Ja, en het mindersnel opnhalen van de wenbrauwen... cuts en dergelijke.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 09:53 schreef Dacide het volgende:
Is idd geen fake...
hij heeft zijn neus laten doen en wat bot bij zijn wenkbrauwen laten wegschrapen.
Mij lijkt wanderlei geen mode typetje.. dus ik denk dat het praktische ingrepen zijn..
dus bv neuoperatie ivm neusschotje/ademhaling
wenkbrauwbot wegvijlen ivm oude botsplinters ofzo..
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef ufopiloot het volgende:
In mijn ogen wint Gina altijd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Wel erg veel voor UFC zegquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 18:41 schreef Tazmaniac het volgende:
"Strikeforce: Carano vs. Cyborg" draws 576,000 viewers, UFC 100 replay nabs two million
quote:The UFC will soon have a notable addition to its light-heavyweight division, according to former UFC interim heavyweight champion Antonio Rodrigo Nogueira.
During a media conference call to promote his upcoming UFC 102 main-event fight with Randy Couture, "Minotauro" Nogueira said his twin brother, Antonio Rogerio "Minotoro" Nogueira, will soon be announced as a UFC fighter.
Ze heeft een twinkeling in haar ogen.. Overdag een rustig meisje, maar als ze de cage inkomt, een beestquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef ufopiloot het volgende:
In mijn ogen wint Gina altijd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Ja knuffelen met Gina is toch wel wat anders...quote:
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:24 schreef Tazmaniac het volgende:
Volgens mij werd ze ook flink afgeleid door al die schreeuwende fans
Kom op man, ze trekt in elke fight 80x aan haar shirtje dat is heus niet de reden dat ze verloren heeft.
Cyborg was gewoon beter
Tja eh ze moet er wel mooi uitzien voor de fansquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:12 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Ja knuffelen met Gina is toch wel wat anders...
Maar goed nog even over het gevecht, vond ook dat ze niet echt geconcentreerd in haar gevecht was. Ze was bezig met haar shirtje goed te trekken als ze Cyborg flink moest aanpakken. Hoop dat ze terug kan komen!
Ze legde het inderdaad hard af, maar ik vond het gewoon deze keren opvallender dan de vorige keren. Weet ook niet of ze in haar goede doen wel gewonnen zou hebben, maar had van dit gevecht meer verwacht dan een stoppage in de eerste ronde. Ze leek gewoon niet goed gefocust op het gevecht in mijn ogen en dan gaan de dingen die ze doet behalve het vechten juist opvallen!quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:24 schreef Tazmaniac het volgende:
Volgens mij werd ze ook flink afgeleid door al die schreeuwende fans
Kom op man, ze trekt in elke fight 80x aan haar shirtje dat is heus niet de reden dat ze verloren heeft.
Cyborg was gewoon beter
Zie ze liever net zoals de mannen met alleen een broek aanquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:59 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Tja eh ze moet er wel mooi uitzien voor de fansGekreukeld shirtje is dan een no go!
Wellicht zien we ook haar nog een keer tegen Marloes Coenen.
Het haar zit erover, geen ordeel over te vellen. Bovendien is Gina de "big girl" met "grote prammen" type, dus ik geloof dat ze echt zijn.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:30 schreef Doopy-X- het volgende:
Als we het toch over operaties hebben, hier Gina voor de borstvergroting
[ afbeelding ]
OMG, je hebt het weer gedaan, hoor.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:27 schreef ufopiloot het volgende:
In mijn ogen wint Gina altijd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
ze heeft nooit een borstvergroting gehad.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 22:30 schreef Doopy-X- het volgende:
Als we het toch over operaties hebben, hier Gina voor de borstvergroting
[ afbeelding ]
M-1 is echt goed voor Gegardquote:Strikeforce “Carano vs. Cyborg” Payscale
Cristiane Santos –- $25,000 (including $5,000 win bonus)
Def. Gina Carano –- $125,000
Gegard Mousasi –- $2,000 (no win bonus)
Def. Renato Sobral –- $75,000
Gilbert Melendez –- $50,000 (no win bonus)
Def. Mitsuhiro Ishida –- $30,000
Fabricio Werdum –- $50,000 (including $25,000 win bonus)
Def. Mike Kyle –- $14,000
Jay Hieron –- $55,000 ($30,000 win bonus)
Def. Jesse Taylor –- $12,000
Scott Lighty –- $4,000 (no win bonus)
Def. Mike Cook –- $2,500
Justin Wilcox –- $5,000 (including $2,500 win bonus)
Def. David Douglas -- $5,500
James Terry –- $6,000 (including $3,000 win bonus)
Def. Zak Bucia –- $2,000
Alexander Trevino –- $3,500 (including $1,500 win bouns)
Isaiah Hill -- $2,000
Veel beter dan zijn eerste gevecht. Al heeft ie vrij weinig gedaan, beetje gnp en Bonnar kwam vooral niet onder hem vandaan.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 08:45 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Damn zo weinignieuwe champion zonder geld
Couture is geïnteresseerd om tegen Machida te gaan, en we krijgen Tito vs Coleman op UFC 106. Had Coleman's gevecht niet gezien op UFC 100. Maar hij had die wel gewonnen toch? Hoe was zijn cardio?
Zo die Gina vang wel dikke knaken..quote:
Wat een leuk ding die dat presenteert..quote:
Ja inderdaad, was jammer, maar dit soort items zijn wel leuk en maken denk ik ook wel de MMA meer geaccepteerd! Denk ook wel dat MMA vele malen groter gaat worden dan boksen. Als je nu naar een zwaargewicht gevecht kijkt in boksen is dat 12 rondes lang saai...quote:Op woensdag 19 augustus 2009 09:42 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Wat een leuk ding die dat presenteert..Die dude lijkt echt gigantisch bij dat poppetje
. Jammer dat hij 15 augustus alleen niet zijn titel ging verdedigen.
Dit is wel heel karig jaquote:
Die krijgt op een andere manier betaald zodat ze niet de helft in belastingen moeten neerleggen e.d. Zie je wel vaker met bijv. K-1 die Bob Sapp, destijds hun goudhaantje, ook in stuivers betaalde volgens die payouts. In de UFC kloppen die cijfers ook niet helemaal. Veel vechters krijgen een bonus als ze een puike wedstrijd laten zien (soms ook voor ons duidelijk bijv. fight of the night, ko of the night bonus). De topvechters krijgen ook nog een PPV-percentage of bonus.quote:
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 04:32 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ze heeft nooit een borstvergroting gehad.
quote:
Bronquote:MMA, de toekomst van de harde vechtsporten?
Tot nog toe is het muay thai en K-1 kickboksen, Nederlands ringsport nr.1.
Klaar, dat staat buiten kijf.. Na een wat moeizame start in de jaren 70 en 80 van de vorige eeuw, zijn we in middels zover dat grote TV stations ( SBS, Eurosport, RTL) er absoluut geen kwaad in zien om het uit te zenden en er mee geassocieerd te worden.
K-1 en de grote Nederlandse successen in Japan hebben daar flink aan bijgedragen
Maar pas op, dat kan veranderen! Sterker nog, het is aan het veranderen. De enorme opkomst van het UFC, (kooi-vechten), het MMA ten voeten uit zeg maar, heeft er voor gezorgd dat we terdege rekening moeten gaan houden met een sterke toename van deze harde manier van “vrije tijd besteding’ op internet, reguliere TV en Pay PerView (Betaal TV)
Kijk maar eens op Extreme Channel, iedere week is er MMA in de kooi te zien. En het scoort!
Zoals Pepsi Cola inhaakte op het succes van voorganger Coca Cola , zo heeft het UFC-MMA ook vele navolgers gehad. Shooto, Pride, Strikeforce, King of the Cage en ga zo maar even door. Succes creeert succes.
In Europa is men ( verschillende MMA organisaties) nu begonnen om het Mixed Martial Arts hier net zo populair te maken als in de USA. Dat is weliswaar hier te lande iets lastiger dan daar, maar zeer zeker haalbaar. Ze hebben daar aan de andere kant van de oceaan nu eenmaal een veel grotere binding met MMA dan hier in Europa.
Dat komt vooral omdat men in ‘de States’ een heel grote worstel cultuur kent. “High School wrestling’, daar begint het al mee. Men groeit ermee op, het lijf aan lijf gevecht. En kijk eens naar de enorme toeschouwers aantallen bij pro-wrestling en de gigantische kijkcijfers die deze poppenkast met zich mee brengt.
In Europa is dat in veel landen (de voormalige Oostblok landen uitgezonderd) eerder omgekeerd.
HET GROTE PLAN EN DE COMMUNICATIE!
Maar het lijkt erop alsof het tij aan het keren is. De oorzaak? Simpel. De Amerikanen pakken het uiterst zorgvuldig en bedrijfsmatig strak en goed aan.
Internet, een strak gesloten en professioneel opererende organisatie, een super goede marketing, een geweldige communicatie naar buiten toe , de beste atleten, torenhoge salarissen en natuurlijk TV.
In tegenstelling tot de vele elkaar (om niets) beconcurrerende muay thai en kickboks bondjes met al hun (vaak belachelijk onbelangrijke) ‘’wereld titels’, heeft het UFC (en andere aan het MMA verwante organisaties) zich gestort op professionaliteit, TV en het digitale circuit.
Denk maar eens na. Ik krijg iedere dag wel een een mailtje van iets dat “Your daily MMA fight video’ heet.
Gratis!
Met daarin interviews met topvechters als Fedor, Dan Henderson, Brazilianen, noem maar op. Verder voorbeschouwingen en nieuws van komende wedstrijden, persconferenties met alle MMA helden, beelden van belangrijke wedstrijden, roddels en resultaten van MMA over de hele wereld.
MILJOENEN SALARISSEN EN EEN VAST CONCEPT
De kijkcijfers in de USA rijzen de pan uit en het is dan ook een miljoenen business geworden op Pay per view.(Betaal TV) .
Dat is ook de reden waarom er zulke torenhoge slarissen aan de vechters en iedereen die er aan mee doet kunnen worden uit betaald. En nog leuker, iedereen word er gek mee gemaakt want de UFC bijv. geeft na ieder evenement een nieuws item uit, met daarin alle verdiensten van alle atleten die er gevochten hebben!
En je maakt mij niet wijs dat vechters van andere organisatie (KB , MT of MMA) niet bij zich zelf denken, “….He, dat wil ik ook! Ik train net zo hard, ik krijg net zulke harde klappen als zij, alleen ik krijg veel, veel minder geld!......’
Daarnaast een uitermate knappe TV reclame, die super professioneel gemaakt is door mensen die echt weten hoe TV gemaakt moet worden. DVD’s worden op de markt gebracht met bijv. zoiets als de TOP 100 KO’s van de UFC.
De uitzendingen worden door vaste zeer ter zake kundige commentatoren begeleid en van commentaar voorzien. Dit zijn mannen die uitstekend verdienen en die ook vast in dienst zijn van bv. de UFC en daar door ook betaald worden. Iedereen kent ze ook.
Figuren als Joe Rogan, Dana White, de vaste UFC announcer Bruce Buffer, het zijn mannen die een sterrenstatus wordt aangemeten. En daarmee wordt het evenement nog groter gemaakt dan dat het al is!
De regels bij MMA zijn duidelijk, consistent en (belangrijk!) makkelijk te begrijpen voor iedereen. Er zijn zelden dubieuze uitslagen bij het MMA!
Een goed simpel concept. Iedereen begrijpt het en het is de meest elementaire confrontatie van man tegen man die je je maar kunt voor stellen!
WAT WEERHOUDT DE TV ZENDERS?
Kickboksen en Muay Thai hebben inmiddels ook al ingezien dat het tij moet keren omdat ze anders van het scherm gevaagd gaan worden door deze harde vechtsport. Want een sport is het zeer zeker, hoe hard en brutaal het er ook uit mag zien voor de niet ingewijden.
Dat is nog steeds een van de argumenten om het maar vooral niet op de reguliere TV schermen uit te zenden.
Het zou te bloederig zijn, te gewelddadig en meer van dit soort klets-kwalificaties.
Maar wees eerlijk, het muay thai en kickboksen kon rekenen op precies dezelfde omschrijvingen toen het net aan het sport firmament verscheen: ´……Verschrikkelijk, dit is wachten op de eerste dode, onsportief, veredeld straat vechten, allemaal gajes……’.
Enfin, noem maar op. Iedere denkbare negatieve kwalificatie werd gebruikt door de ´reguliere` sport bonden en (sport , TV en politieke) bobo´s om deze ´…..onverantwoorde woestelingen….´te duiden.
Inmiddels zijn we 30 jaar verder. Er staan gewoon artikelen in de Telegraaf, het Algemeen dagblad, de Volkskrant en NRC over ‘….. de verrichtingen van onze jongens in den vreemde….’
Ernesto Hoost , Peter Aerts, Remy Bonjasky, Sem Schilt, ze verschijnen op TV, Kickboksen en het muay thai lijkt te zijn geaccepteerd.
Met het MMA zal dat nog veel sneller kunnen gaan.
IS HET NOG TEGEN TE HOUDEN?
Nee, het is een kwestie van tijd. MMA (UFC) is nu al op PPV in de USA een van grootste ‘Money makers’!
Wacht maar tot dat de Amerikanen dat laten door dringen bij een stel over-voorzichtige sportbestuurders en TV bonzen.
Als die hele marketing en PR machine eenmaal hier op los gelaten gaat worden dan, is er geen houden meer aan en zal MMA de wereld van de harde vechtsporten volledig gaan overnemen. K-1 heeft dat al begrepen.
De grote, in Japan zetelende kickboks organisatie is ook hard in de weer met het MMA.
K-1 heeft hun site al aangepast. Daar kun je video beelden van wedstrijden zien, interviews, nieuws etc. en andere zaken. Probleem is dat het gericht is op de Aziatische markt en de westerse markt, waardoor het soms wat rommelig lijkt,maar er komt ook hier schot in.
Muay thai en kickboksen in Europa (…..en helemaal in Nederland ! )is erg verdeeld.
Teveel bondjes, teveel bobo´, teveel volkomen overbodige mensen. Kickboksen is een prachtige sport die ongetwijfeld zal blijven bestaan tot in lengte van dagen, maar die het risico loopt volledig overvleugeld te worden door de super fighters uit het MMA met hun miljonairs managers, hun ‘business know how’en hun goed geolied PR machine uit de USA.
Tenzij het muay thai en het Kickboksen de handen in slaat, zullen zij de boot missen. Ergens zal er een grote pot met “goudstukken’ gevonden gaan worden,een grote geld schieter.
Mannen als de Fertitta Brothers, de casino eigenaren en de geldschieters achter het UFC gebeuren .
Zakenmensen van het kaliber Donald Trump, die de touwtjes meer dan strak in handen nemen en de sport op puur zakelijke wijze gaan managen, precies zoals dat nu met het UFC gebeurt.
MMA KIJKCIJFER KANON !
Wanneer dat eenmaal is doorgedrongen daar in de hoogste TV regionen, dan pas zal men er op duiken!
Als men daar in Hilversum eindelijk eens wakker wordt en ziet wat voor kijkcijfer (Sport) kanon men eigenlijk wel ‘…..in de camera….’ heeft, dan zal ook hier te lande het MMA als een komeet door de ether heen suizen.
En dat is alleen maar goed en volledig verdiend!
Dus heren en dames TV bonzen, lees dit en handel er naar. Vechtsport minnend Nederland verlangt dit van U !!!!!!
Gr.
Fred Royers
Klik hier voor het hele artikel.quote:According to a new rule passed by the Nevada State Athletic Commission Wednesday, referees in Nevada now have the opportunity to get a second look at a fight’s end to determine its legality.
Klik hier voor het hele artikelquote:It appears as though Brock Lesnar may be making his first official heavyweight title defense against Shane Carwin at UFC 106.
quote:David Bielkheden who is currently in Rio training at BTT spent a few days at Aronas house/gym and reports on his blogg that Arona has signed with Strikeforce but that he wil probablyl compete against Eastman in Rio before making his first appearance for the cali-based promotion.
Since some people have been asking what's been up with Arona, this is welcome news I guess.
Huh? Shane Carwin voor de titel tegen Brock? Ik dacht dat Carwin eerst tegen Velasquez moest?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:11 schreef Tazmaniac het volgende:
Instant Replay in Nevada
[..]
Klik hier voor het hele artikel.
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
Brock's first defense @ UFC 106?
[..]
Klik hier voor het hele artikel
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
Report: Arona signs with Strikeforce
[..]
Brock Lesnar vs. Shane Carwin is ook nog niet officieel maar het lijkt er dus wel op.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:22 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Huh? Shane Carwin voor de titel tegen Brock? Ik dacht dat Carwin eerst tegen Velasquez moest?![]()
Desalniettemin is de toon voor Brock vs Carwin al gezet door dat fake interview waarin Brock zei dat hij harder kon slaan dan Carwin, waarop Shane weer reageerde enz.
Arona bij Strikeforce lijkt me een mooie matchup voor Mousasi. Arona is denk ik Babalu maar dan nog wat beter in de meeste aspecten.
Klik hier om het hele artikel te lezenquote:FanHouse has learned that Velasquez (6-0) has agreed to face UFC newcomer Ben Rothwell (30-6) on October 24 in Los Angeles.
Klik hier om het hele artikel te lezenquote:For a brief period in women's MMA, it seemed the fashionable thing to do was to call out fan favorite Gina Carano (7-1).
Everyone wanted a piece of "The Face of Women's MMA," knowing that a win could catapult them to instant stardom.
For Belgian fighter Cindy Dandois (1-0), Carano's just the start. Dandois, whose lone career win came against Strikeforce's top female contender Marloes Coenen (16-3), wants Carano, slugger Erin Toughill (10-2-1) and, oh yeah, champion Cristiane "Cyborg" Santos (8-1).
Klik hier om het hele artikel te lezenquote:One of the names lost in the UFC's recent heavyweight match shuffling was undefeated prospect Chase Gormley (6-0 MMA, 0-0 UFC).
U.K.-based Fighters Only magazine is reporting Gormley will meet Dutch youngster Stefan Struve (17-3 MMA, 1-1 UFC) at UFC 104.
Kan niet tippen aan UFC 99 natuurlijk maar om zoveel Engelse fighters te zien in Engeland lijkt me echt machtig mooi. + het main event BJ vs. Diegoquote:UFC 105 Shaping Up:
- Dan Hardy (22-6) vs. Dong Hyun Kim (12-0-1) confirmed
Plus the RUMORED main and co-main events:
- BJ Penn (14-5-1) vs. Diego Sanchez (23-2)
- Michael Bisping (18-2) vs. Denis Kang (32-11-1)
- James Wilks vs. Matt Brown
- Damarques Johnson vs. Peter Sobotta
- Paul Kelly vs. Dennis Siver
- Andre Winner vs. Rolando Delgado
- Ross Pearson vs TBA
- Terry Etim vs TBA
Ik ga misschien. Kom vaak in Manchester en de MEN Arena voor WWE. Weet de weg en een leuk hotel daar. Dus kijk welquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:13 schreef Tazmaniac het volgende:
Net besloten om naar Engeland te gaan voor UFC 105
Komen jullie dit keer ook of ben ik weer de enige afgevaardigde
Rumoured card so far:
[..]
Kan niet tippen aan UFC 99 natuurlijk maar om zoveel Engelse fighters te zien in Engeland lijkt me echt machtig mooi. + het main event BJ vs. Diego
BJ wilde toch niet meer in het buitenland vechten vanwege de lage opbrengst van PPV?quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 09:33 schreef Tazmaniac het volgende:
BJ Penn heeft via zijn Twitter bevestigd dat hj het op zal nemen tegen Diego in Manchester
Dat hotel mag je me anders ff PM'en als je wil
Klopt, maar daar issie op terug gekomen.. geloof dat er nu andere afspraken zijn.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 15:16 schreef THEFXR het volgende:
[..]
BJ wilde toch niet meer in het buitenland vechten vanwege de lage opbrengst van PPV?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |