abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_72172769
Over psz gesproken. Gisteren ging ik Kim ophalen en toen vertelde ze verdrietig dat juf haar koekje in de prullenbak had gedaan. Dus ik vroeg aan de juf of dat klopte. Ja dus, omdat Kim eerst van de liga dinges de melk eruit eet en dan pas het koekje eet. Mag niet. Ligt dat nou aan mij, of is dat raar?
Ze smeert er niet mee.
pi_72172823
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 15:23 schreef _Ingrid_ het volgende:
Over psz gesproken. Gisteren ging ik Kim ophalen en toen vertelde ze verdrietig dat juf haar koekje in de prullenbak had gedaan. Dus ik vroeg aan de juf of dat klopte. Ja dus, omdat Kim eerst van de liga dinges de melk eruit eet en dan pas het koekje eet. Mag niet. Ligt dat nou aan mij, of is dat raar?
Ze smeert er niet mee.
Dat doet Mikael ook. Eerst aalle melk eruit eten en dan de rest opeten
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 15:37:13 #228
144006 chacama
Ondernemend!
pi_72173134
Ik zou er iets van zeggen. Ik vind het niet raar dat ze dat doet. Veel kinderen eten eerst het ene deel van het koekje en dan pas het andere. zou de tegenvraag stellen aan de juf. dus als ze eerst de buitenkant opeet, dan gooit u het binnenste weg. Ben een beetje erg tegendraads vandaag...geloof ik.
pi_72174638
Ik vind het maar raar hoor. Wat maakt het nou uit hoe je een koekje op eet, zolang je er niet mee smeert.
pi_72174893
Ik vind het ook gek. Volgende keer maar even vragen hoe dat nou precies zit, want zolang ze niet knoeien lijkt het mij heel onschuldig.
Misschien verkeerde tijd van de maand
pi_72174901
Wat is het tempo van het koekje eten? Wij hebben soms peuters die na 15 minuten nog niet klaar zijn met eten en dan gaan we van tafel. Wij stoppen het fruit/koekje oid wat over is dan terug in het tasje, maar dan mogen ze het dus niet meer opeten. Regel is namelijk dat iedereen aan tafel blijft zitten tot alle peuters klaar zijn en je kan niet van de andere peuters verlangen dat ze zo lang blijven zitten.
Misschien was het zo iets? Dat ze veel te lang bezig was?
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_72174950
Anna heeft ontheffing van deze regel bij het KDV geloof ik anders loopt het helemaal uit de hand.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:35:54 #233
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_72174978
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 16:35 schreef Jarno het volgende:
Anna heeft ontheffing van deze regel bij het KDV geloof ik anders loopt het helemaal uit de hand.
hoe zo ?
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_72174992
Volgens mij eet ze best snel, ik vraag het vrijdag nog extra na.
pi_72175002
quote:
Op woensdag 26 augustus 2009 16:35 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

hoe zo ?
Yppy weet het vast beter dan ik maar ik kan me zo'n opmerking herinneren over eten en aan tafel blijven?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:38:36 #236
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72175057
Ingrid ik zou er ook iets van zeggen. Mijn peuter doet dat namelijk ook en volgens mij doet driekwart van de peuters dat. Bovendien zolang ze er geen zooi van maakt wat maakt dat voor die juf uit dan?

Hier nog meteen een ander vraagje. De juf van K ook meteen degene die de psz opgericht heeft is 41 en opgegeven. Voor ons maakt het niet zoveel uit dat K haar op de groep heeft ondanks dat ze kaal is en dergelijke. Als ze een goede dag heeft dan loopt ze binnen (het is voor haar boerderij op het eigen erf) maar nu hebben een paar ouders aangegeven dat ze dat hinderlijk vinden. K gaat ook gewoon mee naar zieke mensen en ik heb nu eenmaal ook een kale tante door de chemo dus die kijkt er niet van op en ze wil ook graag dat als ze overleden is dat als de ouders dat goedvinden een soort van kindercondoleance is/komt voor haar (een soort van herdenkingsdienstje (christelijke psz)) en dan allemaal op een speelse wijze. Vind ik een heel net idee en kan imo geen kwaad om kinderen hiermee ook te confronteren, Hoe zouden jullie hier mee omgaan of zouden jullie dan ook gaan klagen zoals andere ouders op de psz. Gelukkig zijn er ook meerdere ouders die er net als ons over denken. Overigens gaat K ook gewoon mee naar een begrafenis.
pi_72175469
Anna mag tijdens het eten niet naast d'r vriendin zitten, want dan eten ze allebei niet. Als alle kinderen klaar zijn, is Anna pas op de helft ze laten de rest maar gaan terwijl mevrouw de koningin de rest opeet. Dat doet ze thuis helemaal niet.

J.'s tante was erg ziek en Anna is gewoon meegegaan naar haar. Ook nog in het hospice. Alleen de crematie niet (al hadden we dat wel moeten doen). Zoiets hoort bij het leven en het is denk ik wel goed dat ze er nu zo 'op afstand' mee worden geconfronteerd.

[ Bericht 0% gewijzigd door YPPY op 26-08-2009 17:16:31 ]
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  woensdag 26 augustus 2009 @ 16:59:54 #238
144006 chacama
Ondernemend!
pi_72175781
Ik zou het ook fijn vinden als de psz er iets mee doet. Er zijn genoeg boekjes op de markt om de kinderen er op een 'speelse' manier mee om te leren gaan. Lijkt me alleen maar goed!
  woensdag 26 augustus 2009 @ 17:03:01 #239
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72175861
Mijn lief zijn oma is vorig jaar oktober overleden en heeft de laatste 10 dagen ook in een hospice gelegen en daar gingen ook allebei de meiden gewoon mee mee (E was pas 7 weken maar goed). En ze zijn ook allebei meegeweest naar de begrafenis en K heeft de hele dienst met een eigen boekje naast mijn mams gezeten omdat als ze vervelend zou worden even met haar naar buiten kon of iets maar dat is niet nodig geweest. Ik vind de ouders die nu geklaagd hebben zo bekrompen denken zeg maar. Het is een eigen psz die alles doen zonder subsidie en zij heeft echt een stal afgestaan voor haar droom en nu mag ze daar dus niet meer komen volgens een paar raardenkende figuren omdat dat traumatisch voor de kinderen zou zijn. Terwijl ik er gisteren was en geen 1 kind over de rooie heb gezien en gisteravond zat er een brief in de bus over dit PROBLEEM met hoofdletters. Mijn haren stegen meteen de lucht in om eerlijk te zeggen.
pi_72176023
Ik vind het maar raar Books, klagen over zoiets natuurlijks als het omgaan met de dood... Het hoort er nou eenmaal bij, hoe vreselijk ook. Mensen en dieren die je vaak ziet en waar je van houdt blijven niet voor altijd leven helaas. Als je er zo´n taboe van maakt, dingen in feite doodzwijgt... Lijkt me ook niet een gezonde manier om ermee om te gaan.

Ah, nog meer kindjes die moeite hebben met het afscheid (en autoriteit ). Is vaak toch sneuer voor de ouder dan voor het kind, Devin was 2 minuten nadat we weg waren weer vrolijk aan het rondrennen gelukkig.
En hij heeft een favoriet speelkameraadje: de grote witte knuffelbeer. Toen ze cracker gingen eten had hij hem naast zich neergezet op het bankje en voerde hij hem hapjes

Karin, Meike leert het heus wel om voor zichzelf op te komen en (figuurlijk) van zich af te bijten. Zodra ze d'r plekje heeft gevonden in de groep komt het vast wel goed hoor
.... met gevoel voor drama....
  woensdag 26 augustus 2009 @ 17:12:50 #241
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_72176160
Ja ik vind het ook echt klinklare onzin maar goed niet iedereen denkt zoals wij zullen we maar zeggen.
pi_72183050
Books ik vind het mooi zoals de leidster er zelf mee om wil gaan! Het hoort erbij en kinderen staan er denk ik nog niet zo bij stil hoe iemand eruit ziet en waardoor het komt. Misschien dat de ouders die er bezwaar tegen hebben er zelf misschien niet zo goed mee weten om te gaan, het te confronterend vinden. Maar ik zou er geen bezwaar tegen hebben. En de kindjes die er wel "last"van hebben (bang of weet ik wat) die moeten natuurlijk wel in de gaten gehouden worden. Stukje begeleiding bij ouders en overige leidsters denk ik dan.
maar nogmaals naar mijn idee niets mis mee! Het hoort er bij hoe vervelend het ook is!

Mahre gaat trouwens altijd met heel veel plezier naar het dagverblijf. Vanmorgen heb ik haar sinds lange tijd zelf weer weggebracht en ik mocht nog een puzzeltje helpen maken maar daarna werd er naar de deur gewezen en kon ik gaan kreeg nog wel een hele dikke zoen en knuffel Eigenlijk wil ze altijd en we hebben haar nog nooit huilend achter gelaten! Hier is de naam van de leidster een toverwoord om haar aangekleed te krijgen en haar een boterham te laten eten! Want als dat gebeurd is mag ze eindelijk!
pi_72183121
Books, het lijkt me juist ook een mogelijkheid om kinderen daarmee om te leren gaan.. Tot wanneer moet je dan wachten om ze daarmee te confronteren. En dat het kind er dan opeens achterkomt dat zijn hamster ook dood is, en niet weggelopen zoals papa/mama zei..
"spelenderwijs" het tegenkomen werkt denk ik ook beter. Als je het maar in peutertaal doet..

Hier ligt een doodmoe peutertje in bed. Vanavond naar luchtballonnen wezen kijken. Eerst al patatjes gegeten, daarna op springkussens, daarna in een luchtballon gestaan (wat groot!) en toen nog al die ballonnen de lucht in. Zelfs de smurf, de dino en de brandweerauto..
Normaal is Chris best wel verlegen bij andere kinderen, maar nu was hij op de springkussens best wel vrij, voor zijn doen dan. Dus rustig springen tussen andere kinderen, en niet gelijk bij mama/papa op schoot springen. Het lijkt nog lang niet op de jochies die tussen de springkussens heen en weer renden dwars door alle andere kinderen heen. Maar het was ook niet het over-verlegen jochie wat we soms hebben..
pi_72192782
Deepfreeze wij waren er ook gisteravond. En ik had Leander in jou draagdoek Jammer dat ik je niet gezien heb. Anders had je hem in actie kunnen zien
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_72196210
Wel leuk DF, dat Chris helemaal los kwam!
Soms maken ze ineens van die sprongetjes, en zijn ze ineens zoveel groter!
Ik heb dat nu al, nu Meike 2 keer naar de psz is geweest, lijkt ze ineens al weer zoveel wijzer!
Ze zei pas nog tegen me: "ah joh, peuter!"
whahaha
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_72196865
Dat klinkt ook wijs Karin. Gek dat ze dan opeens zoveel groter zijn..

Nicole, wat grappig dat jullie er ook waren. Zo'n blauwe doek was ook nog wel opgevallen. Ik had Chris nog in mijn rugdrager hangen ..

Vanochtend met de kruipgroep(ouder ontmoetingsgroep 0-4 jaar) naar de kinderboerderij geweest. En hij liep zo met een leidster tussen de geitjes door. En ook lekker gespeeld tussen andere kindjes. Het viel zelfs de anderen op dat hij niet zo aan me zat geplakt..
Maar zowel gisteravond als vanochtend was buiten, en dan is Chris sneller op zijn gemak. Dus eens kijken of de kruipgroep volgende week ook beter gaat.
pi_72199870
Klinkt leuk zo'n kruipgroep. Ik ga met Kim 8x naar beweegkriebels oid. Kan via psz, is t/m 4 jaar.
Dus kan nog net. Gaat via de gemeente geloof ik, omdat kinderen meer moeten bewegen. Kost 1,- per keer, is dus wel te doen.
pi_72200694
Die kruipgroep wordt geregeld via het welzijnswerk, en gesubsidieerd door de gemeente. Tenminste onze koffie, thee, fruit, koekjes en onderdak. Excursies moeten we dit jaar wel gaan betalen. Maar met 15 kids naar zo'n binnenspeeltuin was ook nogal duur
Hier is het gewoon in het buurthuis, misschien hebben ze bij jullie ook zoiets? Hier lagen foldertje op het CB.
pi_72202361
Die bewegingsgroepdinges is als het goed is in het buurthuis. Krijgen we nog info over, iig in onze wijk.
En verdere dingen zijn precies wanneer Kim naar psz gaat.
pi_72210719
Misschien doe je nog wel contacten op in het buurthuis. Daar hangen vast ook wel folders over cursussen.

Weer wat nieuws hier: Chris kan snuiten (wanneer is dat normaal eigenlijk). Vanmiddag op het aankleed kussen deed ik het voor, en hij deed het zo na. En vanavond toen ik het weer zei en een tissue bij zijn neus hield snoot hij weer, incl productie.. Weer een nieuw truukje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')