Ben benieuwd hoe het er uit komt te zien. Maar het zal vast wel goed komen. Dat is op zich het grootste probleem niet meer... Maar eerst even wat andere dingen..
Vrijdag kwamen de ouders van N weer helpen. De achterwand van de toilet werd gevoegd
![]()
De vloer van het toilet werd berekend en uitgelegd.
![]()
Ondertussen ging

verder met de leidingen voor de CV ketel op zolder. Daar komen de leidingen in de vloer dus er moest nogal wat gehaakt en gezaagd worden
![]()
's Avonds heb ik alle deurkozijnen boven geschuurd, schoon gemaakt en afgeplakt. Totaal niet het idee dat ik wat gedaan heb maar het moet ook gebeuren en het zorfde er ook meteen voor dat ik zaterdag meteen kon beginnen met lakken.
De kozijnen van de slaapkamer, kastkamer en de voorkamer hebben nu eindelijk een dekkende laklaag dus zijn klaar
De kozijnen van de trap en toilet moeten nog een keertje maar dat hadden we wel verwacht aangezien de slaapkamer (3) en de kastkamer (4) ook meerdere keren moesten.
![]()
De verwarming op de slaapkamer kreeg een laklaagje dus die is ook klaar. Op de voorkamer kreeg het raamkozijn de eerste laklaag en dat ziet er dan meteen een stuk beter uit.

ging de koppelingen van de douchekranen vervangen, daar hadden we destijds de verkeerde voor mee gekregen dus moesten vervangen worden. Dat was meteen een goede reden om ook de regendouche wat hoger te plaatsen.
Tijdens het testen of alles lekvrij was, ging alles in de badkamer goed. Vanuit de toilet boven klonk niet lang daarna een klein scheldwoordje.. En daar is het probleem al... ergens zat er iets niet goed bij het toilet en het water liep er gewoon uit bij het bedieningspaneel. Niet echt de plek waar het zou moeten.
Erg vervelend natuurlijk want de toilet boven was op de vloertegels na klaar.
Dus vandaag gingen de 2 helden (onze papa's

) aan de slag om heeeeeeeeeeeeeeeeel voorzichtig de tegels van het plateau vrij te maken van tegels... En de ombouw van boven open te maken..
![]()
En.... het is gelukt..

Het probleem is gevonden en al gemaakt. Nog even blijft het gat open zodat het nog een paar keer met meer druk getest kan worden. Daarna kunnen de tegels weer terug. Even een kleine terugslag dus maar het is alweer gemaakt dus het komt goed..
Verder heeft mijn vader het plafond in de toilet gestuct.
De moeder van

heeft de voorkamer helemaal in de voorstrijk gezet. Daar had ik 's ochtends het kozijn de tweede laklaag gegeven dus die kamer is nu ook klaar qua lakken. Latexen maar!!
![]()
Daarna werden de hal en bijna alle muren van de woonkamer in de voorstrijk gezet.
![]()
Mijn moeder ontfermde zich weer over de trap en die is nu zo goed als kaal
![]()
En mijn doelstelling??? Het is me bijna gelukt.

.. De bovenverdieping is helemaal in de lak gezet. De voorraam staat in de lak en ook de achterpui... Het enige wat me niet gelukt is, is de kozijnen van hal - keuken en woonkamer - bijkeuken. In de plaats daarvan zijn er wel 2 deuren (trap en toilet boven) in de lak gezet. Maar ja... dat was niet helemaal het plan

. Morgenavond de kozijnen en dan kan alles in de tweede lak ronde.