leuk dat je er weer bentquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 09:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
gelukkig nietmaar veel van mn collega's spelen het en discussieren er hele dagen over en aan jou bericht te zien komt er een nieuw deel.
Succes!quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 09:26 schreef motorbloempje het volgende:
en vandaag is het begin van een nieuwe start! Vandaag ga ik weer hardlopen
Ik maak me eigenlijk alleen echt druk om de gezondheid van de dierbare mensen om me heen en mn baan. En jij?quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 09:25 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
leuk dat je er weer bent
dude, waar maak jij je druk om![]()
srsly
Oh, dat ziet er lekker uitquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]Deze!
De pret zit 'm er vooral in dat je met een doodsimpele marinade een fantastisch fris-kruidig-exotische smaak krijgt.
dank jequote:
Het zal vast een heel leuk spel zijn (al zie ik dat niet zo, persoonljkquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 10:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
Vik: correctie: je houdt niet van mensen die in combinatie met bepaalde computerspellen in social retards veranderen
Heeft niks met het spel te maken gelukkig!
Oh dan doe ik iets fout, ik ben aangekomen. Hoe ik dat voor elkaar krijg weet ik ook niet, ik heb bijna niet gegeten de afgelopen dagenquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:28 schreef ColdFeet het volgende:
Ik was trouwens ook weer wat afgevallen, vanochtend. Zou het kunnen komen door het koelere weer?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik was trouwens helemaal vrolijk geworden van dat liedje bij ZumbaArmen wijd gooien, dansje erbij, en stiekem meezingen (wat toch niemand hoort omdat de muziek keihard stond XD)
Op de fiets had ik het liedje nog steeds in mn hoofd en toen scheen de zon en was er een briesje en ik was helemaal Zen*muzieknootje* Euuwww, waddisset leven toch meuj
Maar dit is het echte goeie nieuws natuurlijkquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
OMGOSHIES -0.6Een verschil van niks misschien, maar ik zit nu eindelijk weer op 70.9, meaning: onder de 71 komma nogwat!
Woehoeee! Zou het dan eindelijk beter gaan!?
Ah, des te beter johquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 12:54 schreef Chicolate het volgende:
Er zit een Desigual-winkel in Amsterdam, dat wist ik helemaal niet. Een hele winkel met alleen maar leuke kleurtjes en drukke printjes!
En te weinig licht + harde muziek Maar ik pas het niet
.
Ik wil het ook niet kopen, ik wil het passenquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 13:41 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ah, des te beter johHet is best duur voor wat je krijgt, en nog even en echt iedereen loopt erin!
Ongelooflijk man, in Barcelona zijn denk ik wel 100 Desigual-winkels, en 1 op de 3 a 4 vrouwen op straat draagt iets ervan. Dan vind ik het dus echt niet leuk meer, he
gefeliciteerd met je broertje en zusje!!quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 14:05 schreef shinydiscoball het volgende:
Gefeli Lastpost!
@ Maria: Yay!!Zie je wel dat het lukt. Nu ik nog..
![]()
Mijn broertje en zusje zijn vandaag 11 geworden, dat betekent een groot tuinfeest bij mijn ouders... dus de keuken van mijn ouders staat propvol met koelboxen met eten en mijn moeder kennende staat ze nog 3 uur in de keuken.En ik heb net twee schalen stukjes wraps staan maken met alles erop en eraan en ook een vlaai gekocht, hoewel mijn ouders al twee taarten gekocht hadden, maar daar had ik zo'n zin in.
Dus jullie begrijpen vast wel dat ik het lijstje vandaag maar even over sla
Ik las wat andersquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:28 schreef ColdFeet het volgende:
Ik was trouwens ook weer wat afgevallen, vanochtend. Zou het kunnen komen door het koelere weer?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |