Waar kan ik dat vinden? Google lijkt er maar weinig over te wetenquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 14:53 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Er is een cocoaftd, zelf niet getest, maar misschien kun je die proberen.
http://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=cocoaftd&ie=UTF-8&oe=UTF-8quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 18:16 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Waar kan ik dat vinden? Google lijkt er maar weinig over te weten
Jup, mij ook.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 11:59 schreef De_Hertog het volgende:
Is iemand dit al opgevallen / klopt dit echt?
http://www.macworld.com/a(...)ow_leopard_math.html
[ afbeelding ]
Het lijkt erop alsof Snow Leopard 'echte' MBs en GBs gebruikt (als in, SI-eenheden en niet ICT-eenheden). Dat is natuurlijk wel een stuk eerlijker, maar dat gaat ook een hoop verwarring veroorzaken denk ik..
quote:
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 18:47 schreef Semmm het volgende:
Ik koop m'n mac vooral omdat hij snel is, dus geen haperingen als ik een paar dingen te gelijk doe en geen virussen kan krijgen (toch?) maar met 3gb geheugen 2,4 core 2duo en 128MB videokaart moet dat lukken?
100% ja. Zolang je niet gaat gamen of 3d-dingen gaat renderen maakt de videokaart niet uit. 2,4 GHz Core 2 Duo en 3 GB geheugen is meer dan bijvoorbeeld de goedkoopste MacBook Pro.quote:
Nee er zit geen garantie meer op helaas, maar gebeurt dat vaak dan dat een Mac kapot gaat?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 18:57 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
100% ja. Zolang je niet gaat gamen of 3d-dingen gaat renderen maakt de videokaart niet uit. 2,4 GHz Core 2 Duo en 3 GB geheugen is meer dan bijvoorbeeld de goedkoopste MacBook Pro.
Zit er eigenlijk nog garantie op? Macs zijn niet immuun voor hardwarefalen, en in een all-in-one apparaat als de iMac is het niet makkelijk om kapotte onderdelen te vervangen. Net zoals in een laptop. Al staat de iMac volgens mij niet bekend om overmatig falen of iets dergelijks. Als er 1 jaar garantie op zit, en hij zit daar nu nog binnen, dan zou je kunnen overwegen om AppleCare aan te schaffen om de garantie uit te breiden tot 3 jaar.
Dank! Ik heb geen idee wat ik fout deedquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 18:28 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
http://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=cocoaftd&ie=UTF-8&oe=UTF-8
Officiële site lijkt dood: http://www.pwsoftwareproductions.nl/site/software/cocoaftd
Apple keyboard is super relaxt maar wel met numpad er bij imoquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:57 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Iemand nog een suggestie voor een goed toetsenbord? Het poortje van mijn Logitech Ultra X is afgebroken.Gewoon het Apple Keyboard of is er nog wat anders leuks?
Ben benieuwd wat het resultaat is, ik was hetzelfde van plan...quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 18:31 schreef Svyatagor het volgende:
Goed, nieuwe install gedaan, nu via migration assistent mijn TM-backup aan het terugzetten. Ben benieuwd, dit gaat wel ff duren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |