Je hebt toch gezien hoe Geert Wilders als een paranoïde Führertje die Europese lijsttrekker uitlegde wat hij moest zeggen?quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:07 schreef gelly het volgende:
Eigenlijk is hij dus van mening dat z'n achterban helemaal niet in staat is juiste beslissingen te maken.
Ja, dat is ook precies de reden waarom Wilders nooit zal regeren. Niemand, behalve Wilders, zal een eigen mening mogen ventileren. Ik denk ook niet dat hij blij was met de "rode neuzen" speech van Martin Bosma.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:08 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je hebt toch gezien hoe Geert Wilders als een paranoïde Führertje die Europese lijsttrekker uitlegde wat hij moest zeggen?
Waarom doet hij dan wel mee in een paar gemeenten?quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 12:25 schreef __Saviour__ het volgende:
In een gemeenteraad zitten past sowieso al niet bij de problemen van grote schaal waarop de PVV zich voornamelijk richt.
De PVV wordt hoe dan ook niks. Het leek mij persoonlijk fijner voor de PVV aanhang om wat sneller te zien wat voor club de PVV daadwerkelijk is. Hoewel ik niet de illusie heb dat ze daarna niet gewoon weer op de volgende populist gaan stemmen. Verdonk stond ook op 30 zetels.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:50 schreef Clairvaux het volgende:
Ik had de reactie van users hier willen lezen als GW besloten had in elke gemeente mee
te doen.
Het gejank dat het de LPF all over zou zijn was dan niet van de lucht geweest.(en terecht)
GW heeft de enige juiste beslissing genomen.
quote:Het risico van infiltratie door ongewenste (linkse)elementen in de PVV moet tot een minimum beperkt worden.
Jouw frustratie druipt er zoals gewoonlijk weer vanaf.quote:
Hou op, Wilders is geen liberaal. Ik heb zelf ook jaren VVD gestemd.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:58 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Betekent niet dat ik GW , liberaal in hart en nieren, geen warm hart toedraag.
De PVV is allesbehalve liberaal en de VVD is op z'n best een conservatieve partij met een liberale vleugel, al zie je daar helaas steeds minder van.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:58 schreef Clairvaux het volgende:
For the record, ik ben zelf al 20 jaar lid van de VVD en zal ook zo stemmen.
Betekent niet dat ik GW , liberaal in hart en nieren, geen warm hart toedraag.
En wat stem je nu?quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:59 schreef gelly het volgende:
[..]
Hou op, Wilders is geen liberaal. Ik heb zelf ook jaren VVD gestemd.
Je was toch liberaal zei je?quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:05 schreef Clairvaux het volgende:
GW doet wat de VVD had moeten doen, een stevige koers ter rechter zijde varen.
De huidige VVD is gewoon een links-liberale partij met een dito koers.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:01 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
De PVV is allesbehalve liberaal en de VVD is op z'n best een conservatieve partij met een liberale vleugel, al zie je daar helaas steeds minder van.
quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:58 schreef Clairvaux het volgende:
Geert Wilders , liberaal in hart en nieren
De huidige VVD is een conservatieve partij die op de meeste terreinen heel ver van het liberalisme af staat.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:08 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
De huidige VVD is gewoon een links-liberale partij met een dito koers.
De zon schijnt, het is een mooie dag en ik zie bij jou een lach op je gezicht.quote:
quote:
Hoe rijmt zich dat met hetgeen Wilders en Verdonk verkondigen ? Ik stem nu trouwens al een tijdje D'66.quote:Het liberalisme heeft als uitgangspunt de vrijheid van het individu. Liberalen streven naar een samenleving waarin burgers grote vrijheden genieten, zoals de burgerrechten die het individu beschermen en de macht van de staat en de kerk beperken. Ook streeft het liberalisme naar een vrije markt waarin de overheid zich terughoudend opstelt. Ander speerpunt van het liberalisme is de scheiding van kerk en staat (onder andere als voorwaarde voor godsdienstige tolerantie). Ook willen liberalen dat de staatsinrichting wordt vastgelegd in een grondwet waarin ook de grondrechten van de burger staan.
quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:12 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
De zon schijnt, het is een mooie dag en ik zie bij jou een lach op je gezicht.![]()
Kan de dag nog mooier?
Dan was ik blij geweest dat die faalhaas GW eindelijk eens eerlijk tegenover het stemvee zou zijn. En dat het fenomeen PVV snel de geschiedenisboeken in zou verdwijnen.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:50 schreef Clairvaux het volgende:
Ik had de reactie van users hier willen lezen als GW besloten had in elke gemeente mee
te doen.
Het gejank dat het de LPF all over zou zijn was dan niet van de lucht geweest.(en terecht)
Het napraten van de Grote Leider GW siert je niet.quote:Het risico van infiltratie door ongewenste (linkse)elementen in de PVV moet tot een minimum beperkt worden.
Maar de aanschaf van dat dure, onnodige kunstwerkje of vaak wel weer nuttig clubhuis voor hangjongeren wordt niet in Den Haag maar in de gemeenteraad bepaald.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:15 schreef SeLang het volgende:
Het lijkt me een heel verstandig besluit.
Op lokaal niveau slaat een partij als CDA, PvdA, PVV etc natuurlijk ook helemaal nergens op omdat in elke stad de issues compleet anders zijn. In feite zijn partijen in de gemeenteraad dus gewone lokale partijen, ook al lenen ze de naam van een landelijke partij.
Wilders heeft natuurlijk helemaal niks te winnen met lokale partijtjes die de naam PVV gebruiken maar gewoon hun eigen beleid maken. Dat is alleen maar riskant.
He?? het moslimprobleem is toch zoooo groot volgens GW, dat moet dan toch wel een probleem zijn in iedere stad/dorp/gehucht??? Werk aan de winkel dus voor Geert.....quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:15 schreef SeLang het volgende:
Op lokaal niveau slaat een partij als CDA, PvdA, PVV etc natuurlijk ook helemaal nergens op omdat in elke stad de issues compleet anders zijn.
Wiens grote leider GW is weet ik niet, niet de mijne iig. Dat jij hem al zo ziet zegt wat over jou!quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 15:16 schreef waht het volgende:
[..]
Het napraten van de Grote Leider GW siert je niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |