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik zou het niet doen! Ik zou echt voor het voor- of najaar gaan. Mijn ervaring is dat het in april/mei/juni en in september/oktober mooi weer is. De zomer is steevast het regenseizoen. Dit jaar was het heel erg, het heeft echt heel juli, augustus en de eerste dagen van september geregend. Nu is het net een paar dagen droog en vandaag schijnt eindelijk de zon. Er schijnt nu een droge periode met veel zon aan te komen volgens de lokale weerprofeten.
De mooiste weersomstandigheden voor foto's heb je in het voorjaar.
Chanty, het is vrij budget neutraal als je bij mij logeert nietwaar? Via Ryanair kun je al voor 50 euro heen en weer zijn.
Ynske, dat valt wel mee hoor, maar ik ken je situatie inmiddels een beetje, en als ik dan ergens mee kan helpen dan vind ik dat niet meer dan normaal.quote:Op woensdag 9 september 2009 18:48 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
* PdeHoog noteert: NIET in de zomervakantie
Dat komt goed uit ookKan ik de kosten een beetje spreiden
Hoever rijden zit je van de oostkust? Ik zou er bijna over denken met de auto te komen
Dat klinkt best ok. En wanneer is de verwachting dat-ie is afgerond? Of is dat net zo'n drama als de A4 hier zeg maar?quote:Op woensdag 9 september 2009 20:05 schreef ElizabethR het volgende:
Als ie helemaal klaar is verwacht ik binnen twee uur in Dublin te kunnen zijn vanuit hier.
HDR gaan we -niet- toestaan deze maand. Normale fotoshopregels gelden.quote:Op donderdag 3 september 2009 21:14 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik vind HDR wel iets leuks om toe te laten bij dit onderwerp. Maar ik ga even overleggen
Gelukkig maar, ik heb dat al een keer of 10 geprobeerd in PS, maar het lukt me gewoon niet een HDR te producerenquote:Op woensdag 9 september 2009 @ 20:43 schreef Xilantof het volgende:
[..]
HDR gaan we -niet- toestaan deze maand. Normale fotoshopregels gelden.
Nummer 3. Die heeft HDR achtige kwaliteiten imo (wat niet wil zeggen dat het er 1 isquote:Op woensdag 9 september 2009 21:42 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
O ja? Dat is echt nieuw voor me, waar dan??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |