Het blijft een korte documentaire. Daarnaast:quote:Op zondag 27 september 2009 22:30 schreef Kptelmo het volgende:
Ik vind zelf short te veel eer voor een toevallige opname. Er zou toch op z'n minst de intentie moeten zijn om een (korte) film te maken. Dit is een fragment waarop toevallig iets bijzonders gebeurd.
En zie. Het is een film.quote:Een film of rolprent is een verhaal dat wordt uitgebeeld in een serie snel opeenvolgende stilstaande beelden.
Yes.quote:Op zondag 27 september 2009 22:38 schreef afro het volgende:
dus als ik film hoe een hond loopt te schijten in een plantenbak is het ook een documantaire en een film.
De kans dat hij in de toplijsten komt te staan is wel klein dan, ben ik bang.quote:Op zondag 27 september 2009 22:38 schreef afro het volgende:
dus als ik film hoe een hond loopt te schijten in een plantenbak is het ook een documantaire en een film.
*ziet een rood kruisje en denkt: Da's niet ver.quote:
Ach deze jongen ziet helemaal niets. Dus ik denk, miss heeft hij nog nooit een film gezienquote:Op dinsdag 29 september 2009 20:21 schreef Kptelmo het volgende:
[..]
*ziet een rood kruisje en denkt: Da's niet ver.
Ja, ik had er nog nooit van gehoord, maar je moet wat voor die shortslist he?quote:Op dinsdag 29 september 2009 23:21 schreef afro het volgende:
hebben jullie al Vinni-Pukh gezien.
echt te mooi is dat
Staat op de to-do lijstquote:Op zaterdag 26 september 2009 14:41 schreef MASD het volgende:
Misschien weer onzinnig, maar is het mogelijk een printknop erin te zetten?Ik printte net een lijst uit om aan iemand zonder internet te geven en het zag er nogal fucked up uit. Kan zijn dat ik iets verkeerd doe.
We zouden het kunnen parsen inderdaad, maar dat heeft als grootste nadeel dat we dan een schaduwkopie van de IMDb database aanleggen en dat vinden ze denk ik niet zo leuk. Legaal gezien staan we dan ook niet zo sterk denk ik. Volgens mij is er geen enkele partij waarbij je read-access to de database zelf krijgt, het werkt eigenlijk altijd met een API (en bij IMDb met bestandjes volgens mij).quote:Op donderdag 24 september 2009 10:45 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Moet je betalen om daar toegang tot te krijgen? Ik zou zeggen dat je gewoon van iedere film de regiseur 'uitparsed' van de website en die in je DB smijt.
Bij iedere addition of removal van een film in je DB kijk je of die regiseur nog een link heeft naar films, zo ja laat je hem staan, zo niet gooi je hem weg (in geval van removal). In het geval van addition, voeg je een link toe bij die regiseur of voeg je de nieuwe regiseur toe.
Kost natuurlijk wel weer wat werk om te implementeren.
Krijg je voor die 15.000 dan gewoon Read Access tot de IMDB database anders?
Leek mij ook niet echt heel geweldig nee (het kopiëren van de IMDB database). Hoewel het aanleggen lijkt me wel do-able, het bijhouden is alleen vele malen erger. Maar bedankt iig voor je reactie, was gewoon even benieuwdquote:Op woensdag 30 september 2009 09:23 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Staat op de to-do lijst
[..]
We zouden het kunnen parsen inderdaad, maar dat heeft als grootste nadeel dat we dan een schaduwkopie van de IMDb database aanleggen en dat vinden ze denk ik niet zo leuk. Legaal gezien staan we dan ook niet zo sterk denk ik. Volgens mij is er geen enkele partij waarbij je read-access to de database zelf krijgt, het werkt eigenlijk altijd met een API (en bij IMDb met bestandjes volgens mij).
Is het niet legaal om gratis aangeboden informatie op een website te spideren? Lijkt me zo lastig controleren namelijk. Maar ik snap je standpuntquote:Op woensdag 30 september 2009 09:23 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Staat op de to-do lijst
[..]
We zouden het kunnen parsen inderdaad, maar dat heeft als grootste nadeel dat we dan een schaduwkopie van de IMDb database aanleggen en dat vinden ze denk ik niet zo leuk. Legaal gezien staan we dan ook niet zo sterk denk ik. Volgens mij is er geen enkele partij waarbij je read-access to de database zelf krijgt, het werkt eigenlijk altijd met een API (en bij IMDb met bestandjes volgens mij).
De terms of use van IMDB zeggen letterlijk dit;quote:Op woensdag 30 september 2009 11:08 schreef Litso het volgende:
[..]
Is het niet legaal om gratis aangeboden informatie op een website te spideren? Lijkt me zo lastig controleren namelijk. Maar ik snap je standpunt
Dus ik zou er iig niet aan beginnenquote:Robots and Screen Scraping: You may not use data mining, robots, screen scraping, or similar data gathering and extraction tools on this site, except with our express written consent as noted below.
Right you are.quote:Op woensdag 30 september 2009 12:50 schreef Arn0 het volgende:
[..]
De terms of use van IMDB zeggen letterlijk dit;
[..]
Dus ik zou er iig niet aan beginnen
Het was ook niet de vraag of ze er mee zouden beginnen. Op een van de voorgaande pagina's werd al gezegd, dat het zoeken op regiseurs/acteurs gewoon IMDB werk was, en dat de site bedoeld was om alleen om films aan te vinken die je gezien hadquote:Op woensdag 30 september 2009 12:50 schreef Arn0 het volgende:
[..]
De terms of use van IMDB zeggen letterlijk dit;
[..]
Dus ik zou er iig niet aan beginnen
Hartstikke bedankt voor je aanbod, ik zal kijken of ik iets kan bedenken waar je mee kan helpenquote:Op woensdag 30 september 2009 13:24 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik iets teveel bezig met iCheckMovies, maar vind het dan ook een erg leuk projectje van Erik en anderen. Als je nog hulp nodig hebt, deze IT jongen heeft vanaf volgende week een maand vrij na zijn afstuderen*verkapte, hulp nodig vraag dus
*
Tof!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 19:45 schreef ErikSchierboom het volgende:
[..]
Voor kleine updates kunnen jullie ook ons Twitter-account bekijken: http://twitter.com/icheckmovies
Neem aan van welquote:Op zondag 4 oktober 2009 13:08 schreef Deezertje het volgende:
Hartstikke handige site!
Vooral op jaartal zoeken is handig!![]()
Alleen staan er volgens mij alleen films op uit toplijsten. is het veel werk om alle fims toe te voegen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |