 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Een vrouw met maat 42quote:Op donderdag 27 augustus 2009 18:08 schreef sweetlady-o het volgende:
laatst mijn duurste bestelling tot nu toe gedaan, namelijk merkloze schoenen.2 paar saampjes $70
http://item.taobao.com/auction/item_detail.htm?itemID=8e62c5b4bafd77166bdce8f9e795774c&ali_refid=a3_419253_1006:
http://item.taobao.com/au(...)805805237bb356b4153e
In maatje 42 ik hoop wel dat die schoenen echt klein vallen, anders heb ik een probleem
O en heb laatst 2 dingen op dezelfde dag besteld bij DX, ze werden ook op dezelfde dag geshipt maar ik heb vandaag maar 1 pakket gehad, ik denk dat het dan morgen komt.
 
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Zeker ook in een flinterdun papieren doosje verstuurdquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:41 schreef jpg97 het volgende:
Nou leuk, heb ik eindelijk de bestelling binnen van dealperfect, is de zonnebril kapot aangekomen ( pootje is eraf )
 
											 
			 
			
			
			Yup, had er 3 besteld ( verschillende modellen ) de andere 2 waren echt zo groot dat ik eruit zie als een hommel met dat ding op.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:56 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Zeker ook in een flinterdun papieren doosje verstuurd
 
 
 
			 
			
			
			Oh my god het staat er echt..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:45 schreef gers het volgende:
[..]
http://dealperfect.com/detail.dp/sku.24426
 Tsjah..
 Tsjah.. 
			 
			
			
			Linkje?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 17:54 schreef baggerhoofd het volgende:
Zo mijn horloge en aansteker van DX zijn vertrokkenEerste bestelling daar.
 
											 
			 
			
			
			Horloge: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16718quote:
 Wishlist wordt maar groter en groter.
 Wishlist wordt maar groter en groter.
											 
			 
			
			
			 .
.
											 
			 
			
			
			tientallen reeksen over DX en jij zit nog te twijfelen of alles wel goed aankomt?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 18:05 schreef baggerhoofd het volgende:
[..]
Horloge: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16718
Aansteker: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4887
Weet van beide niet of het wel iets is, maar ach, voor dat geld kan je er geen buil aan vallen. Ook om te kijken of het allemaal goed aankomt voordat ik straks een shitload aan producten ga bestellenWishlist wordt maar groter en groter.
 
											 
			 
			
			
			Die is nog beterquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:45 schreef gers het volgende:
[..]
http://dealperfect.com/detail.dp/sku.24426
 
											 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			Die aansteker is echt spuuglelijk, en die lampjes zijn alleen handig als je iets wilt zien tijdens het vingeren.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:54 schreef monkeybrain het volgende:
Op de wishlist!!
Dit is zo debiel dat het cool is, lobster leg
disco vingers
 
											 
			 
			
			
			whe?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 18:59 schreef cultheld het volgende:
Ik heb mijn spypen nooit ontvangen.
 
			 
			
			
			Nou ik heb anders genoeg negatiefs gelezen, Sherlockquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:03 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
tientallen reeksen over DX en jij zit nog te twijfelen of alles wel goed aankomt?
 
											 
			 
			
			
			Op de site staat dat ie al bij de eerste zending is meegestuurd, maar ik heb echt geen spy pen ontvangenquote:
 . Heeft iemand misschien enig idee wat ik er aan kan doen? Van die wirwar aan formulieren op de site word ik niet veel wijzer.
. Heeft iemand misschien enig idee wat ik er aan kan doen? Van die wirwar aan formulieren op de site word ik niet veel wijzer.
											 
			 
			
			
			Let maar niet op hem!quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 21:32 schreef baggerhoofd het volgende:
[..]
Nou ik heb anders genoeg negatiefs gelezen, Sherlock


 
			 
			
			
			Ok bedanktquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 12:21 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Jah, heb beide bakjes
[ link | afbeelding ]
en
[ link | afbeelding ]
Die eerste zijn allemaal even dik, zijn doorzichtig, zien er vet uit en ik vind ze fijn spelenZijn trouwens van wat harder materiaal gemaakt. Niet zoals je dunlop plectrums.
Die 2e zien er ook vet uit. Verschillende diktes (staat er ook op, .46 en .71 mm). Die zijn van een flexibele plastic gemaakt. Spelen ook erg fijn (vind ik!)
Ben er dus tevreden over! Vooral over de prijs aangezien een plectrum hier 50 cent/stuk kost. Was trouwens ook binnen 2 dagen geshipt en na een week dus al thuis
 , ik had ze gister besteld om half 1 's nachts, en ze zijn nu ook al geshipt
, ik had ze gister besteld om half 1 's nachts, en ze zijn nu ook al geshipt  ! Ze zijn niet voor mij omdat ik geen raad weet met een gitaar, maar voor me broer. Bijna jarig en zo, dus ben even wat leuke dingetjes voor der bij aant zoeken
! Ze zijn niet voor mij omdat ik geen raad weet met een gitaar, maar voor me broer. Bijna jarig en zo, dus ben even wat leuke dingetjes voor der bij aant zoeken  .
.
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |