abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 31 augustus 2009 @ 12:00:21 #126
58834 Catbert
The evil HR Director.
pi_72305464
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 10:55 schreef Mozy het volgende:
Wat.
Het is niet zo dat ik op vrijdagavond mijn vriendin achter de ramen zet om geld te verdienen hoor...
Sowieso, wat daar achter de ramen zit is over het algemeen import. Daar zitten niet veel echte Nederlanders. Bovendien: omdat prostitutie in andere landen niet gelegaliseerd is bestaat het daar niet? Puh-lease
"[...] a large number of the teenagers claiming Asperger's are, in fact, merely dicks."
  maandag 31 augustus 2009 @ 12:06:16 #127
56633 JimmyJames
Unspeakable powers
pi_72305598
Vermakelijk topic weer. Ik ben fan.
Please Move The Deer Crossing Sign
pi_72305603
Ts snapt het verschil tussen platvloers neuken en echte seks met liefde niet, Conclusie: Ts is een seksueel gefrustreerde maagd met klein pikkie
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
  maandag 31 augustus 2009 @ 15:13:18 #129
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_72310500
In elk geval zijn de nederlandse dames een stuk minder hypocriet dan de gemiddelde hoofddoekdrager. make up, Sexy rokje aan en een hoofddoek, want anders wordt je nog aantrekkelijk gevonden

en de sauna past niet echt in het rijtje, dat is gewoon naakt, je weet wel, dat is hoe je geboren bent. Heeft geen reet te maken met sex.
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 19:14 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

Dat is die klote Hollandse houding van 'niet mijn probleem' of 'het zal mij een worst wezen wat er gebeurt zolang ik er geen last van heb' Zie je... daarom heb je nu ook een reetland en ditto cultuur waar je nog geen drol op wil laten.

Weet je nog een paar jaar geleden, iemand voor een drukke supermarkt werd doodgeschopt terwijl alle Nederlanders als domme geiten voorbij liepen? Dat is een extentie van een dergelijke 'het zal mij een worst wezen zolang ik er maar geen last van heb' houding.

Wat een reetcultuur zeg. LOL.
omfg, je bent nog een relnicht ook. Kanker lekker op naar je eigen land als het daar zo geweldig is.
En naast een relnicht nog behoorlijk sexueel gefrustreerd ook blijkbaar, en trouwens, als de sauna zo ranzig is, wat doe jij daar dan?


hypocriet heet dat, iets waar heel veel allochtonen last van hebben, vooral marokkanen.

[ Bericht 30% gewijzigd door Metro2005 op 31-08-2009 15:21:09 ]
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_72310720
"gezonde zeden"? Volgens wie?

Weet je wat ik zo vervelend vind aan de nederlandse cultuur? Dat snel met het vingertje wijzen en betuttelen. Wat dat betreft ben je prima geintegreerd.
pi_72311548
TS heeft eigenlijk wel gelijk. Probleem is dat Nederlandse meisjes niet eens lekker zijn. Kijk maar op hyves.nl, allemaal lelijke slettebakjes .


pi_72311589
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 15:20 schreef Zeven7 het volgende:
"gezonde zeden"? Volgens wie?

Weet je wat ik zo vervelend vind aan de nederlandse cultuur? Dat snel met het vingertje wijzen en betuttelen. Wat dat betreft ben je prima geintegreerd.


Dus mag je met gerust hart naakt in de sauna lopen of naar het naaktstrand.
Haters gonna hate.
  Moderator maandag 31 augustus 2009 @ 15:57:57 #133
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_72311831
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 19:28 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

[..]

Jaja, de Clinton mentaliteit.

Jezelf uitkleden voor legers vreemden van het tegengestelde geslacht is in ieder geval niet echt een kenmerk van gezonde zeden. Laat ik het zo zeggen, stel dat ik wetenschapper ben en ik zou zeden kwantiatief moeten vastleggen, dan zou het bovenstaande de zeden niet in positieve doch negatieve zin beinvloeden. Maar feel free to educate me.
Wie bepaald eigenlijk wat gezonde zeden zijn?
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_72312130
Alle Nederlandse vrouwen zijn hoeren en alle Moslimse mannen mishandelen hun vrouwen/zijn slecht voor ze. Yeppppp.
  † In Memoriam † maandag 31 augustus 2009 @ 16:10:22 #135
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_72312244
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 16:07 schreef maartjeh het volgende:
Alle Nederlandse vrouwen zijn hoeren en alle Moslimse mannen mishandelen hun vrouwen/zijn slecht voor ze. Yeppppp.
En waarom slaan moslim mannen hun vrouwen? Omdat ze gefrustreerd zijn dat de hollandsche buurjongen zich wel mag laten pijpen voor een breezertje door een elfjarige! Want als er iets is waar moslim-mannen dol op zijn dan is het wel seks met koters!
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_72312352
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 16:10 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

En waarom slaan moslim mannen hun vrouwen? Omdat ze gefrustreerd zijn dat de hollandsche buurjongen zich wel mag laten pijpen voor een breezertje door een elfjarige! Want als er iets is waar moslim-mannen dol op zijn dan is het wel seks met koters!
Daarom.
Over 'over één kam scheren' gesproken. En dan nog zeiken dat er Nederlanders zijn die zeggen dat alle Turken/Marrokkanen 'hetzelfde' zijn.
pi_72312386
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 15:57 schreef senesta het volgende:

[..]

Wie bepaald eigenlijk wat gezonde zeden zijn?

Allah/God/Jezus Christus/you name it. Who else?
pi_72312483
Heb je de Engelse chickies weleens bezig gezien? of de Australische? dan heb ik het nog niet eens over de Amerikaanse meisjes gehad of de Colombiaanse.. Je moet je niet zo aanstellen. Je bent zelf degene die ze volpompt en vervolgens zeiken..
Destiny is not a matter of chance; but a matter of choice. It is not a thing to be waited for, It is a thing to be achieved..
pi_72312779
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 16:16 schreef mividaloca het volgende:
Heb je de Engelse chickies weleens bezig gezien? of de Australische? dan heb ik het nog niet eens over de Amerikaanse meisjes gehad of de Colombiaanse.. Je moet je niet zo aanstellen. Je bent zelf degene die ze volpompt en vervolgens zeiken..
Ook dat nog eens ja.
Sowieso is niet elk meisje hetzelfde.
pi_72313534
Veel mensen die TS haten beseffen niet dat hun grootouders hetzelfde denken/dachten als TS.
pi_72313573
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 19:02 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:
Waarom vinden Nederlandse vrouwen het eigenlijk raar dat ze voor hoer worden uitgemaakt? Ik doe dat persoonlijk niet in het openbaar, dat is meer iets voor moslims en vooral Marokkanen, niettemin denk ik het vaak stiekem wel. Nederlandse meisjes gedragen zich niet bepaald als de verpersoonlijking van gezonde zeden.

Je hoeft er meestal niet eens een praatje mee te maken om een rit te krijgen. Een paar biertjes en een simpele ‘Heeeey zit jij ook bij het dispuut? Relaxte feest joh’ is vaak voldoende om haar helemaal suf te neuken en vol te pompen. En maandag zie je haar weer in de collegebanken en ze zegt niet eens hoi, want het is helemaal niet iets bijzonder geweest, ze wordt gewoon twee keer per week door iemand anders volgepompt….niks bijzonders dus….geen reden voor een ‘hoi.’ Voorts hebben ze er ook geen problemen mee als er een derde partij betrokken is of het in een kamer gebeurd waar ook een ander stel aan de gang is. Ik praat nu over zogenaamd hoogopgeleide Hollandse dames van de universiteit. Lager opgeleiden zijn veel veel erger.

Wat dacht je van sauna's waar ze zich voor Jan en alleman uitkleden? Ik blijf het een raar gezicht vinden hoe Nederlandse vrouwen eenmaal in de sauna totaal geen probleem hebben dat legers vreemden hun spleet in volle glorie kunnen zien. Ze vragen er in ieder geval geen geld voor, dus wellicht is dat formeel gezien niet hoerig.
Of kijk maar eens op tv, om 23:00 uur stikt het van Nederlandse meiden die allemaal expliciet meedelen hoe hoerig zij precies zijn en hoe nat hun kutje en poesje en weet ik veel wat allemaal niet is en hoe gewillig ze zijn… en dat allemaal voor slechts een paar cent per minuut. Bel mij. Bel mij. Gadverdamme. Het is zelfs zover gekomen dat ik ’s avonds niet eens over de Nederlandse zender zap, maar gewoon een sprong maak naar de BBC, CNN, Discovery etc. Ik word er niet goed van.

Voorts is Nederland een van de weinige culturen die vrouwen achter een etalage zet als een stuk koopwaar. Toen ik voor het eerst in Amsterdam kwam viel mijn mond open van verbazing. Vrouwen achter een raam zetten is een symbolisch desastreuze actie omdat het de vrouw op een unieke en perverse manier neerzet als koopwaar. Normalitair hoort alleen koopwaar achter een etalage te staan, maar Nederlanders zetten er hun vrouwen neer. Heb eens een beetje respect man. Wat een reetcultuur is dit zeg.

Er zijn hier zeker uitzonderingen op en dan valt er te denken aan Nederlandse meisjes uit relatief religieuze achtergronden zoals de achterban van de CU en SGP, maar zoals de zetelverdeling van deze partijen aantoont, hebben we het met een marginale splintergroepring te maken wiens gezonde seksuele zeden niet gegeneraliseerd mogen worden naar de Nederlanders an sich.
Waarom zitten er op de wallen en in DH veelal Marokaanse en Turkse meisjes achter de ramen en geen Nederlandse?
pi_72314350
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 16:53 schreef Ronnie_bravo het volgende:

[..]

Waarom zitten er op de wallen en in DH veelal Marokaanse en Turkse meisjes achter de ramen en geen Nederlandse?
Schoonmaaksters....
Als je hoort hoe het klokje thuis tikt, zit je niet in het café.
pi_72318191
quote:
Op zondag 30 augustus 2009 00:30 schreef Hukkie het volgende:

[..]

Het is ook algemeen bekend dat allochtone mannen daar grif gebruik van maken. Sterker nog, die kunnen niet eens hun handjes thuishouden en gaan ook ongewenst hun gang. En als de dame in kwestie dan aangeeft dat ze daar niet van gediend is, dan wordt ze uitgemaakt voor.... je raad het al: Hoer. Kortom, het is nooit goed.

Wat is de benaming van mannelijk hoer eigenlijk?
Nog erger, als de dame aangeeft dat ze er niet van gediend is, zegt de meneer in kwestie dat hij bij de chef gaat klagen over discriminatie. De dame was iets sneller en de chef zei dat het een bekend probleem was.....
Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
  maandag 31 augustus 2009 @ 20:18:19 #144
39952 Hukkie
Wanna bang heads with me
pi_72319572
Waar blijft TS?
There are no Saviours, there are no Kings, the Power lies in your head
DeviantArt
pi_72321304
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 16:51 schreef SuperFucker het volgende:
Veel mensen die TS haten beseffen niet dat hun grootouders hetzelfde denken/dachten als TS.
Haten ook gewoon

Maar niet eens met je post, veel van onze grootouders gingen niet naar een ander land waar ze de bewoners wel eens even zouden vertellen hoe ze het moeten doen en wat ze allemaal fout doen.

Trouwens, vroeger was er ook geen stroom Tijden veranderen. Wat was je punt?
pi_72323350
quote:
Op maandag 31 augustus 2009 21:03 schreef musicfreakyme het volgende:

[..]

Haten ook gewoon

Maar niet eens met je post, veel van onze grootouders gingen niet naar een ander land waar ze de bewoners wel eens even zouden vertellen hoe ze het moeten doen en wat ze allemaal fout doen.

Trouwens, vroeger was er ook geen stroom Tijden veranderen. Wat was je punt?
Haten inderdaad. In de zin van vreemdelingenhaat. Ik heb er geen andere woorden voor.
Ik weet wat missionarissen zijn. Ik ken de geschiedenis van Nederland.
  maandag 31 augustus 2009 @ 21:55:55 #148
161275 Smash-it
Zelfs m'n naam is mooi
pi_72323571
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 19:02 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:

Je hoeft er meestal niet eens een praatje mee te maken om een rit te krijgen. Een paar biertjes en een simpele 'Heeeey zit jij ook bij het dispuut? Relaxte feest joh' is vaak voldoende om haar helemaal suf te neuken en vol te pompen. En maandag zie je haar weer in de collegebanken en ze zegt niet eens hoi, want het is helemaal niet iets bijzonder geweest
Oke. Let op. Een meisje die de volgende dag niet tegen je praat en doet alsof het niet is gebeurd, is niet automatisch een hoer. Misschien bakte jij er gewoon helemaal niks van .

Verder toptopic. Heerlijk leesvoer.
pi_72324484
Wat wil TS nou eigenlijk? Hij kent een paar dispuutsnolletjes en nu verdenkt hij elk Nederlands meisje van dergelijk gedrag? Nog erger, hij heeft haar zelf gebatst, anders kon hij dit niet weten. Ben jij niet net zo'n hoer als zij? Maar straks wel een maagdelijk vrouwtje trouwen of niet?

Ga je je kinderen (met je halal importbruidje) ook verstoten als ze met een Nederlands meisje thuiskomen?
know'm sayin?
×
word? word.
  maandag 31 augustus 2009 @ 22:33:02 #150
80832 DrDurden
Filmed In Todd-AO
pi_72325232
Foutje.
The last man on Earth sat in a room. There was a knock upon the door.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')