In veel gevallen wel, maar er worden ook zat vaak gemene steken gegeven die wel degelijk zo bedoeld zijn (en daar kan ik zelf ook wat van hoor). Tuurlijk is het lang niet altijd zo gemeen als dat het soms over komt (soms is het gewoon ontzettend moeilijk om iets te zeggen in letters zonder je gezicht erbij), maar vaak genoeg zit die venijnigheid er wel met opzet in.quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:42 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik denk dat het vaak komt hoe je zelf in je vel zit en dingen leest, Troel. En sommigen kun je 3x zeggen dat je iets niet zo bedoelt en dan nog is het niet goed.
Neuh, ik denk niet dat dat heel veel uitmaakt (jarenlange ervaringquote:Op zondag 9 augustus 2009 17:52 schreef miss_sly het volgende:
Maar met zoveel mensen bij elkaar kan de sfeer toch ook niet altijd alleen maar leuk zijn? Is dat niet een beetje veel gevraagd en onrealistisch?
En ik moet zeggen dat ik zelf, nu ik bevallen ben en een heleboel minder last heb van hormonen en onzekerheden en dipjes etc, ook veel minder nare opmerkingen zie dan voorheen. Misschien dat die diverse hormonen toch hier en daar een vertekend beeld geven?
Ik zei in het vorige deel nog dat ik het geen rotsfeer vind.quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:33 schreef miss_sly het volgende:
De rotsfeer die ingrid en simmu kennelijk vinden dat er heerst, ervaar ik niet zo.
Er wordt door veel mensen gepost in OUD; de een ligt je wat beter dan de ander. Het is bijna net als met echte mensen. Mensen die me niet liggen, probeer ik maar te negeren als ze dingen posten waar ik weinig mee kan.
Ja, maar dat negeren valt wel mee denk ik. Vaak wordt er echt overheen gelezen. Dat is niet leuk (ik heb ook wel eens dat ik iets post waar vervolgens echt gewoon niet op gereageerd wordt en dat je denkt van nou zeg), maar als ik bijvoorbeeld naar Z&G kijk, daar probeer ik echt alles te lezen, maar tegen de tijd dat ik aan reageren toekom, dan ben ik echt gewoon de helft al weer vergeten. Hulde voor een Incantrix die alles aanstipt, ik kan dat niet. Daardoor lijkt het misschien ook soms dat ik dingen negeer, maar dat is dus helemaal niet de bedoeling. Ik neem aan dat dat bij anderen ook zo isquote:Op zondag 9 augustus 2009 18:13 schreef _Ingrid_ het volgende:
[..]
Ik zei in het vorige deel nog dat ik het geen rotsfeer vind.
Wel soms rotopmerkingen en steken onder water. Of je merkt dus dat je genegeerd wordt.
Maar lang niet altijd he.
Het is weg.quote:Op zondag 9 augustus 2009 18:22 schreef MamsX het volgende:
OUD Utrecht meet vandaag *O*
we hebben een grapjas
True... maar ja ik heb onbeperkt internet op dat ding... dus dan zal ik het gebruiken ook.quote:Op zondag 9 augustus 2009 20:30 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Telefoons zijn ook om mee te bellen. Internetten doe je op een pc
Vind ik eerlijk dat je dat zegt. Nu ik erover nadenk negeer ik sommige posts ook wel. Juist door opmerkingen (die jaren geleden dan wel) zijn gemaakt.quote:Op zondag 9 augustus 2009 21:25 schreef Belana het volgende:
ik heb geen last van rotsfeer hier. ik snap misschien wel de gevoelens van simmu en ingrid.
ik heb me persoonlijk rot geergerd aan het vreselijke dagboek gehalte van simmu's posts in het moedertopic en zelfs als ik daar iets van zei werd dat niet opgepikt. ignore mode on.
Ingrid, aan jouw posts heb ik me in het verleden ook regelmatig gestoord, dus idd negeer ik je posts tegenwoordig. misschien zijn er meer mensen die dit doen.
kleurdoos vind ik ronduit een muts die denkt dat ze de waarheid in pacht heeft en denkt dat ze grappig is door dwars tvp's te posten, ha ha. ook maar negeren, lijkt me het beste.
punt is, je kunt het niet altijd met iedereen vinden en als je je echt stoort, negeer het dan, werkt voor mij als een tiet.
lois, thanks voor de tip, ga ik uitproberen
quote:Volgens mij krijg ik half oud over me heen![]()
en let op, (mocht ik een ban hebben) dan gaan ze het op labielo gooien en zo, tis morgen 10 augustus, Mink en zo.
het zou wel héél ontzettend flauw zijn als ze het daar op zouden gooien Mous
Het zou mij niets verbazen hoor, maar mag...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |