abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 1 september 2009 @ 18:18:06 #21
36221 Kopstoot
Ik houd nog steeds van Janine.
pi_72348093
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 17:15 schreef macca728 het volgende:

[..]

Denk je dat ze dat kunnen zien ? Je bent toch niet uitgecheckt bij die bushalte ?
Heb je wel weer ingechecht bij dezelfde halte ?


Ik wens je veel succes
Ja, dat ik daar uitgecheckt heb kunnen ze natuurlijk niet zien.Maar ik heb er een klein uurtje later ingecheckt ja..
"Als ze de uitkeringen nu hoger maken, hoef ik ook niet zo veel meer te doen.."
pi_72348468
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 18:18 schreef Kopstoot het volgende:

[..]

Ja, dat ik daar uitgecheckt heb kunnen ze natuurlijk niet zien.Maar ik heb er een klein uurtje later ingecheckt ja..
raar, blokkeerde je kaart dan niet, je stond immers nog ingecheckt, toen je opnieuw incheckte. Kreeg je geen melding dat je al ingecheckt was ?
  dinsdag 1 september 2009 @ 20:30:05 #23
36221 Kopstoot
Ik houd nog steeds van Janine.
pi_72352143
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 18:30 schreef macca728 het volgende:

[..]

raar, blokkeerde je kaart dan niet, je stond immers nog ingecheckt, toen je opnieuw incheckte. Kreeg je geen melding dat je al ingecheckt was ?
nope, helaas niet, 't werkt allemaal ook nog niet super hier, ben er geloof ik dan ook een pionier mee. Maar het gaat om 3 euro 30, als ik dan het klachtenformulier zie denk ik, laat maar hangen. Waarom niet gewoon een webform waar je het in kan vullen, ipv invullen, uitprinten en transactieoverzicht ook printen en toevoegen.. :S
"Als ze de uitkeringen nu hoger maken, hoef ik ook niet zo veel meer te doen.."
  woensdag 2 september 2009 @ 12:15:37 #24
263873 marcusa
Love Sex Magic
pi_72367000
Weet iemand waar ik de persoonlijke OVchipkaart kan aanvragen.. Ik zie op de site alleen maar eentje die je digitaal kan aanvragen maar daar heb je een digitale pasfoto voor nodig, heb ik niet en scanner ook niet.. Dus als iemand mij even verteld hoe ik dat op een andere manier kan aanvragen, ben ik zeer dankbaar.
Hoe lang duurt het voordat ik mijn persoonlijke OVchipkaart binnen heb?

[ Bericht 1% gewijzigd door marcusa op 02-09-2009 12:21:36 ]
pi_72373244
Lachen hoor, vanaf 1 augustus kan je ook reizen met de OV chipkaart bij Qbuzz
Tarieven zijn helaas onbekend omdat TLS die nog niet heeft doorgegeven aan Qbuzz

Lekkere informatie weer voor de reiziger, de prijzen zijn dus nergens te vinden, ook niet op ov9292.nl

[ Bericht 83% gewijzigd door macca728 op 03-09-2009 16:54:33 ]
  vrijdag 4 september 2009 @ 09:27:27 #26
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_72424587
Overstappen? Van ’t paaltje naar de muur
Stel, je woont in Ede en gaat op bezoek bij je tante in Winterswijk. Hoe gaat zo’n reis er uitzien in het tijdperk van de ov-chipkaart? Houd pen en papier bij de hand tijdens het plannen van de reis, want het wordt nogal een onderneming. Tussen Ede en Arnhem rijden intercity’s van de NS. Tussen Arnhem en
Winterswijk rijdt Syntus, met een stoptrein die om de paar minuten stopt. Je reist sneller en prettiger via Zutphen. Tussen Arnhem en Zutphen in een NStrein, daarna het laatste stukje met Syntus.

Reis je op de eerste manier, dan moet je in Ede inchecken en in Arnhem weer uitchecken. Dat moet je wel doen bij een NS-checkpoint, een paaltje met een chiplezer dat op het perron staat. Vervolgens moet je via een ander perronpaaltje inchecken bij Syntus, om vervolgens in Winterswijk weer uit te checken. Het is te hopen dat de aansluiting niet te krap is, want vanwege de verbouwing van station Arnhem moet je de komende jaren nog de sporen oversteken via een vijftien meter hoge trap.

En als je via Zutphen reist? Dan moet je in Arnhem níet uitchecken. Want dat doe je pas als je van spoorwegbedrijf verandert, in Zutphen dus. Troost voor de reiziger die het spoor bijster begint te raken, is dat er in Winterswijk alleen muren van toegangspoorten van Syntus staan. Daar kan je je dus niet vergissen.

Los van het feit dat lang niet iedereen uit z’n hoofd weet welke vervoersmaatschappij welk deel van het spoornet in Nederland berijdt, kan er nogal wat verwarring ontstaan tijdens het overstappen, stelt Sanne van Galen van Rover. „Als je het paaltje van de verkeerde maatschappij gebruikt, check je niet uit. Dan wordt het volledige voorschot van je tegoed afgeschreven, dat is twintig euro. Bovendien rijd je het laatste deel van het traject zwart, waar je ook weer een boete voor krijgt.” Bovendien zal het in de spits dringen worden bij de overstappaaltjes. „En wanneer je trein op punt van vertrekken staat, is dat behoorlijk vervelend.” Maar het belangrijkste bezwaar is principiëler.

„We gaan, met de invoering van een hypermodern systeem, bijna honderd jaar terug in de tijd. Sinds 1911 is er op het spoor de zogenaamde tariefgemeenschap. In die tijd had je ook veel verschillende personenvervoerders op het spoor, die allen hun eigen kaartjes uitgaven. Omdat dat voor reizigers veel te omslachtig werd, is toen afgesproken om één kaartje voor het hele spoor in te voeren. Is het niet belachelijk dat we nu met de ovchipkaart, één kaart voor het héle openbaar vervoer, feitelijk teruggaan naar de situatie van voor 1911?”

Trans Link Systems, het bedrijf achter de ov-chipkaart, doet in opdracht van het ministerie van Verkeer en Waterstaat onderzoek naar de mogelijkheid om reizigers slechts éénmaal inen uit te laten checken. „De kaart is bedoeld om de betalingen eerlijker over vervoersmaatschappijen te verdelen. Het is technisch erg moeilijk om de vergoeding van een deel van de reis door te berekenen, omdat alle maatschappijen andere tarieven hanteren”, zegt woordvoerster Jannemieke Zandee. Haar bedrijf doet op aandringen van de overheid en de spoorbedrijven onderzoek om te kijken of voor het treinverkeer toch een systeem kan worden bedacht om reizigers checkpointloos over te laten stappen. „Maar dat is iets voor de lange termijn.”

De Consumentenbond is ontstemd dat het belang van de reiziger ondergeschikt is gemaakt aan de wensen van vervoersbedrijven. „NS gaat vanaf volgende maand reizen met de ov-chipkaart mogelijk maken, maar het papieren kaartje mag echt nog lang niet verdwijnen”, eist Barbara den Uijl namens de bond. „Door deze omslachtige manier wordt reizen ook nog duurder.” Volgens de NS is er ook voordeel voor reizigers. „De opbrengsten worden eerlijker verdeeld onder de bedrijven dan nu. Bovendien kan elk bedrijf eigen kortingsvormen bedenken”, stelt Miranda Mens. Rover is juist boos over die mogelijkheid. Van Galen: „Je kan straks door de bomen straks het bos niet meer zien.” De concurrenten van de NS gaan niet eerder dan begin 2010 over op de chipkaart. Het papieren kaartje blijft dan nog bestaan.

bron: Spits blz 2 4/9/2009
-------------------------------
Dit gaat men toch niet menen.

Jaáá de gewone burger moet opdraaien voor puinhopen van onze walgelijk en zwaar incompetente kabinet.Mooi om te lezen dat Rover stelt dat het OV 100 jaar terug in de tijd gaat met het hyperregistrerende orakel. We gaan echt gruwelijk veel meer betalen voor ons vervoer.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_72424960
quote:
Op dinsdag 1 september 2009 05:25 schreef raptorix het volgende:

[..]

Formulier invullen, komt vast goed, te downloaden bij je plaatselijke ov bedrijf.
Dat wordt lekker bureaucratisch zo met al die formulieren.
Hoe vaak ik omtrent die OV-kaart wel niet heb gehoord om dan maar weer even "een formulier in te vullen" .
Onnodig papierwerk die je voor die OV-kaart gelukkig toen niet had.
Zaterdag 17 juli 15:05
KoosVogels: "Ik trek me erop af, nou goed? Domme spleetoog."
Af gaan op uiterlijk en een user-icon....
Faal van de eeuw.
pi_72425051
quote:
Volgens de NS is er ook voordeel voor reizigers. „De opbrengsten worden eerlijker verdeeld onder de bedrijven dan nu. Bovendien kan elk bedrijf eigen kortingsvormen bedenken”, stelt Miranda Mens.
Ja daar zit de consument nu echt op te wachten een eerlijkere verdeling van nog meer geld onder de vervoers bedrijven. Verder zit de consument ook echt te wachten op een nog ondoorzichter systeem dat elke vervoerder zijn eigen kortingen en tarieven gaat bepalen.

Het lijkt wel alsof de vervoersbedrijven ook totaal de weg kwijt geraakt zijn en maar flut argumenten bedenken waarom we wel op die ov-chip kaart zitten te wachten.
pi_72436565
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 09:50 schreef Basp1 het volgende:

[..]

Ja daar zit de consument nu echt op te wachten een eerlijkere verdeling van nog meer geld onder de vervoers bedrijven. Verder zit de consument ook echt te wachten op een nog ondoorzichter systeem dat elke vervoerder zijn eigen kortingen en tarieven gaat bepalen.

Het lijkt wel alsof de vervoersbedrijven ook totaal de weg kwijt geraakt zijn en maar flut argumenten bedenken waarom we wel op die ov-chip kaart zitten te wachten.
Ja alsof niet elke vervoerder nu zijn eigen kortingen kan bepalen
Maar ja inhoudelijke argumenten zijn er niet

Qbuzz is ook overgegaan op de chipkaart, tarieven zijn helaas onbekend en nergens te vinden
Qbuzz zelf weet ze dus ook niet
  zaterdag 5 september 2009 @ 09:31:52 #30
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_72454883
quote:
Op vrijdag 4 september 2009 16:56 schreef macca728 het volgende:

[..]

Ja alsof niet elke vervoerder nu zijn eigen kortingen kan bepalen
Maar ja inhoudelijke argumenten zijn er niet

Qbuzz is ook overgegaan op de chipkaart, tarieven zijn helaas onbekend en nergens te vinden
Qbuzz zelf weet ze dus ook niet
Zo had ik laatst gelezen als je van uit Spijkenisse naar Utrecht wil, dat je dan 6 eur per dag meer kwijt ben. Dat is naar mijn idee een aanzienelijke stijging.

Zone opheffing gaat ons, de bevolking, drastisch meer geld kosten. Wat nou eerlijk betaling. Ordinaire beroving is het.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_72456155
OV bedrijven denken dat mensen gek zijn

NS ook 20 min sneller met de nieuwe HSL, nou volgens NS.nl is de reistijd 16 min korter

De prijs ? Volgens NS precies gelijk, ja hoor

OV bedrijven en informatie/automatisering
pi_72462660
Leuk he, privatisering

Het ergste is dat het er gewoon door komt. Dat er dus niks meer tegen gedaan kan worden tenzij iedereen massaal stopt met het gebruiken van het OV
The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
  zondag 6 september 2009 @ 10:11:37 #33
141482 Q.
JurassiQ
pi_72479907
quote:
De kaart is bedoeld om de betalingen eerlijker over vervoersmaatschappijen te verdelen
Mooi OV-centrisch product is het toch ook he? De reiziger komt echt ergens op de laatste plaats. Wat nou makkelijker? Achterlijk systeem is het toch ook.
For great justice!
pi_72481812
quote:
Op zaterdag 5 september 2009 15:53 schreef Dragorius het volgende:
Leuk he, privatisering

Het ergste is dat het er gewoon door komt. Dat er dus niks meer tegen gedaan kan worden tenzij iedereen massaal stopt met het gebruiken van het OV
Privatisering zonder marktwerking is idd slechtse van beide werelden
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  zondag 6 september 2009 @ 15:48:54 #35
263873 marcusa
Love Sex Magic
pi_72488026
weet iemand hier wat een anonieme OV-chipkaart kost en wat een wegwerpchipkaart kost?
pi_72489096
quote:
Op zondag 6 september 2009 15:48 schreef marcusa het volgende:
weet iemand hier wat een anonieme OV-chipkaart kost en wat een wegwerpchipkaart kost?
hangt er vanaf waar je hem koopt, de tarieven zijn namelijk verschillend, logisch toch ?
  zondag 6 september 2009 @ 16:40:58 #37
263873 marcusa
Love Sex Magic
pi_72489241
er wordt gesproken over ophaalpunten in ondermeer de Albert Heijn, hoe moet ik me dat voorstellen.. Is dat je gaat bij de kassa je geeft je pasje af zijn doen de rest?
pi_72489460
quote:
Op zondag 6 september 2009 16:40 schreef marcusa het volgende:
er wordt gesproken over ophaalpunten in ondermeer de Albert Heijn, hoe moet ik me dat voorstellen.. Is dat je gaat bij de kassa je geeft je pasje af zijn doen de rest?
In Amsterdam zijn inmiddels 102 punten waar de OV-chipkaart verkrijgbaar is of opgeladen kan worden. Dit zijn tabakszaken, C1000-winkels en postagentschappen. En natuurlijk de GVB Tickets & Infovestigingen op de metrostations. Alle verkooppunten zijn te vinden op www.gvb.nl/ovchipkaart.

In Rotterdam is dit nog niet, daar kan je alleen bij de RET verkooppunten terecht
pi_72509175
Vanavond ben ik met de Connexxion-bus met de OV-chipkaart geweest. Geen succes. Bij het uitchecken zou ineens mijn kaart ongeldig zijn. Dus nou was ik 4 euro kwijt, maar ik kreeg wel een briefje mee van de chauffeur om dat geld terug te claimen.

En wat staat daar op? "Dan dragen zij er zorg voor dat de ingehouden borg minus het opstaptarief binnen twee weken wordt teruggestort". Wat!? Ik was overstapper, dus ik hoefde helemaal geen opstaptarief te betalen! Mooi niet dus dat ze dat gaan inhouden!

Ik heb het voor de zekerheid maar erbij geschreven, ik hoop maar dat dit goed gaat...

Bij het GVB trouwens weinig problemen gehad. Behalve dat één keer bij het inchecken, toen zei het apparaat "Goede reis!" maar toch ging het poortje niet open. Gelukkig stond er een medewerker bij die toen voor mij alsnog het poortje heeft opengemaakt.
  maandag 7 september 2009 @ 01:22:35 #40
263873 marcusa
Love Sex Magic
pi_72509605
quote:
Op maandag 7 september 2009 00:52 schreef Igen het volgende:
Vanavond ben ik met de Connexxion-bus met de OV-chipkaart geweest. Geen succes. Bij het uitchecken zou ineens mijn kaart ongeldig zijn. Dus nou was ik 4 euro kwijt, maar ik kreeg wel een briefje mee van de chauffeur om dat geld terug te claimen.

En wat staat daar op? "Dan dragen zij er zorg voor dat de ingehouden borg minus het opstaptarief binnen twee weken wordt teruggestort". Wat!? Ik was overstapper, dus ik hoefde helemaal geen opstaptarief te betalen! Mooi niet dus dat ze dat gaan inhouden!

Ik heb het voor de zekerheid maar erbij geschreven, ik hoop maar dat dit goed gaat...

Bij het GVB trouwens weinig problemen gehad. Behalve dat één keer bij het inchecken, toen zei het apparaat "Goede reis!" maar toch ging het poortje niet open. Gelukkig stond er een medewerker bij die toen voor mij alsnog het poortje heeft opengemaakt.
persoonlijke of anonieme chipkaart?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')