Haha godverdomme idd, die blanke met zijn negerhandquote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:36 schreef Nuvard het volgende:
Ze hebben niet eens zijn hand veranderd
Ik zou der gevenquote:
Tering, daar gaat het topic juist overquote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:49 schreef Siniti het volgende:
Uit die commentbox:
"Is it just me or are the other people more "tanned" in the US version."
Gast heeft nog gelijk ook
Nee, het topic gaat erover dat het hoofd van de zwarte man is ingewisseld voor een blanke, niet dat ze die andere twee mensen ook nóg blanker hadden gemaakt.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:53 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Tering, daar gaat het topic juist over
Maar dat hebben ze niet gedaan. Die andere twee zijn nog hetzelfde.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:54 schreef Siniti het volgende:
[..]
Nee, het topic gaat erover dat het hoofd van de zwarte man is ingewisseld voor een blanke, niet dat ze die andere twee mensen ook nóg blanker hadden gemaakt.
de hele foto is lichter in de Poolse versiequote:Op woensdag 26 augustus 2009 01:03 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Maar dat hebben ze niet gedaan. Die andere twee zijn nog hetzelfde.
Nee.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 01:04 schreef Nemephis het volgende:
[..]
de hele foto is lichter in de Poolse versie
QFT en OMFG WAT EEN ONTDEKKING!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 02:13 schreef Xenomaniac het volgende:
Fuckin' hell.
Verder is Polen gewoon een kutland, de inwoners zijn achterlijk en stinken zonder uitzondering uit hun smoel.
Hij's weer zwart ja.quote:
quote:Op woensdag 26 augustus 2009 08:13 schreef appelsjap het volgende:
Die pussy's van MS hebben t weer veranderd.
En dan nu graag de mensen die beweren dat de Poolse foto in het geheel lichter is... Je kan hier toch duidelijk zien dat er geen verschil is.quote:
http://www.engadget.com/2009/08/25/microsoft-sucks-at-photoshop/quote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:17 schreef Zwansen het volgende:
Huh, hoezo hebben ze het bijgewerkt? Alsof MS Polen hier op FOk leest.
quote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:25 schreef Dennis_enzo het volgende:
Mij mij zijn ze beiden gewoon een neger?
HAHAHAquote:Op woensdag 26 augustus 2009 11:53 schreef wikwakka2 het volgende:
Wat staat er op de Nederlandse website, een blanke, een zwarte en iemand met een hoofddoekje?
microsoft.nl?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 12:25 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Serieuze vraag, ik kan de Nederlandse pagina niet vinden.
Nee, dezelfde pagina als die Amerikaanse en Poolse.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 13:20 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
microsoft.nl?![]()
Ik zie daar een arisch wijf, en het ziet er niet uit alsof ze een negerin weggefotosoept hebben...
Welke kleur doe je die poppetjes dan?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 15:23 schreef koffiegast het volgende:
wanneer maken ze gewoon gebruik van poppetjes, gewoon zwart/wit plaatje. Of we kunnen gewoon gelijk 50 verschillende mensen in de foto douwen en hopen dat we geen soort specifiek mens vergeten?
Gewoon grijs, ertussen inquote:Op woensdag 26 augustus 2009 18:05 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Welke kleur doe je die poppetjes dan?
Onzin natuurlijk. Je hoeft hier niks na te synchroniseren dus dat heeft er al niks mee te maken.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Polen is niet racistisch.
Ze wouden alleen de samenstelling van het team aanpassen aan de doorsnee van de Poolse doelgroep. En aangezien Polen itt Amerika en Nederland geen koloniale geschiedenis heeft met slavernij enzo zijn er weinig negers in Polen.
Ze zijn alleen zo stom geweest om een bestaande foto te manipuleren, ipv gewoon een Poolse fotograaf een Pools kantoorteam te fotograferen.
Het is altijd moeilijk om reclamemateriaal naar andere landen over te zetten.
Bijvoorbeeld de Tell-sell filmpjes uit Amerika worden in Nederland nagesynchroniseerd. Het is altijd vermakelijk welke accenten Nederland aan de verschillende enthousiaste gebruikers van het product plakt.
Een zwarte negervrouw krijgt een Surinaams accent, een blonde Texaanse vrouw krijgt een Brabants accent etc…
Het is logisch dat een reclameboodschap herkenbaar moet zijn. We kunnen naief doen, maar ras speelt ook een rol bij het specificeren van een doelgroep. Als er drie eskimo's zouden zitten zal een Nederlands reclamebureau de foto ook aanpassen als deze gericht is op de Nederlandse bevolking.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:31 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Onzin natuurlijk. Je hoeft hier niks na te synchroniseren dus dat heeft er al niks mee te maken.
Of denk je dat de Polen nu denken van "Dat product is niet voor ons! Er staat immers een neger op de reclamefoto en die hebben we hier niet!" ?
Heb je dan zoveel Aziaten in Polen?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Polen is niet racistisch.
Ze wouden alleen de samenstelling van het team aanpassen aan de doorsnee van de Poolse doelgroep. En aangezien Polen itt Amerika en Nederland geen koloniale geschiedenis heeft met slavernij enzo zijn er weinig negers in Polen.
Ze zijn alleen zo stom geweest om een bestaande foto te manipuleren, ipv gewoon een Poolse fotograaf een Pools kantoorteam te fotograferen.
Het is altijd moeilijk om reclamemateriaal naar andere landen over te zetten.
Bijvoorbeeld de Tell-sell filmpjes uit Amerika worden in Nederland nagesynchroniseerd. Het is altijd vermakelijk welke accenten Nederland aan de verschillende enthousiaste gebruikers van het product plakt.
Een zwarte negervrouw krijgt een Surinaams accent, een blonde Texaanse vrouw krijgt een Brabants accent etc…
Dat denk ik niet. Tenzij die eskimo's zo'n pak als dit aanhebben.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 23:39 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Als er drie eskimo's zouden zitten zal een Nederlands reclamebureau de foto ook aanpassen als deze gericht is op de Nederlandse bevolking.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |