Ja dat weet ik wel, maar het klonk gewoon zo positiefquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:04 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Je weet dat zo'n weegschaal niet echt nauwkeurig is met dat soort metingen
Qmusicquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:21 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat een tt
* uniekhoorn wacht op rijbewijsbingo met nr. 7
Ik heb zo'n youw8 weegschaal gehad via buzzer maar vond het weinig zeggen die percentages.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:21 schreef P.F het volgende:
[..]
Ja dat weet ik wel, maar het klonk gewoon zo positief!
Via google kwam ik net op dit topic, hmm, schijnt dus helemaal niets te zeggen..
Weegschaal met vet- en waterpercentage
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eetlijst:
O: 2 eitjes
L: 4 knackebrod pindakaas
T: flinke hand hazelnoten
T: appel
T: danio-kwark vanille/rabarber
S: half uur hardlopen
D: spicy bonenburgers
T: rauwkost met dip, amarulaatje![]()
het stinkt helemaal nietquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:03 schreef P.F het volgende:
[..]
Fijn!! Ik word ook al zo moeilijk bruin, maar ik kan echt niet tegen die geur van zelfbruinerHet is oneerlijk verdeeld in de wereld
!
Ik heb een hele gevoelige neusquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:29 schreef kwakveense het volgende:
[..]
het stinkt helemaal niethet ruikt een beetje naar abrikoos, maar dat rook mijn nivea shimmer bodylotion zonder zelfbruiner ook...
nope. ik heb gisteren van dove gebruikt met een glimmertje erin (omdat ik nog naar een terrasje ging na het douchen en smeren) en vandaag garnier zonder glimmers. die vind ik fijner smeren (ik kon niet kiezen in de winkel maar neem als deze op zijn ws. garnier.)quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:50 schreef Greys het volgende:
Meisje met de borstjes-avatar, het linkje in je lapo in het vorige topic wijst naar het vorige topic
Kwak, welk merk bruiningscreme? Want ik heb het ook wel eens geprobeerd op mijn benen, maar dat werd altijd oranje-achtig en vlekkerig, zelfs met scrubben van te voren. Heb jij dus niet?
garnier en dove. heb in t verleden nivea gebruikt maa rik vind het allemala hetzelfde ruiken (wel lekkerquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:56 schreef Razztwizzle het volgende:ColdFeet
Gefelicizonderchocoladeofzuivelnatuurlijkwanthetistewarmtaart! Wat ontzettend knap zeg, echt een prestatie. Je zet ook altijd van die uberlekkere lijstjes neer hier, ik wou dat ik zo kook-crea was als jij. En dan ook nog afvallen, dude. Knap heur.
Ik kleur oranje van zelfbruiner. Ik heb echt vier verschillende merken geprobeerd, maar het werd steeds oranje. En het stonk inderdaad altijd echt megachemisch. Wel merk gebruik jij, Kwak? Ik vertrouw nu maar gewoon op m'n eigen bruinwordtmogelijkheden en zo niet, dan niet. Gelukkig blijf ik altijd wel lang bruin, dat scheelt weer.
Dat deed ik allemaal! Ik ben van mezelf geliger trouwens, misschien is dat het wel. Mijn vriend is roze/wit en ik ben altijd gelig/bruinig, ook in de winter. Niet Chinees-geel.. nouja jullie snappen wel wat ik bedoel neem ik aanquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:05 schreef kwakveense het volgende:
[..]
garnier en dove. heb in t verleden nivea gebruikt maa rik vind het allemala hetzelfde ruiken (wel lekker) en het effect is van allemaal hetzelfde...
ik word er echt niet oranje van, terwijl ik heel wit ben...goed uitsmeren en neit te dik smeren is wel key...
quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:18 schreef kwakveense het volgende:
bij nader inzien zitten er toch een paar vlekjes
morgen maar even scrubben voor het volgende laagje.
jezus wat heb ik een nutteloze dag gehad zeg. er is werkelijk waar NIKS productiefs uit mn handen gekomen. nauwelijks gescand, geen nuttige teksten uitgekregen, een balk word document voor mn neus waar ik al tien keer een zin in heb gezet en weer gewistgatverdamme...het wíl gewoon niet vandaag
*gaat naar huis, en vanavond west wing kijken met een scriptieschrijvend vriendinnetje*
Ik ben nog steeds gewoon P.F hoorquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:50 schreef Greys het volgende:
Meisje met de borstjes-avatar, het linkje in je lapo in het vorige topic wijst naar het vorige topic
Kwak, welk merk bruiningscreme? Want ik heb het ook wel eens geprobeerd op mijn benen, maar dat werd altijd oranje-achtig en vlekkerig, zelfs met scrubben van te voren. Heb jij dus niet?
Ik ook, vandaag echt superraar gegeten (zelfs voor mijn doen)quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:19 schreef kwakveense het volgende:
ik wou trouwens dat ik van dit weer geen trek kreeg... ik heb áltijd trek, vooral in vet en zoet en zout...
Even iets met suiker eten of drinken! Dat helpt meestal wel. Stuk fruit, glas sap of cola.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
CF, goed zo!. En dat hoef je niet in een spoiler te zetten hoor, dat mag je gewoon lekker duidelijk neerzetten hier!
Ik handle de hitte niet zo goed vandaag. Ik voel me alsof ik elk moment kan flauwvallen of zo.
Smart thinking CFquote:
Goed geraden dusquote:
Achquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:42 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Smart thinking CFHet succes is me naar het hoofd gestegen
Is je extra kilo van vorige week er alweer af, Vik?
Nee. En morgen gaan we bbq'en, dus dat wordt ook niksquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:42 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Smart thinking CFHet succes is me naar het hoofd gestegen
Is je extra kilo van vorige week er alweer af, Vik?
Stuur maar door naar mijquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:42 schreef conleche het volgende:
Verder bijna 3 uur aan de telefoon gehangen met een goede vriend. (wel af en toe met een pauze als er een klant binnenkwam, maar dat zijn er met dit weer niet veel) Het is heel jammer dat ik hem niet op een andere manier zie. Hij zou perfect zijn. Mijn eigen leeftijd, kan er mee lachen, slim, ziet er goed uit, is in voor allerlei avonturen, lekker lijf. En ik zie het niet. Ik bedoel, ik zíe het wel, maar ik voel het niet. Soms vind ik mezelf echt, echt stom.
ja, in zulk eten heb ik dus ook gewoon zin.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:04 schreef Merel het volgende:
[..]
Stuur maar door naar mij
Zolang McOffLimits nog op vakantie is mag ik doen wat ik wilMaar eigenlijk wil ik natuurlijk dat ie zo snel mogelijk terugkomt en we eens verder kunnen kijken hoe leuk we elkaar vinden
Eten met dit weer is hier echt een ramp! Ik heb vandaag twee gevulde koeken en een patatje met op, en dat was 't. Echt niet normaal
Kan je niet iets verzinnen dat je dan wel echt lekker vind?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 17:13 schreef kwakveense het volgende:
[..]
...en tegelijkertijd vind ik dat maar stomme kleine rotijsjes die helemaal niet aan de behoefte voldoen...
(eetbui momentje dit... gatver)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |