Ooh thanks thanks thanks, daar had ik even overheen gelezen. Kleurenblind zeg maarquote:Op zondag 14 maart 2010 17:27 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
De 'hier' is een linkjje naar Urban Outfitters.
quote:Op zondag 14 maart 2010 17:54 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Ooh thanks thanks thanks, daar had ik even overheen gelezen. Kleurenblind zeg maar
H&M? Just kidding!quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:59 schreef Luna3 het volgende:
Lauren Conrad, lekker zomerse outfit
Waar komt die For less-outfit vandaan? Ik vind het jurkje super de super, dus wie deze heeft gepost weet vast wel waar het rechter jurkje te verkrijgen is...please.
Ja nie normaal heh!! Ik had haar niet herkend! Al vond ik haar dikker en als punkrocker ook al heel leuk! Maar ze kan dit zeker hebben ja!quote:
Die ziet er inderdaad uit alsof ze per ongeluk op de set van Alfred Hitchcock's "the Birds" was beland!!!quote:
quote:Op zondag 21 maart 2010 19:49 schreef Skaai het volgende:
Ik vind die jurk die SJP aan heeft juist gaaf
Ja, op het model wel zeker ja, maar bij SJP lijkt het precies een lijkwade:quote:Op zondag 21 maart 2010 19:49 schreef Skaai het volgende:
Ik vind die jurk die SJP aan heeft juist gaaf
deze 2, in 1 woord geweldigquote:Op zondag 21 maart 2010 14:11 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Discussienummertje van Hilary Swank. Ik houd ervan.
Victoria Beckham
Katy Perry's jurk 'knuffelt' haar vrouwelijke vormen
Indeed.quote:Op maandag 22 maart 2010 08:13 schreef Moja het volgende:
Het scheelt dus ook echt wel wíe het aanheeft. Bij het aziatische meisje vind ik het jurkje mooi, bij SJP denk ik hmm
SJP had er met die vreselijk knokkige knieen ook gewoon een mailot onder aan moeten doen. Die witte bij dat model maakt 'm super leuk. Wit tasje d'rbij, helemaal af.quote:
Dat dacht ik dus ook. Bovendien ziet ze er te slaperig uit voor dit jurkje.quote:Op zondag 21 maart 2010 20:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Jurk is wel apart, ik ben er nog niet uit of ik hem nou aardig of niet-zo vind, maar ik vind SJP een beetje te oud voor zo'n enorme aparte jurk
quote:
Mooi? Haar heupen lijken huuuuuge in deze jurk en de stof is vreselijk truttig..quote:
Het is d'r wel hoor. Google maar, ze had altijd al een redelijk brede kaaklijn.quote:Op dinsdag 6 april 2010 21:10 schreef bleiblei het volgende:
Dat is Dita niet.
Of Dita moet ineens een dikke kop gekregen hebben.
En ineens der wenkbrauwen niet meer kunnen fatsoeneren.
Dat is der niet.quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:25 schreef rena het volgende:
[..]
Het is d'r wel hoor. Google maar, ze had altijd al een redelijk brede kaaklijn.
Kind toch! De schrik alweer te boven?quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:45 schreef bleiblei het volgende:
Dan is ze flink in aanzien gedaald bij mij![]()
.
Nee, dat geloof ik echt absoluut niet. Wel lomp eigenlijk dat je door je gezicht wit te smeren en een Dita boek in je handen te houden gelijk doorgaat voor Dita von Teese voor sommigen.
quote:Op dinsdag 6 april 2010 22:45 schreef bleiblei het volgende:
Kom op, als dat mens hierboven op de Dita von Teese van deze foto is:
Dan is ze flink in aanzien gedaald bij mij![]()
.
Nee, dat geloof ik echt absoluut niet. Wel lomp eigenlijk dat je door je gezicht wit te smeren en een Dita boek in je handen te houden gelijk doorgaat voor Dita von Teese voor sommigen.
Ach joh, dat was geschreven door een jongen; Die hebben daar toch ook helemaal geen verstand van!quote:
love it - especially nr 2!quote:Op zondag 11 april 2010 18:21 schreef SEMTEX het volgende:
Emanuelle Alt:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
idd, het merendeel in deze thread zou ik zo in het topic 'de verkeerde outfitjes' plaatsenquote:Op zondag 11 april 2010 18:45 schreef .ZilveR. het volgende:
Grappig hoe smaken verschillen. Die outfits van Emanuelle Alt, daar vind ik nou helemaal niks aan. Niet lelijk, maar ook niet wauw...
Ze is 42, je bent niet gewend aan vrouwen zonder botox denk ikquote:Op maandag 12 april 2010 09:46 schreef rena het volgende:
Ik vind juist die blazeroutfitjes wel tofZo'n bontjas heb ik nou helemaal niks mee, niet omdat het bont is, maar gewoon niet mijn smaak. Het is alleen jammer dat ze zo'n oude kop heeft, hoe oud is ze eigenlijk?
Ik ken niemand in mijn omgeving die botox gebruikt, maar ze ziet er in haar gezicht niet echt verzorgd uit, dat is het misschien. Ze oogt zo'n 10 jaar ouder namelijk, in haar geval zou botox wel helpen.quote:Op maandag 12 april 2010 12:39 schreef Manono het volgende:
[..]
Ze is 42, je bent niet gewend aan vrouwen zonder botox denk ik![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |