Gewoon met de auto gaanquote:
Mja heb geen auto. Ga dan wel met de bus...quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:12 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Gewoon met de auto gaanDoe ik ook
Toivonen heeft inderdaad nog niet laten zien de targetman voorin te kunnen zijn. Met een goede aanvoer kan hij best wat scoren, maar zoniet dan is hij veel te anoniem.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:10 schreef Bas2009 het volgende:
Ik vond Toivonen vandaag toch weer iets tegenvallen. 1 schot op goal welke zéér ruim over ging en die hij moest afgeven. Koevermans is dan wel langzaam en heeft een draaicirkel van een zwangere orka, maar hij is wel goed in het afwerken.
Toivonen kan geen bal verlengen met het hoofd, dat kan Koevermans wel..quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:23 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Toivonen heeft inderdaad nog niet laten zien de targetman voorin te kunnen zijn. Met een goede aanvoer kan hij best wat scoren, maar zoniet dan is hij veel te anoniem.
quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:39 schreef taxhaven het volgende:
Hoe komt Rutte aan zo'n spraakgebrek? Is hij gehandicapt?
Waarom heeft de keeper van Chelsea altijd een helm op?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:39 schreef taxhaven het volgende:
Hoe komt Rutte aan zo'n spraakgebrek? Is hij gehandicapt?
Helaas is dat geen antwoord op mijn vraag.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:45 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Waarom heeft de keeper van Chelsea altijd een helm op?
Whehequote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:19 schreef Prosac het volgende:
Fred Rutten wordt geïnterviewd door iemand die blijkbaar weinig verstand van voetbal heeft.![]()
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-555987/
Ik vind dit eerlijk gezegd een beetje kinderachtig van Rutten. Een beetje van Gaal achtig. Zo slecht vond ik zijn vraagstelling niet.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:19 schreef Prosac het volgende:
Fred Rutten wordt geïnterviewd door iemand die blijkbaar weinig verstand van voetbal heeft.![]()
http://player.nos.nl/index.php/media/play/tcmid/tcm:5-555987/
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 02:46 schreef dndiek het volgende:
Ach ja, met tig keer 1-0 of 0-1 win je die beker ook
Geef toe, die redding eerste helft was fenomenaal.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 07:32 schreef Lemming22 het volgende:
Heeft Isaksson tunnelvisie? Zeer zware cilinder? Ik zou als ik PSV was eens zijn ogen laten checken, het kan toch niet waar zijn dat hij die bal niet eens kan aannemen.![]()
Dat was het zeker, prima redding. Reflexen heeft Isaksson wel en daarom is het een goede lijnkeeper. Alleen lijkt het erop dat hij steeds slechter en slechter wordt in het meevoetballen, terwijl een simpele terugspeelbal aannemen voor een profkeeper toch geen probleem mag zijn. En het erge is dat dit elke wedstrijd een keer fout gaat. Tegen ajax kregen we er een tegendoelpunt door om de oren, gelukkig is Bnei Yehuda van een ander niveau en konden ze geen gebruik maken van de corner.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 08:22 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Geef toe, die redding eerste helft was fenomenaal.
Dat hij niet kan voetballen weten we nu ook wel.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 02:46 schreef dndiek het volgende:
Ach ja, met tig keer 1-0 of 0-1 win je die beker ook
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 08:48 schreef Zapper het volgende:
Koef maar een keer in de basis laten beginnen dan?
En dan alle ballen niet controleren en/of mis schieten?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 08:48 schreef Zapper het volgende:
Koef maar een keer in de basis laten beginnen dan?
Eens.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:27 schreef Buitendam het volgende:
Hoe Rutten het moet oplossen op het middenveld weet ik niet, maar wat mij betreft staat Bakkal de rest van het seizoen in de basis. Ik zou niet weten wat die jongen nog meer moet laten zien om een basisplek te veroveren.
Exact, dus daar moet men wat mee gaan doen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 10:56 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Dat was het zeker, prima redding. Reflexen heeft Isaksson wel en daarom is het een goede lijnkeeper. Alleen lijkt het erop dat hij steeds slechter en slechter wordt in het meevoetballen, terwijl een simpele terugspeelbal aannemen voor een profkeeper toch geen probleem mag zijn. En het erge is dat dit elke wedstrijd een keer fout gaat. Tegen ajax kregen we er een tegendoelpunt door om de oren, gelukkig is Bnei Yehuda van een ander niveau en konden ze geen gebruik maken van de corner.
We zullen het moeten doen met Isaksson dit seizoen, dus mij hoor je ook niet fluiten of juichen in het stadion als hij een bal vangt, maar ik hoop dat ze binnen PSV hun ogen open houden voor een betere keeper.
Ik zou Bakkal en Afellay omdraaien (zo spelen ze nu namelijk ook en dat loopt prima) en ik zou toch Koevermans eruit gooien voor Toivonen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:45 schreef fetss het volgende:
dsuzsdak------koevermans------ lazovic
------------------affelay---------------------
--------engelaar---------bakkal-------------
pieters------ooijer------marcellis------manolev
------------------issakson------------------
Net als Aissati, die er wekelijks de sterren van de hemel speelt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 13:02 schreef HL_Dog43 het volgende:
Verkopen aan Ajax waar hij de sterren van de hemel speelt en Ajax de 3e ster geeft.
Die mag het uitvechten met Engelaar. Ik vind ze allebei nog niet echt overtuigend dit seizoen, dus ze zijn inwisselbaar.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:57 schreef Buitendam het volgende:
En Simons?
Ik vind Simons al een aantal jaren matig. Dan zou ik Engelaar het voordeel van de twijfel gunnen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 13:39 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Die mag het uitvechten met Engelaar. Ik vind ze allebei nog niet echt overtuigend dit seizoen, dus ze zijn inwisselbaar.
Wat dachten we van Georg Koch en die Joegoslavische grabbelaar* die een paar wedstrijden onder de lat heeft gestaan?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 13:46 schreef Xaobotnik het volgende:
Zelfs Need was volgens mij betrouwbaarder. En ook Ten Rouwelaar zelfs (überhaupt belachelijk dat ze die ooit hebben gehaald, terwijl in de jeugd een betere zat).
Als het nou een keeper was die wel goed kon keepen, maar simpelweg onzeker is geworden door wat blunders, zou je gelijk hebben. Alleen was Isaksson al om te huilen sinds zijn Rennes periode, en is op de Franse televisie zelfs jarenlang een vaste rubriek in een sportprogramma geweest wat (letterlijk!) de "Isaksson van de Week" heette. Het laat zich raden dat dit niet om bijster geweldige reddingen ging.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 14:16 schreef Buitendam het volgende:
Dat geouwehoer over Isaksson, ik word er zo doodsimpel van![]()
Dat er maar eens een goeie sfeeractie voor die jongen wordt gepland en een wedstrijd wordt gezongen.
Er staat nu bij Tottenham een gozer onder de lat bij wie dat niet super verkeerd heeft uitgepakt.
Ik denk ook echt niet dat hij van een sfeeractie een goede keeper wordt. Ik denk dat het nooit een goede keeper zal worden, maar we hebben hem en we moeten het er mee doen.quote:
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 15:37 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik denk ook echt niet dat hij van een sfeeractie een goede keeper wordt. Ik denk dat het nooit een goede keeper zal worden, maar we hebben hem en we moeten het er mee doen.
Dan heb je 2 opties, afbranden of vertrouwen geven.
En ik denk dat als je voor optie 2 kiest dat je dan aan het eind van het seizoen meer punten overhoudt dan wanneer je hem geen vertrouwen geeft. Al zijn het maar 3 punten op een heel seizoen, kan het verschil maken.
Daar heb je gelijk in. Maar dan ben ik toch bang dat er weinig animo is om een grote sfeeractie op te zetten voor een middelmatige speler. Er zijn er genoeg die er eerst een verdienenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 15:37 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik denk ook echt niet dat hij van een sfeeractie een goede keeper wordt. Ik denk dat het nooit een goede keeper zal worden, maar we hebben hem en we moeten het er mee doen.
Dan heb je 2 opties, afbranden of vertrouwen geven.
En ik denk dat als je voor optie 2 kiest dat je dan aan het eind van het seizoen meer punten overhoudt dan wanneer je hem geen vertrouwen geeft. Al zijn het maar 3 punten op een heel seizoen, kan het verschil maken.
Afellay > Honda. Laat Honda maar wat langer presteren.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:14 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
Ik heb liever Honda dan Afellay eerlijk gezegd. Ik vind Honda een slimmere voetballer en ook een wat fijnere persoonlijkheid hebben (of in ieder geval uitstralen). Enkel de dribbel van Afellay is wat beter (vooral omdat hij iets sneller is).
wat jammer dat je het zo ziet, afellay is echt 3 klasse beter als Honda.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:14 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
Ik heb liever Honda dan Afellay eerlijk gezegd. Ik vind Honda een slimmere voetballer en ook een wat fijnere persoonlijkheid hebben (of in ieder geval uitstralen). Enkel de dribbel van Afellay is wat beter (vooral omdat hij iets sneller is).
Verschil zit hem in al die makkelijke ballen die hij opraapt en daarvoor cynisch applaus kreeg.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:05 schreef LudoSanders het volgende:
Ook maar eentje voor Jan Kromkamp doen dan maar? Een sfeeractie moet je verdienen, niet uit medelijden krijgen.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:56 schreef noxious het volgende:
Een middenveld met Engelaar, Honda en Afellay (de laatste is een soort vrije rol tussen de linies) lijkt mij geweldig.
Dat zal PSV dan niet als enige bedenken. Heeft men vast al wel bekeken trouwens. En VVV is natuurlijk in luxe positie, hun goed recht.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:32 schreef Leso_Varen het volgende:
Als Afellay nou gewoon nog een jaartje blijft, we Honda kopen voor een paar miljoen maar eerst nog een jaartje bij VVV stallen, kijken of hij het goed blijft doen, en een clausule dat als Afellay in de winterstop vertrekt dat we dan Honda in de winter al krijgen lijkt me de beste oplossing!
Vol-ledig mee eens. Al die heisa. Met dit elftal heb je Honda nu niet nodig. Zie liever Bakkal een kans gegund worden. Honda is per definitie na een seizoen weg. Van Bakkal kun je veel meer plezier beleven.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 10:12 schreef Lemming22 het volgende:
En daarom is Honda overbodig zo lang Afellay blijft.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 12:33 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
Zet Afellay maar rechtsbuiten, daar komt hij met zijn vaak domme gedribbel beter tot zijn recht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |