abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72205087
Das wel wat vroeg inderdaad, maar wat BE zegt het kán.
Maar als het de baby is, dan weet je dat over een paar dagen wel, dan gaat het blijven komen en wordt het steeds sterker.

Huilbui gehad trouwens, stuk beter
Ik ben een muts
  donderdag 27 augustus 2009 @ 16:49:49 #202
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_72205098
Was het niet ook Kersjes die dacht zo hoog iets te voelen en dat de vk toen de keer erop zei dat dat echt niet kon omdat haar baarmoeder nog een flink stuk lager zat?
Volgende keer even vragen bij de vk hoe hoog je bm zit Ymme, dan kan je het mss beter plaatsen. Net onder je navel is vlgs mij voor jouw termijn te hoog eigenlijk dacht ik...
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 16:42 schreef Ca.ra het volgende:
Zeker BE!
Hoe is het nou met jouw mannetje? Ik had begrepen dat hij ook in het zkh moest blijven, maar ben volgens mij nog nergens tegen gekomen dat hij weer mee naar huis mag, of wel? Hebben jullie al wat vooruitzichten? (of ik heb gewoon nog niet goed bijgelezen...)
Oh ja, dat is het 'lastige' met zo'n eigen topic, daar had ik het wel gezet.
Ik ben gisteren thuis gekomen en we hebben Oscar vanmorgen opgehaald. Om 11 uur waren we heerlijk thuis met z'n drietjes. Sasha op het kdv, dus even tijd om geinstalleerd te raken.
Echt zo fijn om thuis te zijn.
***
pi_72205158
Heerlijk BE Gefeliciteerd!
pi_72205175
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 13:32 schreef innepin het volgende:
Poppedein, ohhh ik weet precies hoe je je voelt. Bovenaan staan is ook niet alles, en je kan nog zo goed weten dat je tot 42 weken kan blijven lopen, het is toch best frustrerend dat er niets gebeurt (en dan voel je je weer een zeur dat je daar 'last' van hebt ). Het is zo'n gevecht tussen hoofd en hart. Je wil nú natuurlijk, en dan ga je tegen jezelf zeggen dat je zeurt omdat het nog maximaal anderhalve week duurt, en wat is nou anderhalve week? vooral leuk als ándere mensen dat zeggen Maar die gevoelens kan je mooi niet tegenhouden... Sterkte nog eventjes in elk geval... helpt het als ik zeg dat dat soort buien bij mij steeds maximaal één dagje duurden? En dat de volgende dag gewoon weer mooi en stralend was?
Thnx Innepin... het is écht precies dit! Fijn die herkenning!
En alle lieve anderen ook bedankt voor de opbeurende woorden.. tis ook alweer een beetje weggeëbt daarna en na t bezoek van een vriendin die 2 uur heen en 2 uur terug moet rijden om hier effies 1,5 uur te kunnen zijn helemaal! Nu zweef ik weer meer in een "alle mensen zijn zo lief" hippie-staat

Controle was hier verder ook prima, uk wel in t bekken, maar zoals verwacht niet vast, in ieder geval zéker niet ver erboven. Gelukkig maar... Bloeddruk ietsjes hoger dan normaal maar keurig binnen normaal waarden..dus we hobbelen weer even rond en gezond verder!

Dikke voor alle andere goedgekeurde bollie's...helemaal voor zij die zo verstandig waren dit te vieren met een ijsje

[ Bericht 0% gewijzigd door Poppedein op 27-08-2009 17:17:20 ]
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
pi_72205426
Ik ben even gaan staan. En is het is toch wel een stukkie onder mijn navel nog hoor
Als je zit lijkt het wat hoger. Maar toch wel een aantal cm onder de navel

Oh dus als het de baby was, dan zou ik deze nu dagelijks moeten voelen?

Sorry, maar ben gewoon zo benieuwd.
pi_72205794
BE thuis met kleine man! Jay!

Poppedein wat lief van je vriendin zeg

Oeh Ymme, wat spannend!!! Het zou zomaar kunnen toch?
#geen
pi_72205923
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 17:00 schreef ymme het volgende:
Ik ben even gaan staan. En is het is toch wel een stukkie onder mijn navel nog hoor
Als je zit lijkt het wat hoger. Maar toch wel een aantal cm onder de navel

Oh dus als het de baby was, dan zou ik deze nu dagelijks moeten voelen?

Sorry, maar ben gewoon zo benieuwd.
Ik voelde Us Jonkje pas met 18 weken en toen niet dagelijks. Nu ben ik 22 weken en voel ik hem wel meerdere keren per dag. Volgens mij moet je je kleintje pas bij 25 weken dagelijks voelen, maar dat weet ik niet zeker

Het is wel super als je het voelt, zo'n raar en apart gevoel
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_72206159
Kersjes en Kersjesman en kleine grote broer Devin Gefeliciteerd

BE thuis met Oscar
  donderdag 27 augustus 2009 @ 17:49:50 #209
35189 Troel
scherp en bot
pi_72206807
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 15:10 schreef Incantrix het volgende:
Hè, Troel, echt naar dat het je telkens zo tegenzit Het zou je zo gegund zijn om de wind eens mee te krijgen..
Als ik net zo'n lief kereltje krijg als de vorige keer dan heb ik dan de wind mee
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  donderdag 27 augustus 2009 @ 17:57:41 #210
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_72207023
BE, jeej!! Wat superfijn dat Oscar ook thuis is! Dat is vast en zeker genieten geblazen
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 17:49 schreef Troel het volgende:

Als ik net zo'n lief kereltje krijg als de vorige keer dan heb ik dan de wind mee
Dat is ook Maar ik zou het zo fijn voor je vinden als die wind mee al een beetje eerder kwam

Freecell, fijn dat het eruit is Dat lucht vast op.. En mijn post was niet naar bedoeld hoor, soms als ik van alles hoog heb zitten en het er niet uitkrijg ga ik juist een zielige film zitten kijken ofzo, het een beetje uitlokken.. Dan weet ik zeker dat het eruit komt, dat bedoelde ik een beetje
3!
  donderdag 27 augustus 2009 @ 18:07:52 #211
245866 Ca.ra
Nu met loslopend wild
pi_72207326
Ah BE dat is mooi nieuws. Veel plezier met het Grote Genieten!
Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
pi_72208667
Kersjes van harte met jullie zoon en broertje

Alle anderen die het nodig hebben sterkte meiden!!!
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_72208829
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 17:57 schreef Incantrix het volgende:
BE, jeej!! Wat superfijn dat Oscar ook thuis is! Dat is vast en zeker genieten geblazen
[..]

Dat is ook Maar ik zou het zo fijn voor je vinden als die wind mee al een beetje eerder kwam

Freecell, fijn dat het eruit is Dat lucht vast op.. En mijn post was niet naar bedoeld hoor, soms als ik van alles hoog heb zitten en het er niet uitkrijg ga ik juist een zielige film zitten kijken ofzo, het een beetje uitlokken.. Dan weet ik zeker dat het eruit komt, dat bedoelde ik een beetje
Ik snapte je precies hoor Niet naar opgevat dus ook
pi_72208997
Zo, hier komt spuit 11 weer aan:

Huup gefeliciteerd met je mooie meisje

Kersjes jij met je zoon!

Poppedein, iedereen mag toch wel eens balen. Mij lijkt het voor jou soms ook heel moeilijk om zwanger te zijn, omdat je teveel weet, qua afwijkingen complicaties etc. Dus een dikke voor jou.

Fijn Incantrix dat je nu zittend werk hebt. Dat zal wel veel schelen!

Ymme, wie weet. Ik voelde de kleine pas ergens in de 20ste week, maar de placenta zit er dan ook voor.

Asy, gefeliciteerd

euhm, en de rest ben ik vergeten...

Hier alles goed. Sinds deze week begin in last van m'n heupen te krijgen. Ik moet vrij veel lopen op m'n werk en ik merk dat ik begin te waggelen en een pijn aan mijn rechterheup krijg in de middag. Als ik weer goed slaap is het weer weg. Dus ik moet een tandje langzamer gaan op mijn werk, vrees ik... (is makkelijker gezegd dan gedaan... )
Vandaag trouwens 26 weken, even een semi- . Ik weet eigenlijk niet hoe vaak ik de kleine zou moeten voelen, maar eerst voelde ik hem alleen als ik plat op bed lag en zelf helemaal rustig was. Overdag tijdens het werk niet. Nu voel ik hem ook als ik rechtop zit en loop (ook op m'n werk) en best vaak .
pi_72209636
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 16:45 schreef ymme het volgende:

[..]

Ik dacht het hoor, dat het ongeveer onder de navel was. Beetje de onderbuik.
Ik weet dus ook niet hoe mijn placenta ligt.
Vond het zo appart, maar hoe kan ik zeker weten, of ik mijn kind voor de eerste gevoelt heb
Naja, ga dr maar vanuit dat de luchtbellen van mijn darmen kwamen ofzo

Ben vandaag 15w en 5d. Dus dat zou inderdaad wel vroeg zijn.
Ymme, klopt je telling wel? Je bent 1 dag na mij uitgerekend, terwijl ik nu op 15w en 4d zit.
pi_72209687
Incantrix wat enorm fijn dat het bij jou beter gaat! Ik hoop dat de stijgende lijn erin blijft voor je.

Ymme wat leuk dat je je baby misschien al gevoeld hebt! Ik voelde d'r ook al met 16 weken, dus het zou zomaar kunnen. Helaas kun je pas achteraf zeggen of het de baby écht was (over een paar weken weet je wat ik bedoel )

Vlindur wat een goed nieuws van de echo! Ik kan me voorstellen dat je nu alweer inzit over de volgende controle, maar voorlopig mag je weer even rustig ademhalen.

Aoraki gezellig hè zo'n danser/'voetballer? Mijn baby is ook zo lekker bezig de afgelopen dagen
pi_72209999
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 19:21 schreef octopussy het volgende:

[..]

Ymme, klopt je telling wel? Je bent 1 dag na mij uitgerekend, terwijl ik nu op 15w en 4d zit.
Kan maar zo zijn dat ik er een paar dagen naast zit.
As zondag precies 16 weken. Dit is de telling van de vk.
pi_72210070
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 19:32 schreef ymme het volgende:

[..]

Kan maar zo zijn dat ik er een paar dagen naast zit.
As zondag precies 16 weken. Dit is de telling van de vk.
grappig, ik namelijk volgens vlos zondag ook precies 16 w
pi_72210100
@ Poppedein, ben niet zo klef maar voor jou ff een
Je hebt het heel duidelijk omschreven en kan me er iets bij voorstellen hoe je het omschrijft.

Had ik van de week toen ik in het zkh was en er twee kersverse mama's naar husi gingen met zo'n klein frummeltje op schoot

Gyn was tevreden, kindje is nu ong. 2200 gr vlgs het apparaat en vlgs de metingen ben ik nu 34wkn1 en dat was ook zo vlgs onze berekeningen en hij komt iedere keerm et de metingen op onze berekening uit terwijl ik vlgs de gyn zondag 34 wkn ben.
Ach die paar dgn doen het hem niet maar vind het wel apart dat dat steeds zo terug komt en dat onze berekening met de grootte v/h kindje overeenkomt zeg maar (Beetje aparte omschrijving misschien).

Moet nog wel rustig aan doen en goed naar mn lichaam luisteren maar het was hem duidelijk geworden dat de vk's mij de wacht goed hadden aangekondigd dus indien mogelijk doe ik wat kleins in huis en ga rusten bij teveel pijn.

Over 2 wkn terug komen.

owja, ik bedacht me dat vlgs mij de rhesus nooit bepaald is en dat klopte dus heb ik dat vanmi. nog ff laten prikken, ben benieuwd.

Nog een vraagje aan de kenners; degene die een kindje hadden met kruinligging/sterrenkijker, ging die bevalling een beetje?
Want zo ligt de onze en lees daar heel wisselende verhalen over.
Nu weet ik dat je altijd veel verhalen hebt maar wil me daar beetje in verdiepen.
pi_72210119
Ja dan is het nu toch,......uuh 15w en 4d inderdaad.
  donderdag 27 augustus 2009 @ 19:44:51 #221
24188 Belana
kloon van belana
pi_72210393
Huup, van harte gefeliciteerd met je meisje
stormy waters...
sailin'
  donderdag 27 augustus 2009 @ 19:46:49 #222
24188 Belana
kloon van belana
pi_72210465
Kersjes, jij ook van harte
stormy waters...
sailin'
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 27 augustus 2009 @ 20:29:55 #223
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_72211856
Kersjes! Meid gefeliciteerd met de kleine!!!
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_72211939
Kersjes, gefeliciteerd met jullie nieuwe aanwinst!

_NIKKI_ meldt zich hier ook maar eens aan. Ik durf nog niet zo goed, maar eens moet je de stap durven zetten toch?! Mijn uitgerekende datum is 7 april 2010. Kan een modje mij in de OP zetten? Thanks!
pi_72212111
quote:
Op donderdag 27 augustus 2009 17:18 schreef Vlindur het volgende:

[..]

Ik voelde Us Jonkje pas met 18 weken en toen niet dagelijks. Nu ben ik 22 weken en voel ik hem wel meerdere keren per dag. Volgens mij moet je je kleintje pas bij 25 weken dagelijks voelen, maar dat weet ik niet zeker

Het is wel super als je het voelt, zo'n raar en apart gevoel
Wij zijn officieel 16,6 weken vandaag maar volgens de vk waren we dinsdag al op het nivo van 18 weken. Ik mocht de baarmoeder ook voelen en die zat net ff onder de navel.

Me vriendin voelt zins een week a anderhalve week ook zo nu en dan de baby bewegen en dat begint nu steeds vaker te worden

Lijkt mij dat het wel kan. ons monstertje zit nu op een groeispurt en rond de 18 weken en heel bewegelijk want met de doptone kon de vk hem niet bijhouden haha misschien heb jij dat ook ymme
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')