Dus alle Belgen zijn ook retards?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:23 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Hahahaha Harry Potter zegt ie... Hahahahaha
Retard.
Grote grutjes, wat een grappen en grollen.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:25 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Dus alle Belgen zijn ook retards?
Neequote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:25 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Dus alle Belgen zijn ook retards?
Wat maakt dat uit... Het gaat om het bericht, en de enige die de boel zuur maakt hier ben jijquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:27 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
NeeDe enige die dat uitgekouwde grapje nog maakt ben jij.
Misschien is hij zelf Belg. Dan klopt het wel weerquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:27 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
NeeDe enige die dat uitgekouwde grapje nog maakt ben jij.
Ik kan me overigens best voorstellen dat Nederland treuzelt. De havenconcurrentie kunnen we missen als kiespijn.![]()
quote:
Bakkebaard hier is je volgende prooiquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:33 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik weet er nog een!! Ik weet er nog een!!
BAK-ELLENDE!!! Whahahahahaha![]()
![]()
![]()
![]()
GOEIE!!!!!!!quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:33 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik weet er nog een!! Ik weet er nog een!!
BAK-ELLENDE!!! Whahahahahaha![]()
![]()
![]()
![]()
Dat is toch het kenmerk van dit kabinet. Hoe kan je je daarover nog verbazenquote:Zij verbazen zich over de 'oorverdovende stilte' van het kabinet.
Sarcasme, zegt die term je iets? Zoek het anders even op. Heb je 'm ja?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:34 schreef IntercityAPT het volgende:
[..]
Bakkebaard hier is je volgende prooi
Nou ik ben gewend dat bij sarcastische opmerkingen ditquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:43 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Sarcasme, zegt die term je iets? Zoek het anders even op. Heb je 'm ja?
Lees dan de post van Hephaistos nog eens.
Verwijzingen naar Harry Potter zijn inderdaad Dooddoeners.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:47 schreef Space-Chinees het volgende:
Verwijzing naar Harry Potter is zo 2007.
Het is toch Balkenbende?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:23 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Hahahaha Harry Potter zegt ie... Hahahahaha
Retard.
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:49 schreef Pool het volgende:
[..]
Verwijzingen naar Harry Potter zijn inderdaad Dooddoeners.
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:49 schreef Pool het volgende:
[..]
Verwijzingen naar Harry Potter zijn inderdaad Dooddoeners.
Hoewel ik er normaal gesproken niet snel voor ben om landbouwgebieden op te geven tbv 'de natuur', vind ik het niet zo'n slecht plan om de Hedwigepolder te ontpolderen. De Belgen gaan sowieso de aangrenzende Prosperpolder ontpolderen (de polders liggen in (Zeeuws-)Vlaanderen, aan weerszijde van de Nederlands-Belgische grens, min of meer ingeklemd tussen de Antwerpse haven en het Verdronken Land van Saeftinghe). Als de Hedwigepolder niet ook ontpolderd wordt, moet er een nieuwe dijk omheen gebouwd worden. De Hedwigepolder is pas 100 jaar geleden ingepolderd, dus het is ook niet een eeuwenoud cultuurlandschap dat gesloopt wordt. En de Belgen betalen 't. 300 hectare vind ik ook nog te overzien.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:53 schreef isogram het volgende:
Allemaal politiek spel van GroenLinks dat de eigen milieustandpunten nog eens wil benadrukken. Er komt vast wel een nieuw plan om de Westerschelde uit te diepen. Altijd beter dan complete polders onder water zetten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |