Pfff, wat een k**-dag op het werk zeg, bwurk! Ik heb het echt zó gehad met collega's moeten vragen voor me te tillen, iedereen zegt wel dat ze het niet erg vinden maar ondertussen wordt er wel vaak onnadenkend tegen me gezegd "ohja, dan moet je even dat-en-dat dossier pakken". Ze denken er ook niet altijd aan en dat snap ik ook wel, maar ik word er zo moe van.. En dat constant moeten opzien tegen kleine suffe klusjes zoals zoeken naar een bepaald stuk omdat ze teveel inspanning kosten ook en vervolgens ook nog mensen die geintjes gaan lopen maken 'dat ik best wat enthousiaster mag lopen hoor!' Ik vind het allemaal even helemáál niet grappig en heb lekker wéér keihard staan huilen op het toilet. Gelukkig mag ik morgen naar de Cesar-mevrouw, ik ben echt heel benieuwd.. En ik maak me vast druk om niks, maar ik ben zó bang dat ze gaat zeggen dat ik me aanstel en dat ik maar weer gewoon hele dagen moet gaan werken
Dank voor het hart uitstorten, ik heb ff een mindere dag vandaag (stond vanmorgen al op met steken tot in mijn kuit en ben ook nog fijn door twee heupen tegelijk gezakt.. Kán dat überhaupt wel?)
Kersjes, balen voor je dat het niet heeft doorgezet, zeker als je echt al hebt staan puffen! Hopelijk gaat je lichaam nu ophouden met van die valse signalen hoor, heel gemeen!
Tan, haaaaaa, wat hip, gefeliciteerd!

Mefke ook al een baaldag,

hoor! Lekker dat ze je vergeten zijn, een foutje kan natuurlijk, maar jij zit maar te wachten..

Poppedein, fijn dat je vriendin je bevalling nu waarschijnlijk zal kunnen doen, dat lijkt me echt heel bijzonder! En dat filmpje... Ik klik maar niet eens

BJ, fijn, lekker chillen, geniet lekker van deze vakantie-dinsdag

Troel ook een jongetje, wat leuk!

Huupje, 40 weken en still going strong!

Sorbootje, wat een bizarre droom! En ik snap je heel goed met dat werken hoor, ik heb nu al van die dagen dat ik me afvraag waarom het verlof pas aan het einde van het hele verhaal om de hoek komt kijken, haha!
BE, fijn dat je nu zo'n beetje weet waar je aan toe bent, lijkt me toch wel een geruststellende gedachte

En sleutelbeentje gebroken, whaa!

Ik wist niet dat dat kon bij een bevalling zeg! :shock:
*op hoop van zegen dat ik het topic niet sluit: post*