 
		 
			 
			
			
			Niet schrikken hoor... maar kinderen die veelvuldig "weglopen", of "spijbelen" of vaker zonder toestemming van een leerplichtambtenaar, voogd, ouder of welke volwassene ook die op welke manier dan ook zijn gezag over een minderjarige kan laten gelden, die brengen we uiteindelijk zelfs onder in de GEVANGENIS. Daar is een kindertehuis niets bij vergeleken. Dus ook dát behoort nog tot de toekomstige mogelijkheden.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:00 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Je leest er fiks langs he... Dat het onverantwoord is om de oceaan over te varen ben ik het mee eens. Daarbij maak ik geen distinctie tussen volwassenen en tieners. Hier hadden we het over een tochtje naar Engeland waar ze in een kindertehuis is opgevangen.
 
			 
			
			
			Hier heb ik nog wat aan toe te voegen. Mijn opa reed op z'n 11de(!) al lange autoritten naar België. Ook dit is een zeer verantwoordelijke taak. Hij heeft echter nooit problemen of botsingen gehad. En dat nog voor iemand die vaak achter het stuur in slaap valt. Dit soort zaken worden altijd verkeerd benaderd. Sociale verantwoordelijkheden(bv leiding hebben) ; die behoren toe aan volwassenen!quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 21:48 schreef IntercityAPT het volgende:
Oh. Dus totdat iemand volledig voor zichzelf kan zorgen heeft het meteen al helemaal geen verantwoordelijkheden? We hebben het hier niet over één algemene verantwoordelijkheid, we hebben het over meerdere, die minderjarigen in stappen kunnen handhaven. Niet opeens wanneer hij/zij 18 jaar is.
 
			 
			
			
			ja, omdat haar vader haar niet eens op de kade stond op te wachten.. Ik vind het ergens triest voor het kind..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:00 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Je leest er fiks langs he... Dat het onverantwoord is om de oceaan over te varen ben ik het mee eens. Daarbij maak ik geen distinctie tussen volwassenen en tieners. Hier hadden we het over een tochtje naar Engeland waar ze in een kindertehuis is opgevangen.
 
			 
			
			
			toen jouw opa 11 was, reden er 6 auto's in NL rond..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:08 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Hier heb ik nog wat aan toe te voegen. Mijn opa reed op z'n 11de(!) al lange autoritten naar België. Ook dit is een zeer verantwoordelijke taak. Hij heeft echter nooit problemen of botsingen gehad. En dat nog voor iemand die vaak achter het stuur in slaap valt. Dit soort zaken worden altijd verkeerd benaderd. Sociale verantwoordelijkheden(bv leiding hebben) ; die behoren toe aan volwassenen!
 
											 
			 
			
			
			Nee hoor, dat was net voor de oorlog geloof ik. Die waren allang betaalbaarquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:36 schreef E.T. het volgende:
[..]
toen jouw opa 11 was, reden er 6 auto's in NL rond..
 
											 
			 
			
			
			Net voor de oorlog reden er ongeveer 6 auto's rond in nederland.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:42 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Nee hoor, dat was net voor de oorlog geloof ik. Die waren allang betaalbaar
 
			 
			
			
			Dus jouw opa viel vaak in slaap achter het stuur toen die 11 was?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:08 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Hier heb ik nog wat aan toe te voegen. Mijn opa reed op z'n 11de(!) al lange autoritten naar België. Ook dit is een zeer verantwoordelijke taak. Hij heeft echter nooit problemen of botsingen gehad. En dat nog voor iemand die vaak achter het stuur in slaap valt.
Alleen sociale verantwoordelijkhedenquote:Dit soort zaken worden altijd verkeerd benaderd. Sociale verantwoordelijkheden(bv leiding hebben) ; die behoren toe aan volwassenen!
 
											 
			 
			
			
			Dat is volgensmij aangeboren.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:47 schreef -Techno- het volgende:
Dus jouw opa viel vaak in slaap achter het stuur toen die 11 was?
Bijvoorbeeld sociale verantwoordelijkheden.quote:Alleen sociale verantwoordelijkheden
 Dat laat ik maar aan jullie over.
  Dat laat ik maar aan jullie over.
											 
			 
			
			
			En dus omdat het altijd goed ging is het wel verantwoordelijk?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:51 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Dat is volgensmij aangeboren.
 
			 
			
			
			Ik ookquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:51 schreef IntercityAPT het volgende:
Het wordt trouwens wéér tijd voor een nieuw topic hiervanDat laat ik maar aan jullie over.
 
											 
			 
			
			
			Soms niet, soms wel. Er moeten helaas concrete regels gemaakt worden. Waar ik me aan erger is dat velen hier teveel van uitgaan wat soms heel zuur kan uitkomen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 22:54 schreef -Techno- het volgende:
[..]
En dus omdat het altijd goed ging is het wel verantwoordelijk?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat begrijp ik ook echt niet.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 23:19 schreef Dragorius het volgende:
Dat interview met het Jeugdjournaal... ze straalt ook helemaal geen zekerheid uit over die reis, ook niet als ze beschrifjt waarom ze het wel zou kunnen.
Onbegrijpelijk dat al die mensen er zo openlijk intuinen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ze moet nog 14 worden...quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:01 schreef Meerkat het volgende:
Typisch geval van een kind dat door haar ouders gebruikt wordt als iets om mee op te scheppen. Ik vind dat als ze gaat ze uit de ouderlijke macht ontzet moeten worden. Ze is pas 14.
 
			 
			
			
			En ze vindt het niet erg om weer even naar school tegaan"ze vindt leren best wel leuk"en accepteert de beslissing van de rechtbank.Haar vriendinnen zullen blij zijn dat ze weer even op school is"quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 21:17 schreef Marrije het volgende:
[..]
'ik wil de wereld ontdekken, beetje verkennen, losbandige dingen doen'.
 
  
			 
			
			
			Hoezo ,alles wordt weggehaald..quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:08 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ze moet nog 14 worden...
Wat ik tekenend vind, is dat haar website goed up to date wordt gehouden. Nieuwsberichten worden dagelijks toegevoegd, ieder negatief berichtje wordt meteen uit het gastenboek verwijderd... maar het reissschema is nog altijd onaangepast.
Nu hoop ik maar, dat ze niet zo dom zullen zijn om te denken dat het vast heel stoer en verstandig is om alsnog uit te varen. Want dan gaat het pas echt goed mis.
 
			 
			
			
			Ga hem morgenochtend nog maar eens terugzoekenquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 01:26 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Hoezo ,alles wordt weggehaald..
Cindy28-08-2009Dag Laura, Na al deze positieve berichten, hier een negatieve. Ik neem aan dat die ook wel geplaatst zal worden, anders is het natuurlijk een beetje flauw... Ik denk, ongeacht wie het precies is, dat voor een kind van 13 zo'n reis een brug te ver is. Vanochtend las ik het nieuws dat je niet bij de uitspraak van de rechter zou zijn, omdat het je allemaal wat te veel werd. En dan denk ik toch: als je dit al te veel vindt... In het interview met het Jeugdjournaal zeg je dat je denkt dat het allemaal wel kan: voor je zelf zorgen, zeilen en leren voor school. Uit ervaring weet ik dat je dat in ieder geval hopeloos onderschat. Leren kost een hoop energie en ongetwijfeld zal het zeilen ook een hoop energie kosten. En dan daarnaast nog je huishouden, of eigenlijk je "boothouden"... Ik was als 13 jarige blij dat mijn moeder voor me zorgde, zodat ik me helemaal kon storten op school en de dingen die meisjes van 13 doen. Of dat nu zeilen, handballen, winkelen of keuvelen met vriendinnen
 
											 
			 
			
			
			Die loverboy of die haaiquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 01:28 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ga hem morgenochtend nog maar eens terugzoeken
 
											 
			 
			
			
			Er zijn niet slechts twee keuzes voor een meisje van 13.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 01:26 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
.................................................................
Wat een burgelijke truttige grrr hier,Wees trots op dat meisje..en ja ..zelfs al wordt het haar dood,,liever opgevroten door een haai als door een "loverboy"
 
			 
			
			
			Alle 13-jarige meisjes zijn aan de loverboy?quote:
 
											 
			 
			
			
			Zucht,loveroy ,drugs ,BARBIEPOPPEN..ehhh pfff niet willen sporten en alleen achter de computer willen zitten enz enzquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 01:38 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Waar tover je die loverboy nu ineens vandaan?
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |