Vandaar mijn opmerking ook eerder wanneer de nieuwe Nike shirts komenquote:Op donderdag 24 december 2009 12:35 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Ja,als ik nu zo ga denken,we hebben elk toernooi met een ander shirt gespeeld
April/Mei toch?quote:Op donderdag 24 december 2009 12:54 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Vandaar mijn opmerking ook eerder wanneer de nieuwe Nike shirts komen
Hoe lang duurde het voordat je hem binnen had?quote:Op donderdag 24 december 2009 23:04 schreef Babbatuur het volgende:
Shirt van Sampdoria met bedrukking Cassano binnen. Topkwaliteit. Zeker niet het laatste dat ik er ga bestellen
Weet ik eigenlijk niet. Vorige keer werd mijn bestelling geannuleerd, maar kreeg netjes mijn geld terug. Ben de afgelopen 3 weken niet thuis geweest, en het is in die tijd gekomen. Dus zo'n 4 weken denk ik.quote:Op vrijdag 25 december 2009 12:24 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
[..]
Hoe lang duurde het voordat je hem binnen had?
Avantisport?quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:43 schreef Silver_Shark het volgende:
weet iemand nog waar ik de oude away shirt va NL team kan krijgen met die overdwarst rood wit blauw
deze ?quote:Op zaterdag 26 december 2009 14:43 schreef Silver_Shark het volgende:
weet iemand nog waar ik de oude away shirt va NL team kan krijgen met die overdwarst rood wit blauw
Die eerste vind ik persoonlijk echt lelijk...quote:Op maandag 28 december 2009 22:48 schreef Bjoro het volgende:
[..]
deze ?
[ afbeelding ]
of deze ?
[ afbeelding ]
de tweedequote:Op maandag 28 december 2009 22:48 schreef Bjoro het volgende:
[..]
deze ?
[ afbeelding ]
of deze ?
[ afbeelding ]
Dit shirt zou zo, met een paar kleine aanpassingen, het nieuwe Engeland shirt kunnen zijn. Beter dan die zooi van de laatste jaren in elk geval.quote:Op woensdag 30 december 2009 21:45 schreef Frederik_Rikandel het volgende:
Iemand een idee waar ik dat kruisvaarders shirt van Inter online kan kopen? Op de grootste sites is hij nergens meer te vinden en op de Inter site is hij 70,-... Dat is me net een beetje teveel van het goede voor een shirt uit een oud seizoen.
Dit shirt:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 29 december 2009 11:24 schreef assie het volgende:
Ben nog op zoek naar het onderstaande Schotland thuisshirt:
[ afbeelding ]
En dan eigenlijk een goedkope replica die ik als trainingsshirt kan gebruiken
quote:Op maandag 28 december 2009 21:41 schreef MJFM het volgende:
"Het Nederlands elftal speelt tegen Amerika in het nieuwe uittenue. De wedstrijd wordt gespeeld op 3 maart 2010", aldus de KNVB.
Dus ik neem aan dat het nieuwe shirt in februari gepresenteerd zal worden...
Nou die vind ik nou niet bepaald mooiquote:
Is dit echt? Wat een lelijk shirt zeg.quote:
Ja die vind ik mooiquote:Op zondag 3 januari 2010 15:13 schreef popolon het volgende:
[..]
Is dit echt? Wat een lelijk shirt zeg.
Ik vond deze wel mooi:
[ afbeelding ]
Eerste indruk is wel positief. Ik vind het zeker niet lelijk. Ik vind het alleen jammer dat het KNVB-logo in een cirkel staat, die cirkel hadden ze weg moeten laten.quote:
www.worldclassjersey.com . Volgens mij zijn het dezelfde kinderhandjes die die shirtjes maken als bij TFS.com, maar andere tussenhandelaar. Vergeet bij coupon code niet WCJ in te vullen.quote:Op maandag 22 februari 2010 23:08 schreef super-mario het volgende:
Thefootballshirt.com is al een tijdje offline. Zijn er nog andere aanbieders van goedkope shirts waar mensen goede ervaringen mee hebben?
www.worldclassjersey.comquote:Op maandag 22 februari 2010 23:08 schreef super-mario het volgende:
Thefootballshirt.com is al een tijdje offline. Zijn er nog andere aanbieders van goedkope shirts waar mensen goede ervaringen mee hebben?
Die heb ik daar ook besteld, mooi shirt hoor heb 'm nu aan zelfsquote:Op woensdag 24 februari 2010 22:40 schreef yes-yes het volgende:
Juventus shirt besteld bij www.worldclassjersey.com
Ben benieuwd
quote:Op donderdag 25 februari 2010 22:29 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
[..]
Die heb ik daar ook besteld, mooi shirt hoor heb 'm nu aan zelfs![]()
[ link | afbeelding ]'
[ link | afbeelding ]
Is ook nog niet te koop.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:45 schreef cherrycoke het volgende:
ik kan nergens het nieuwe Nederlands nationaal team shirts vinden
ohhw is dat hetquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |