Morgen Black Lipsquote:Op maandag 24 augustus 2009 17:29 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Vanavond heb ik al plannen. De rest van de week nog iets de moeite waard?
Ik dacht dat je meester Joppiesaus vanavond zou daten?quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:29 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Vanavond heb ik al plannen. De rest van de week nog iets de moeite waard?
Whut?quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:32 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ik dacht dat je meester Joppiesaus vanavond zou daten?.
quote:Dit is mijn favoriete attractie in Plopsaland
Echt, ffs, waarom trekken ze de muts van die kabouter niet helemaal over z'n harses heen... En dan over 15-20 jaar krijg je van die Kabouter Plop remixes, want dat is jeugdsentiment... Alfred Jodokus Kwak is ook alweer verpest door een of andere klapmongool.quote:Dit is mijn favoriet
Mijn jeugd is al verpestquote:Op maandag 24 augustus 2009 18:06 schreef nietzman het volgende:
Ja, opkrassen met die meuk Luco! Verpest je eigen jeugd!
Jopquote:Op maandag 24 augustus 2009 18:18 schreef JH87 het volgende:
Dat lijkt me duidelijk, gezien dat onderschrift.
Dat is waar.quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:03 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Er zijn ook zoveel feestdagen in een jaar
22 uur ofzo? Komen mogelijk nog wat mensen mee.quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:03 schreef nietzman het volgende:
Hoe laat Joooop?
Oh, ikwil. Kostdat?quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Tof zeg! Ik ben gister het meer rondgekanood,
Omdat die lutsers dat niet vrijwillig doen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:15 schreef Peterselieman het volgende:
Iedereen mag weer een nieuw wachtwoord voor FOK! invullen
En ik snap deze tekst van Danny niet.quote:We raden iedereen aan zo snel mogelijk uit te loggen en na verificatie dat inloggen inderdaad niet meer mogelijk is de passmailer te gebruiken. We begrijpen dat dit een lastige procedure is, maar in dit geval kiezen we voor volledige veiligheid.
Ook hallo.quote:Op maandag 24 augustus 2009 17:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Tof zeg! Ik ben gister het meer rondgekanood, lijkt me heerlijk om daar een huisje te hebben..
Tientje voor 2 uur. En we kregen een gratis ijsje omdat we moesten wachten tot er kano's terugkwamen terwijl we hadden gereserveerd.quote:
Dankje.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 10:11 schreef Bob. het volgende:
Prachtig zonnetje hier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
quote:
quote:Nu moet ik gaan kiezen tussen 2 opties.
1, Een operatie waarbij ze het heupknopje gaan weghalen en dan kan zijn lijfje zelf daar weer een soort 'nep' heupgewricht van bindweefsel gaan vormen, het herstel is dan redelijk snel.
2, Het zo laten, dan herstelt hij ook wel weer maar dan duurt het herstel langer.
Stond in een ander topic, dus dat kan kloppen!quote:
Dan was zijn onderkaak waarschijnlijk aan puin geweest. Een kat veert door op zijn poten als hij van grote hoogte landt en als de val te groot is veert hij te ver door waardoor de onderkaak op de grond klapt. Bij een val van geringe hoogte heeft het beestje te weinig tijd om zich al vallend zo te draaien dat hij als eerste met zijn pootjes de grond raakt, maar dan is de klap ook minder hard waardoor er minder kans is op heftige schade zoals gewrichten uit de kom.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 13:52 schreef maok het volgende:
Weet ik niet, hij kwam zondag avond binnen strompelen, de dierenarts denkt dat hij misschien is aangereden, maar misschien is hij ook wel uit een boom gevallen ofzo.
Dat wordt nog leuk als de gewone verkoudheid weer opduikt!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 16:39 schreef JH87 het volgende:
Kreeg net in de kantine weer een behoorlijke kuch-aanval, waarop er meteen ontsmettende doekjes in m'n handen werden geduwd. Iedereen begint wel panisch te worden zeg.
Dat heb ik volgens mij ook hoor, maar wij zijn met een club naar een festival geweest vorige week en vijf van de acht hebben griep gekregen. Ik loop dus al bijna een week met zo'n hele smerige hoest en heb wel iets onder de leden, maar iedereen denkt nu ineens dat ik de mexicaanse griep heb ofzo.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 16:41 schreef Luco het volgende:
[..]
Dat wordt nog leuk als de gewone verkoudheid weer opduikt!
Joa ik heb hetzelfde. Zou het dan toch...quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 16:45 schreef JH87 het volgende:
[..]
Dat heb ik volgens mij ook hoor, maar wij zijn met een club naar een festival geweest vorige week en vijf van de acht hebben griep gekregen. Ik loop dus al bijna een week met zo'n hele smerige hoest en heb wel iets onder de leden, maar iedereen denkt nu ineens dat ik de mexicaanse griep heb ofzo.
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 17:41 schreef Grulez het volgende:
[..]
Joa ik heb hetzelfde. Zou het dan toch...
Zou maar zo kunnen, die hoest blijft wel erg lang inderdaad.quote:De ziekte kan verschillend verlopen: van heel mild tot heel ernstig. De meest voorkomende symptomen van griep zijn: koorts, koude rillingen, hoofdpijn, spierpijn, moeheid en een droge hoest. De hoest kan lang aanhouden, de overige klachten verdwijnen meestal na 2 tot 7 dagen.
koorts: checkquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 17:48 schreef JH87 het volgende:
[..]
[..]
Zou maar zo kunnen, die hoest blijft wel erg lang inderdaad.
Beterschap!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 17:59 schreef Grulez het volgende:
[..]
koorts: check
koude rillingen: check
hoofdpijn: check
spierpijn: check
moeheid: check
droge hoest: check
Ik wil je wel masseren en koffie met je drinken.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:14 schreef Bob. het volgende:
Ugh, powernaps zijn bull, ik ben anog steeds moe.
Hee MM!quote:
24/7 kun je uitgaan als je wilt. Dat maakt het zo mooi.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 03:44 schreef Breathtaking het volgende:
Zo leuk hoe Groningen zelfs in de dinsdagnacht nog zo bruisend is.
En dan is het nu nog niks vergeleken met 8/10 jaar geleden...quote:Op woensdag 26 augustus 2009 09:31 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
24/7 kun je uitgaan als je wilt. Dat maakt het zo mooi.
Ook mooi is het, als ik 'sochtends om half 7 naar het station fiets om naar mijn werk te gaan. Abnormaal hoeveel mensen je dan tegen komt, dronken.
Volgens mij zie je dat alleen in Groningen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |