Ik weet niet of het voor alle kinderen geldt, maar ik merk bij Thies wel dat het verandert. Dingen al dan niet eng vinden. Zo heeft hij een DVD van Dribbel waarin een bal in de vijver rolt. Nou, drámá.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 22:49 schreef p_iglet het volgende:
Hij vind het allemaal geweldig en totaal niet eng.
dat dus! Jij vroege vogel!quote:Op woensdag 26 augustus 2009 06:39 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Kersjes, hoe is het ? 04.41 ... wat dacht je ??
Ach, er zijn wel gekkere dingen te doen als je in afwachting bent van het moment dat je eindelijk eens mag bevallenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 06:39 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Kersjes, hoe is het ? 04.41 ... wat dacht je ??
quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 23:25 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ik weet niet of het voor alle kinderen geldt, maar ik merk bij Thies wel dat het verandert. Dingen al dan niet eng vinden. Zo heeft hij een DVD van Dribbel waarin een bal in de vijver rolt. Nou, drámá.het was maar goed dat de eend de bal terug bracht, maar hij heeft nog best lang nagesnikt. En bij de Teletubbies vindt hij dat stofzuigerding ineens (sinds een week ofzo) eng.
Speaking of which, laatst stond hij met zijn neus op de TV naar de Teletubbies te kijken. Er was een filmpje over een boom die de seizoenen doorliep. Met een beetje melancholische muziek eronder. Toen het was afgelopen slaakte hij een heel diepe zucht en daarna begon hij zachtjes te huilen. Ik vroeg hem waarom hij moest huilen. "Muziek, mooi!"![]()
![]()
Eíndelijk bewijs dat het kind ook iets van míjn genen heeft!![]()
Dat doet Mikael ook. Eerst aalle melk eruit eten en dan de rest opetenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 15:23 schreef _Ingrid_ het volgende:
Over psz gesproken. Gisteren ging ik Kim ophalen en toen vertelde ze verdrietig dat juf haar koekje in de prullenbak had gedaan. Dus ik vroeg aan de juf of dat klopte. Ja dus, omdat Kim eerst van de liga dinges de melk eruit eet en dan pas het koekje eet. Mag niet. Ligt dat nou aan mij, of is dat raar?
Ze smeert er niet mee.
hoe zoquote:Op woensdag 26 augustus 2009 16:35 schreef Jarno het volgende:
Anna heeft ontheffing van deze regel bij het KDV geloof ik anders loopt het helemaal uit de hand.
Yppy weet het vast beter dan ikquote:
Was reeds ten tijde van je reactie gewijzigdquote:Op dinsdag 1 september 2009 12:26 schreef Tazz het volgende:
OP is niet meer te wijzigen door de user, moet je even een modje op aanspreken. Kan via: OUD Feedback topic maar ook via PM.
Ik bel met enige regelmaat na een uurtje op om te horen of ie al gekalmeerd is, en eigenlijk is dat altijd wel het geval. Dit deed hij heel lang trouwens, tot dat ie zich echt lekker en prettig voelde binnen een groep. En nu zit hij op een nieuwe groep sinds 2 maand en doet hij weer zoals vanouds. Ik denk dat het bij hem ook te maken heeft met de leidsters. De helft van de tijd staan er weer nieuwe gezichten in te vallen. En eerlijk gezegd baal ik daar vreselijk van...quote:Op dinsdag 1 september 2009 21:42 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Rock, is B allang "gedrietig" dan als je hem wegbrengt?
Ik vind het zelf uiteraard dik rot als ze zo huilt, maar hoe sta jij hierin?
quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:14 schreef bixister het volgende:
wat leuk!![]()
maar... deden de eendjes net zo enthousiast mee als jij?
Ja, zo klopt het.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:19 schreef bixister het volgende:ooh hihi ik dacht dat ie ze handjes 'niks' toewierp. en dan doen-alsof-'t-broodijs-was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |