De heren hadden het over Fix and Finish schijnt goed te werken en niet duur te zijn ehmm..geen idee dus.quote:Op dinsdag 8 september 2009 22:58 schreef BBQ-kip het volgende:
Mooie pannetjes!
Schiet echt lekker op zo zeg!
Zorg dat de schroeven goed verzonken zijn in de gipsplaat en dan afsmeren met Uniflott (te koop bij Bouwmaat ofzo). Poeder wat je met water moet aanmaken en dan wordt het een viezige pastadrab. Het kan alleen niet te lang bewerkt worden, dus kleine hoeveelheden aanmaken is aan te raden.
Gewoon een klein Blokker-emmertje (1 euro) vullen met wat water, Uniflott erin strooien en met een plastic vork (een plastic lepel-vork-nog een ding-IKEA-set van 50 cent heeft een mooie plastic lepel) goed roeren. Niet met een troffel of scherpe vork/lepel roeren, want dan krijg je plastic sliertjes van de emmer in je mengsel. En da's erg irritant want dan kun je niet strak afsmeren.
Dan gewoon lekker met je plamuurmessen aan de slag, works fine
En wat ik ook prettig vind werken is Renoband in een pot (Bouwmaat), zelfde spul is voor iets meer centjes bij de Gamma e.d. te verkrijgen onder de noemer Alabastine Easy Supervuller. Is een pot, heeeel erg licht (net of er amper iets in zit) en daar zit een soort scheerschuimachtig spul in, daarmee kun je mooi butsen in muren en plafonds e.d. repareren. Je kunt er ook gipsplaten mee doen, maar meestal wordt hiervoor desondanks toch de Uniflott aangeraden. Ik weet niet wat het verschil qua hechting is, met latex e.d. die er overheen komt.
gewoon een peukje opsteken... Dan blijven de muggen echt wel wegquote:Op donderdag 10 september 2009 10:02 schreef Oblivion het volgende:
Staat er niet veel wind bij jullie?
Want met veel wind, zijn er weinig muggen.
Paar extra dakpannen om het af te makenquote:Op vrijdag 11 september 2009 10:42 schreef Ml-etje het volgende:
Net even een waslijst opgekregen wat ik nog moet gaan bestellen/kopen;
tegels badkamer, waskommen.
Deur keuken of woonkamer (we hebben al 1 deur staan).
en er was nog iets..kweet het even niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |