Ook het 'blijf maar weg' ipv 'doe maar mee'?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:10 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Ik wist gewoon dat dat de titel werd!
iedereen die had het ook als laatste postquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:10 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Ik wist gewoon dat dat de titel werd!
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:11 schreef Marieke12 het volgende:
is dat niet het tweelingbroertje van Karl Noten?
Nee, dat was 'doe maar mee'quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:11 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
iedereen die had het ook als laatste post
heel enschede kent zijn naam, overal roepen ze hemquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:11 schreef LenaKatinaFann het volgende:
'ze zijn echt niet gek in hun hoofd als ze hem niet door laten"
Ik denk dat die vriendin zelf een beetje gek in der hoofd is
sorry, ik zat mee te blerren met de top hitquote:
bob dylan toch?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:12 schreef Muziekstad2000 het volgende:
.... en ja hoor: DIT IS NIET VAN ADELE!!!! Sjezus..... weten die kids niets meer van muziek tegenwoordig?
Het is niet zo gek dat ze dat niet weet...quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:12 schreef Muziekstad2000 het volgende:
.... en ja hoor: DIT IS NIET VAN ADELE!!!! Sjezus..... weten die kids niets meer van muziek tegenwoordig?
Je boft, want hij heeft hem op CD!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:12 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
sorry, ik zat mee te blerren met de top hit
Vast een domme vraag maar eh... Mark wie?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:14 schreef Karina het volgende:
Ik had eerst mijn twijfels bij die Mystery Popstar, maar nu vind ik het toch wel leuk. Zo te zien dit keer een man en ik denk iets ouder.
Ik weet het antwoord! Het is Mark!
Yesquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |