Dollarbears zijn er genoeg, 97% bearish dollar sentiment. Het sentiment, en ook EW geeft aan dat dollar makkelijk terugkan naar 1.00-1.10 ten opzichte van de euro.quote:Op zondag 30 augustus 2009 12:26 schreef pberends het volgende:
[..]
Voorlopig ben ik ook van de deflatie-kant. Ik word een beetje simpel van de dollarbears en de silver- en goldilocks. Maar als "objectieve" nieuwsposter geef ik de hyperinflatie-fanboys ook af en toe aandacht.
In maart was het geschikte koop moment geweest (laagste valuation point sinds 1986), nu zitten we daar mijn inziens al weer boven. Beste wat er gedaan kan worden lijkt me wachten tot de storm..quote:In March, stocks traded as low as 11.7 times their average earnings over the previous 10 years, adjusted for inflation, according to finance professor Robert Shiller of Yale University. That put the market at its lowest valuation since January 1986. Today, however, stocks are selling at 18.4 times Prof. Shiller's measure of earnings. That isn't only up hugely from March but is above the long-term average of 16.3 times earnings.
En met een pay-out ratio van een half kun je beter op een spaarrekening blijvenquote:Op zondag 30 augustus 2009 13:47 schreef pberends het volgende:
Het is schokkend om te zien dat aandelen op slechts 12x earnings zouden uitbodemen bij de grootste crisis sinds de grootste depressie.
Wauw, dit is wel heel sad...quote:Op zondag 30 augustus 2009 14:12 schreef Tobey het volgende:
Ik heb hier overigens ook nog niks gelezen over de bevindingen van onze amerikaanse staatssteun trekkende vriend AIG!
Ik neem aan dat ik niet de enige ben waar dit opviel..
[ afbeelding ]
AIG wat op 9.48 stond ten tijde van 7 juli 09'
AIG die op 50.23 stond ten tijde van 28 augustus!
(!)Hoezo hoge stijging? Daar zijn onze aandeeltjes in de Neerlandse index AEX niks bij!
![]()
Een bedrijf wat letterlijk door de stront ging, de hele media over zich heen kreeg. Maar nee hoor..
AIG... top bedrijf![]()
(!)
Inderdaad. Met de huidige deflatie is een spaarrekening, ook al trekt het maar 3 procent, veel aantrekkelijker for the time being. De kans dat bedrijven hun dividend de komende jaren gaan verlagen is imho 99%. Zelfs Shell gaat eraan geloven, want die olieprijs wil ook niet veel verder omhoog, of ze moeten geluk hebben dat er een oorlog uitbreekt.quote:Op zondag 30 augustus 2009 14:15 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
En met een pay-out ratio van een half kun je beter op een spaarrekening blijven
Shell heeft genoeg cash om tot 2020 dividend uit te keren zonder ook maar één liter olie te verkopen.quote:Op zondag 30 augustus 2009 15:28 schreef pberends het volgende:
[..]
Inderdaad. Met de huidige deflatie is een spaarrekening, ook al trekt het maar 3 procent, veel aantrekkelijker for the time being. De kans dat bedrijven hun dividend de komende jaren gaan verlagen is imho 99%. Zelfs Shell gaat eraan geloven, want die olieprijs wil ook niet veel verder omhoog, of ze moeten geluk hebben dat er een oorlog uitbreekt.
Als ze de kosten naar 0 brengen misschien.quote:Op zondag 30 augustus 2009 18:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Shell heeft genoeg cash om tot 2020 dividend uit te keren zonder ook maar één liter olie te verkopen.
Je moet niet alleen naar de koers/winst verhouding kijken. Aandelenkoersen zijn gebaseerd op verwachtingen van toekomstige winstcijfers en in de koers/winst verhouding worden oude winstcijfers gebruikt.quote:Op zondag 30 augustus 2009 13:47 schreef pberends het volgende:
Het is schokkend om te zien dat aandelen op slechts 12x earnings zouden uitbodemen bij de grootste crisis sinds de grootste depressie.
Nee, zelfs met de P/E Shiller average over een lange periode waren aandelen begin maart helemaal niet historisch gezien echt goedkoop. Normaliter zou de S&P met deze crisis op 300-400 moeten uitbodemen.quote:Op zondag 30 augustus 2009 20:33 schreef zzzzzzz het volgende:
[..]
Je moet niet alleen naar de koers/winst verhouding kijken. Aandelenkoersen zijn gebaseerd op verwachtingen van toekomstige winstcijfers en in de koers/winst verhouding worden oude winstcijfers gebruikt.
Als je een Shiller P/E vergelijkt met zijn historisch gemiddelde (zoals in de aangehaalde quote), dan zit daar de verwachting al in. Je vergelijkt namelijk earnings trends met elkaar, niet puur de earnings.quote:Op zondag 30 augustus 2009 20:33 schreef zzzzzzz het volgende:
[..]
Je moet niet alleen naar de koers/winst verhouding kijken. Aandelenkoersen zijn gebaseerd op verwachtingen van toekomstige winstcijfers en in de koers/winst verhouding worden oude winstcijfers gebruikt.
Ik hoop het, mijn winst van vorige week is al weer verdwenen maar ik heb geduldquote:Op maandag 31 augustus 2009 10:34 schreef pberends het volgende:
Typische maandag... morgen omhoog is mijn vermoeden; nieuwe maand, nieuw geld op markt.
Kijk jij pas over een jaar of 2 wat je dan hebt?quote:Op maandag 31 augustus 2009 11:40 schreef Jas_Verstoppen het volgende:
[..]
Ik hoop het, mijn winst van vorige week is al weer verdwenen maar ik heb geduld
Nee, jij?quote:Op maandag 31 augustus 2009 13:59 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Kijk jij pas over een jaar of 2 wat je dan hebt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |