Ik keur het af. Sterker nog ik heb het al afgekeurd aangezien er meisjes van die leeftijd daadwerkelijk wilden. In de afgelopen jaren.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:10 schreef PhalanX het volgende:
Overigens blijf ik het opvallend vinden dat al die "pro-laura" figuren geen antwoord durven te geven op de vraag of ze pedoseksualiteit acceptabel vinden als het minderjarige figuur aangeeft dat deze er mee instemt.
maar je bent wel "pro-laura" dus... vind je jezelf dan niet een onaards grote hypocriet?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:17 schreef hermanberghuis het volgende:
Ik keur het af. Sterker nog ik heb het al afgekeurd aangezien er meisjes van die leeftijd daadwerkelijk wilden. In de afgelopen jaren.
Dat ik reageer betekent niet dat ik pro laura ben. Ik laat het in het midden. Uit welk oogpunt ga je dit kijken? Een ouder of een kind of een avonturier?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:19 schreef PhalanX het volgende:
[..]
maar je bent wel "pro-laura" dus... vind je jezelf dan niet een onaards grote hypocriet?
Wat jij allemaal aanhaalt zit niet in mijn hoofd,@Jij bent ziek bezig met dingen waar ik niet aan denkquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:06 schreef PhalanX het volgende:
[..]
Dit is een serieuze vraag:
Ben jij ooit onderzocht op een persoonlijkheidsstoornis? Autisme? Een ander Sociaal Cognitieve stoornis?
Omdat je niet in staat lijkt te zijn om de ontwikkeling van regelgeving en de ontwikkeling van het individu kunt verbinden met elkaar. Je lijkt niet in staat om te begrijpen dat een persoon zich ontwikkelt over een bepaalde periode en dat de wetgeving in Nederland gericht is om juist het individu te beschermen tegen zichzelf en tegen figuren in de directe omgeving.
Zoals ik al vroeg ben jij van mening dat een minderjarige met een meerderjarige seksueel contact zou moeten mogen hebben? Een meisje van 13 dat geslachtsgemeenschap heeft met een man van 34... waarvan ze zelf zegt dat ze het wil.
Geef je geen antwoord omdat je niet toe wil geven dat je deze zaak hypocriet benadert, of omdat je niet toe wil geven dat je pedoseksualeiteit goedkeurt?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:27 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Wat jij allemala aanhaalt zit niet in mijn hoofd,@Jij bent ziek bezig met dingen waar ik niet aan denk
Nogmaals,we hebben het over iets anders dan perverse dingen.Waarom je dat als voorbeeld erbij geeft zegt veel over @jouquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:10 schreef PhalanX het volgende:
Overigens blijf ik het opvallend vinden dat al die "pro-laura" figuren geen antwoord durven te geven op de vraag of ze pedoseksualiteit acceptabel vinden als het minderjarige figuur aangeeft dat deze er mee instemt.
Deze reactie geeft alleen maar aan dat jij niet toe durft toe te geven waar jouw morele grenzen liggen. Het zou je meer sieren wanneer je zegt "Zeilreis oke, pedoseks niet oke" en dat nog eens weet te beargumenteren.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:34 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Nogmaals,we hebben het over iets anders dan perverse dingen.Waarom je dat als voorbeeld erbij geeft zegt veel over @jou![]()
![]()
Jij stelt dat een meisje van 13 beslissingen mag maken die haar leven ingrijpend zullen veranderen. Waarom vind je het dan ineens zo vreemd als het gaat om geslachtsgemeenschap? Waarom durf je daar geen uitspraak over te doen? Waarom voel je je zo genoodzaakt om te kronkelen om maar geen antwoord te geven.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:34 schreef Mooiiiiiii het volgende:
Nogmaals,we hebben het over iets anders dan perverse dingen.Waarom je dat als voorbeeld erbij geeft zegt veel over @jou![]()
![]()
Dus datquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:33 schreef Euridice het volgende:
Hoe hypocriet, afgunstig en kortzichtig zijn hier de meeste reakties. Als er ergens een voetbaltalentje (of andere sport) van 12 jaar loopt te pingelen, krijgt ie extra voorzieningen als weken vrij van school voor trainingen, wedstrijden en de hele rataplan, reist over de wereld als jonge topsporter, aangepaste school.
Dit kind van 13 jaar kan toevallig enorm goed zeilen en vraagt om een rondreis, die per zee maximaal 3 weken duurt, waarna ze weer maanden aan wal haar school kan doen. Bovendien wordt elke reis meegezeild door veel boten, waaronder die van haar ouders uiteraard. Ze heeft continu radio- en internetcontact.
Typisch kneuterige balkenende-norm reakties hiero.
Als die meid van 13 met drie mannen van 37 in bed wil duiken moet ze dat vooral doen? Is dat wat je ook zou zeggen... Sitting Elfling?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:41 schreef sitting_elfling het volgende:
Als die meid graag een stukje wil fietsen in dat bootje van d'r de wereld rond moet ze dat vooral doen, maar de media opzoeken is wel het laatste wat je dan moet doen..
Moet ff kotsen,ik heb het over zeilen en dat mensen hun droom niet meer mogen najagen.Wie begint er over viezerikken,Ik niet!!!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:36 schreef Falco het volgende:
[..]
Deze reactie geeft alleen maar aan dat jij niet toe durft toe te geven waar jouw morele grenzen liggen. Het zou je meer sieren wanneer je zegt "Zeilreis oke, pedoseks niet oke" en dat nog eens weet te beargumenteren.
Als zij dat wil (wat ogenschijnlijk een erg kleine kans betreft) moet ze doen wat ze niet laten kan. Die kans is alleen dusdanig irreëel dat die vergelijking wat betreft 3 mannen gewoon niet opgaat. Wettelijk mag het immers niet. Nee, maar er mag wel meer niet wat toch ook gebeurt en wat niet in de media breed wordt uitgemeten..quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:43 schreef PhalanX het volgende:
[..]
Als die meid van 13 met drie mannen van 37 in bed wil duiken moet ze dat vooral doen? Is dat wat je ook zou zeggen... Sitting Elfling?
Er zijn ook zeer jonge kinderen die hun leven willen wijden aan ballet of zwemmen, popster willen worden of turnster. Nimmer hoor je dáár iets over het uit de ouderlijke macht zetten terwijl die kinderen vaak totaal géén normaal leven hebben omdat paps/mams zich suf rennen van de ene training naar de andere auditie of camera.quote:Op maandag 24 augustus 2009 23:31 schreef PhalanX het volgende:
Die man bij Knevel en den Brink ziet er ook uit als je standaard debiel.
Deze mensen zijn te debiel voor woorden dat ze niet inzien dat kinderen niet gelijk zijn aan volwassenen. Ongeacht hoe "oud" ze denken te zijn aan de binnenkant. Deze mensen houden geen greintje rekening met het feit dat we te maken hebben met iemand die aan het begin staat van een tumultueuze periode... namelijk de pubertijd. Haar lichaam is niet volgroeid, haar hormonen zullen oplaaien en zullen haar geestelijke ontwikkeling in een bepaalde richting gooien.
Dit soort debiel volk denkt niet verder dan deze ene zaak. Ze praten over een grietje dat nog niet kan bevatten wat de gevolgen van haar daden op de lange termijn zijn, alsof ze een volwassen persoon is. Ze vinden het geweldig omdat het anders is, want het is speciaal. Het gedegenereerd stuk stront dat over "ze is een sterke, ondernemende persoonlijk" praat is het soort mens dat zich niet heeft los kunnen maken van een jeugd. Iemand die niet om kan gaan met mogelijkheden en welvaart. Er mogen geen grenzen zijn, want in de debiele belevingswereld van dit figuur is iedere grens een gruwelijk kwaad.
Tjonge jonge, als alle niet zeilers nu eens niet over dingen gaan praten waar ze zelf niks van weten. Mits daar bij het ontwerp en de inrichting van de boot rekening is mee gehouden kan een boot prima kapseizen zonder dat de boot gelijk zinkt, er is dan genoeg tijd om noodsignalen uit te zenden, je EPIRB in zee te flikkeren en je zelf in veiligheid te brengen. Prettig is anders, maar daarvoor ga je ook niet de wereld rond zeilen. Bovendien, een goed zeewaardig schip kan heel wat buiswater hebben, zelfs een golf in de kuip hoeft geen probleem te zijn als je de kajuit goed dicht hebt zitten.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:56 schreef F04 het volgende:
Tsja, kans is wel groot dat ze komt te overlijden in de woeste zee van de Atlantische oceaan, er hoeft maar één golf te zijn dar haar bootje omkiept en voila.
Dat is vaak ook niet gezond, maar het verschil is dat ze er niet alleen voor staan zoals dit meisje in haar bootje. Als het buiten stormt dan zijn deze kinderen binnen en niet moederziel alleen op een onmetelijke oceaan met huizenhoge golven.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Er zijn ook zeer jonge kinderen die hun leven willen wijden aan ballet of zwemmen, popster willen worden of turnster. Nimmer hoor je dáár iets over het uit de ouderlijke macht zetten terwijl die kinderen vaak totaal géén normaal leven hebben omdat paps/mams zich suf rennen van de ene training naar de andere auditie of camera.
Hoe denk JIJ daar over? Ook maar direct aanpakken toch? Hoorde vandaag een aantal termen zoals * spirituele mishandeling * of *religieuze mishandeling* Ook gruweijk toch?
Of zoals de britse concurent van Laura al melde: er zijn stukken waar als je van de boot afslaat je binnen tien minuten dood bent. EPIRB of geen EPIRB.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
Zo'n deskundige ook bij het Journaal, 'We weten dat dit heel erg slecht is voor kinderen'. En zo'n figuur noemt zich dan wetenschapper, als er iets niet bestaat in de sociale 'wetenschappen' zijn het wel zekerheden. De hele tak van sociale 'wetenschappen' staat bol van de subjectieve interpretaties, theorieën zijn meestal erg vaag, en resultaten uit onderzoeken zijn vooral statistische constructies of verbanden daadwerkelijke begrepen worden komt meestal niet aan de orde. En zo'n figuur meent dan met deze stelligheid te kunnen zeggen wat wel en niet goed is voor kinderen, het is een grote klucht.
Overheid, handen thuis, gezonde, actief aan de maatschappij deelnemende ouders en hun kinderen weten als geen ander wat goed voor zichzelf. Zij moeten ruim baan krijgen om hun eigen plan te trekken.
[..]
Tjonge jonge, als alle niet zeilers nu eens niet over dingen gaan praten waar ze zelf niks van weten. Mits daar bij het ontwerp en de inrichting van de boot rekening is mee gehouden kan een boot prima kapseizen zonder dat de boot gelijk zinkt, er is dan genoeg tijd om noodsignalen uit te zenden, je EPIRB in zee te flikkeren en je zelf in veiligheid te brengen. Prettig is anders, maar daarvoor ga je ook niet de wereld rond zeilen. Bovendien, een goed zeewaardig schip kan heel wat buiswater hebben, zelfs een golf in de kuip hoeft geen probleem te zijn als je de kajuit goed dicht hebt zitten.
Ach, het is ook zo'n nuchter volk hequote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:18 schreef El_Matador het volgende:
En voor de zoveelste maal presenteert Nederland zich als een land dat kleinburgerlijkheid ophemelt en individuele initiatieven de grond in boort. Terecht dat Dekker denkt over het opzeggen van haar Nederlanderschap. Dit Nederland...
Achter de meeste trips rond de wereld per zeilboot zit een heel meteorologisch team, of is het schip voorzien van alle mogelijke apparatuur om weerberichten te ontvangen. Wie een redelijke meteorologische kennis heeft zal stormen grotendeels kunnen ontwijken, en zelfs in een storm kan een zeilboot prima overeind blijven met stormzeil en zeeanker om de snelheid er uit te halen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:18 schreef MOVO het volgende:
Dat is vaak ook niet gezond, maar het verschil is dat ze er niet alleen voor staan zoals dit meisje in haar bootje. Als het buiten stormt dan zijn deze kinderen binnen en niet moederziel alleen op een onmetelijke oceaan met huizenhoge golven.
Laat jij je dertienjarige kind maar lekker stierenvechten (als het haar droom is natuurlijk) met een goede voorbereiding is dat natuurlijk ook niet gevaarlijk....quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:18 schreef El_Matador het volgende:
En voor de zoveelste maal presenteert Nederland zich als een land dat kleinburgerlijkheid ophemelt en individuele initiatieven de grond in boort. Terecht dat Dekker denkt over het opzeggen van haar Nederlanderschap. Dit Nederland...
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:20 schreef MOVO het volgende:
Of zoals de britse concurent van Laura al melde: er zijn stukken waar als je van de boot afslaat je binnen tien minuten dood bent. EPIRB of geen EPIRB.
Zo is dat. Ik zet liever in op een kind met een passie en de wil en het doorzettingsvermogen dat na te jagen, dan op een hersenloos schepsel dat alleen doet wat de omgeving van hem/haar verlangt.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:22 schreef MOVO het volgende:
[..]
Laat jij je dertienjarige kind maar lekker stierenvechten (als het haar droom is natuurlijk) met een goede voorbereiding is dat natuurlijk ook niet gevaarlijk....
Alleen kunnen die je niet behoeden voor (die meer voorkomen dan ooit werd gedacht).quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:22 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Achter de meeste trips rond de wereld per zeilboot zit een heel meteorologisch team, of is het schip voorzien van alle mogelijke apparatuur om weerberichten te ontvangen. Wie een redelijke meteorologische kennis heeft zal stormen grotendeels kunnen ontwijken, en zelfs in een storm kan een zeilboot prima overeind blijven met stormzeil en zeeanker om de snelheid er uit te halen.
Toch blijven er best veel solozeilers op zee...... Dat er veel zeilers zijn die het kunnen of al gedaan hebben wil natuurlijk niet zeggen dat het geen riskante aangelegenheid is. Bovendien zijn er bijna geen solozeilers die niet de nodige reparaties op volle zee hebben moeten uitvoeren en die af en toe niet gek geworden zijn van de eenzaamheid.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 01:22 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Achter de meeste trips rond de wereld per zeilboot zit een heel meteorologisch team, of is het schip voorzien van alle mogelijke apparatuur om weerberichten te ontvangen. Wie een redelijke meteorologische kennis heeft zal stormen grotendeels kunnen ontwijken, en zelfs in een storm kan een zeilboot prima overeind blijven met stormzeil en zeeanker om de snelheid er uit te halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |