"Moment hoor, ik zit hier zo te kijken maar volgens mij ben ik mijn telefoon kwijt, kutzooi!"quote:
Het was eigenlijk ook wel herkenbaarquote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
"Moment hoor, ik zit hier zo te kijken maar volgens mij ben ik mijn telefoon kwijt, kutzooi!"
""
"O damn, duh, dit gaat echt nergens over!"
Maak je niet druk. Er zijn zat mensen bij die niet kunnen lezen en zich afvragen waarom de deuren niet opengaan als er "geen dienst" of iets dergelijks op de tram/metro staat. Ik zie trouwens ook regelmatig mensen die zich afvragen waarom de deuren niet openen als het perron precies aan de andere kant ligt.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 15:25 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Even een topickick.
Ik wilde gisteren vol overgave een lestram instappen.
Uiteraard een vol perron.
Ja, nou ik kon ook niet lezen, want er stond een dikke vette L op de voorkantquote:Op zaterdag 6 februari 2010 00:16 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Maak je niet druk. Er zijn zat mensen bij die niet kunnen lezen en zich afvragen waarom de deuren niet opengaan als er "geen dienst" of iets dergelijks op de tram/metro staat. Ik zie trouwens ook regelmatig mensen die zich afvragen waarom de deuren niet openen als het perron precies aan de andere kant ligt.
* Visual heeftquote:Op zondag 7 februari 2010 14:16 schreef GoodFella275 het volgende:
Werk bij een snackbar, en vroeg laatst aan een mevrouw die 10 kroketten had besteld, of ze het hier wou opeten of meenemen, voelt zo dom
dat heb ik ook wellis:p of juist dat ik de afstandsbediening in de koelkast neerleg, iedereen weer helemaal opzoek naar de afstandsbediening, doet me moeder de koelkast open.. en ja..quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:04 schreef heiden6 het volgende:
Een glas cola inschenken en een stuk chocolade uit de verpakking halen, met het glas en het papiertje in je hand naar de vuilnisbak lopen, en het glas cola erin pleuren.![]()
Afgeleid raken tijdens het bellen omdat je tevergeefs om je heen kijkt en zoekt, en denkt dat je je telefoon kwijt bent. Dit vervolgens opmerken tegen je gesprekspartner.
quote:Op maandag 8 februari 2010 12:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
http://www.webscene.nl/video.aspx?sr=1&vid=_BTJrkKtxEShlgPinWehoA
Whehe, zal wel lekker fris geroken hebben in die bus.quote:Op maandag 8 februari 2010 15:53 schreef Frostu het volgende:
Op Romereis in de 5e van de middelbare school hadden we een uitje gepland naar Napels. Nu was het zo dat we met z'n vijven op een hotelkamer sliepen (Rome is duur), en we ontiegelijk vroeg op moesten na een aantal lange dagen. Dus je raadt het al; iedereen sliep door de wekker (die ook erg zacht stond) heen, terwijl die gozer nog dubbel had gecheckt of ie aanstond. Klopte om 8 uur de leraar schreeuwend aan, om te vragen waar we bleven (iedereen stond inmiddels al beneden bij de bus te wachten); maar we lagen dus nog allemaal in bed.
Dus wij in 3 minuten naar beneden gerend, was een gast gewoon in z'n pyjamabroek gegaan.. hehe
HAHA herkenbaar!quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 11:50 schreef dekilo het volgende:
Lang geleden biij een schoolles technisch tekenen was ik een bepaald potlood kwijt waar ik er maar 1 van bij me had.
10 minuten aan het zoeken geweest.
Bleek ik het achter mijn oor gestopt te hebben
Whehe zo ben ik ook een keer gevallenquote:Op maandag 8 februari 2010 15:55 schreef DJ_Ryow het volgende:
Fietste een keertje samen met een vriend naar het winkelcentrum. Onderweg was ik in een blije bui en kwam ik op het idee om met m'n armen gekruist te gaan fietsen. Ik ging direct op m'n bek en nam hem mee in m'n val. Ik had niks maar zijn hand lag open en hij moest huilen. Kon wel door de grond zakken
quote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:07 schreef Trust_live het volgende:
Na een flinke avond zuipen flink misselijk geworden en besloten naar huis te gaan. Eenmaal thuis voelde ik de kots bui al hangen en haastte mij dan ook naar de wc, alleen halverwege de keuken kwam het er al uit en kotste maar in de gootsteen met gevolg dat deze verstopt raakte. Nou lekker was dat dus, de grond onder en gootsteen vol + verstopt. Toen maar met een bekertje overgeschept in een emmer en de verstopping erdoorheen geduwt om zo maar te zeggen en de rest schoongemaakt tot zover dat schoon leek
Netjes, dat had een vriend van me ook een keer. Toen was ik er bij en heb ik em maar geholpen met ontstoppen. Want daar was ie zelf niet meer tot in staatquote:Op dinsdag 9 februari 2010 21:07 schreef Trust_live het volgende:
Na een flinke avond zuipen flink misselijk geworden en besloten naar huis te gaan. Eenmaal thuis voelde ik de kots bui al hangen en haastte mij dan ook naar de wc, alleen halverwege de keuken kwam het er al uit en kotste maar in de gootsteen met gevolg dat deze verstopt raakte. Nou lekker was dat dus, de grond onder en gootsteen vol + verstopt. Toen maar met een bekertje overgeschept in een emmer en de verstopping erdoorheen geduwt om zo maar te zeggen en de rest schoongemaakt tot zover dat schoon leek
wat zeggen ze dan?quote:Op woensdag 10 februari 2010 22:12 schreef Turbomuis het volgende:
Is me helaas al meerdere keren overkomen, en net weer...
Zoals bij volgens mij de meeste providers is 1233 het nummer voor de voicemail. Dus ik bel net de voicemail: "goedenavond, alarmcentrale, wie wilt u spreken: politie, ambulance of brandweer"
Damn...
(1123)
Ik zei dat ik de bedoeling had m'n voicemail te bellen en dat het een foutje was, en die dame zei dat ze dan de verbinding ging verbreken. En het wordt niet gezien als plaagtelefoontje; ik heb nog geen politie aan de deur gehadquote:
quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:04 schreef heiden6 het volgende:
Een glas cola inschenken en een stuk chocolade uit de verpakking halen, met het glas en het papiertje in je hand naar de vuilnisbak lopen, en het glas cola erin pleuren.![]()
Afgeleid raken tijdens het bellen omdat je tevergeefs om je heen kijkt en zoekt, en denkt dat je je telefoon kwijt bent. Dit vervolgens opmerken tegen je gesprekspartner.
Ik heb als klein jochie weleens de gangkast ondergezeken midden in de nacht, per ongeluk uiteraardquote:Op zaterdag 6 februari 2010 01:41 schreef Av- het volgende:
Erg herkenbaar al deze verhalen.![]()
Was vroeger als klein jochie ook nogal een dromerig typje, zal een jaar of 5 - 6 zijn geweest dat ik al dagdromend met volle snelheid tegen een geparkeerd busje aan fietste. (snap nog steeds niet hoe je zo'n ding over het hoofd kan zien)Bewoners zagen het waarschijnlijk gebeuren en kwamen gelijk naar buiten om te helpen, waren gelukkig lieve mensen.
Dat is zo bekend!! Gebeurd me nog heel vaakquote:Op maandag 8 maart 2010 12:18 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ik was boodschappen aan het doen met mijn vriend en toen wilde ik bijna een product in het boodschappenkarretje van een wildvreemde leggen, welke het ook zag gebeuren en mij ging uitlachen![]()
Tja, ze hadden allebei een zwarte jas, maar ik zat wel wat vreemd te kijken naar de inhoud van het boodschappenkarretje van de wildvreemde, als in: dat klopt toch niet?
quote:Op maandag 8 maart 2010 20:41 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Dat is zo bekend!! Gebeurd me nog heel vaakOf met boodschappen doen samen dat je tegen iemand begint te praten die schuin achter je staat, en dan blijkt 't niet degene te zijn die je dacht dat 't was..
hoezo?quote:Op maandag 8 februari 2010 18:04 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Whehe, zal wel lekker fris geroken hebben in die bus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |