Voor geheel Nederland nog wel. Dat is ook een zeldzaam iets geloof ik.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:46 schreef Oom_Agent het volgende:
Het weeralarm is zojuist afgegeven.
Oh heerlijk, of niet? Hier in Zwolle nu al vreselijk warm... pfft, hoe kom ik de dag door..quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:45 schreef Flappekz het volgende:
Ben benieuwd, het eerste buitje is hier al gevallen (tussen R'dam en Den Haag)
Inderdaad, meestal zijn het bepaalde regio's.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:49 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Voor geheel Nederland nog wel. Dat is ook een zeldzaam iets geloof ik.
Jij was me net voorquote:
Ik houd het toch maar een beetje in de gaten vanuit Indonesie.. ik kan me die Koninginnedag-vloed in Eindhoven nog wel herinneren.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:50 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Inderdaad, meestal zijn het bepaalde regio's.
gaat nog wel wat 'feest' geven vandaagquote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:49 schreef Oom_Agent het volgende:
Weeralarm: ZEER ZWARE WINDSTOTEN: GROTE SCHADE MOGELIJK
Toelichting In de loop van vanmiddag trekken onweersbuien vanuit het zuidwesten het land binnen. Bij de buien, die zich verraderlijk snel kunnen ontwikkelen, is er een grote kans op zeer zware windstoten tot 110 km per uur, hagel en lokaal veel neerslag. De buien verplaatsen zich noordoostwaarts en bereiken aan het einde van de middag het noordoosten.
Klopt... bij mij werkt het ook nietquote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:53 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Het linker kaartje is kapot trouwens, weet niet of dat aan mij ligt, denk van niet.
quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:53 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Klopt... bij mij werkt het ook niet
Dat gaat hard.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:54 schreef Againzender het volgende:
Donkere lucht ten westen van Amsterdam, lekker onstabiel!
Inderdaad erg snel. En dus vanaf 13:00 gaat het feest beginnen?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 08:54 schreef indahnesia.com het volgende:
Netjes snel op NU.nl ook.
Weeralarm wegens zeer zware windstoten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |