Djeez, laat hem, dit is Fok! (met hoofdletter en uitroepteken) subtiliteit is hier nooit het sterkste punt geweest, niet in [ONZ] niet in [NWS] en niet in [BNW] het enigste waar je hem imo op moet terugfluiten is waar hij recht op de man speelt, en dan is het terecht om hem tot de orde te roepen of z'n post te modereren, maar ik vind sowieso dat er veel te heftig gemodereerd word, het is hier kinderklas.nl nietquote:Op maandag 17 augustus 2009 10:18 schreef ToT het volgende:
Hmmm is wel iets om over na te denken ja.![]()
Keihard van leer trekken zoals Biekske vaak doet vind ik alleen wel wat onwenselijk; je kunt het ook met normale bewoordingen doen waarmee je hele beroepsgroepen niet onnodig kwetst.
Niet mee eens, je moet hier juist volkomen loos kunnen gaan in "wat als" fantasieën en hersenspinsels, zolang er gerede vermoedens bestaan dat er aliens, NWO, GenTech majestic 12 en 9-11 hologrammen bestaan is dit de juiste plek daar je gedachten over te ventileren, hoe bizar ook, kan je daar als moderator niet mee omgaan omdat je het klinkklare onzin vind dan ben je in [BNW] imo niet op je plek maar kan je beter [KLB] of [ONZ] gaan modereren.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:18 schreef ToT het volgende:
Wat bewijzen e.d. betreft heb je misschien wel weer een punt, hoewel dat ook verkeerd kan uitpakken: ook van de believers-kant hoor je wel eens dat je hier niet zomaar loos moeten gaan zitten fantaseren van "wat als...?".
Het lijkt me dat iedereen vrij is hier te posten wat hij wil zolang het maar enigzins verband houd met de originele OP, of het nou vaststaand bewijs, een vaag YT filmpje of een schimmige PDF van wikileaks is, hier mag dat, zolang het maar enigzins relevant is aan de originele OP of de discussie die erop volgt.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:18 schreef ToT het volgende:
Toch denk ik inderdaad dat we hier iets minder om keiharde bewijzen moeten gaan lopen roepen om het hier nog wat interessant te kunnen houden.
Aan de andere kant moeten de debunkers wel weer de ruimte houden om met tegenbewijzen te kunnen komen.
Losser modereren, als moderator niet ingaan op de discussie maar de grote lijnen in de gaten houden en op persoonlijke titel posten als je wel wat te melden hebt, [BNW] is niet bepaald de Nederlandse variant van "above the secret"ofzo, maar voor mij de enigste plek waar ik het leuk vind over alu-hoedjes gedachten te posten, niburu, zapruder en anderen zijn me veel te serieus, hier kan het met een knipoog en af en toe het mes op tafel, voor mij de perfecte combinatie.quote:
Veel plezier met je gelul achter de schermen, het is mij duidelijk, [BNW] bloed op deze manier vanzelf wel dood.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 00:16 schreef ToT het volgende:
*Zucht*
In plaats van dat die user dan ons mods een PM stuurt hierover, gaat het naar een user die er in principe niks mee kan. Dat is toch ook een beetje vreemd dan? Er is niets voor niets een Feedback-topic en het PM-systeem. Als dan geconcludeerd wordt dat er "niks aan de hand" was dan kan dat altijd rechtgezet worden uiteraard.quote:Daarnaast kreeg ik een PM van iemand die vanwege een stevige discussie een hele partij notes aan z'n reet kreeg en daar redelijk verbolgen over is, wat dat betreft is het Fok!notes systeem een soort van machtsmiddel van de mod's waar ik het niet mee eens ben, als jullie als crew onderling dingen over users willen bespreken lijkt me dat het best via mail&pm&jullie subforum te doen, melden dat er notes geschreven worden en vervolgens 4,50 vragen om ze in te mogen zien is volkomen belachelijk en doet me denken aan de basisschool...
"als je je niet gedraagt krijg je geen stickertje in je schrift en word je mamma vast heel boos"
Er was vast wel wat aan de hand en ik heb geen bleek idee over welke discussie het ging, feit was dat hij zich kennelijk meer op z'n gemak voelde om het mij te melden dan in een FB topic en alleen dat zou je al te denken moeten geven...quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:02 schreef Dragorius het volgende:
In plaats van dat die user dan ons mods een PM stuurt hierover, gaat het naar een user die er in principe niks mee kan. Dat is toch ook een beetje vreemd dan? Er is niets voor niets een Feedback-topic en het PM-systeem. Als dan geconcludeerd wordt dat er "niks aan de hand" was dan kan dat altijd rechtgezet worden uiteraard.
Ik heb geen idee waar je op doelt? Het notessysteem of de desbetreffende user?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:02 schreef Dragorius het volgende:
Het systeem is echter wel nodig op een community als dat van Fok!. Hoe kun je anders zorgen dat alles in goede banen loopt? Mensen op hun mooie blauwe ogen geloven? Zo werkt dat helaas niet.
Notes kopen is wel vreemd, als ik bij om het even welke instantie mijn dossier in wil zien dan heb ik daar recht op zonder vergoeding mijnerzijds, bij |Fok! werkt dat net andersom, je kan zien dat er notes zijn maar als je ze wilt lezen moet je dokken, vrij krom imo.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:02 schreef Dragorius het volgende:
Notes "kopen" is in dat opzicht ook niet vreemd, je weet van jezelf ook wel of je wel/niet jezelf gedraagt volgens de policy van Fok!. En dan is er alitjd nog de vrije wil, kopen of niet kopen.
Verder wordt er achter de schermen niet "geluld" maar zijn we serieus bezig met BNW. Als jij dat niet 'gelooft' tsja, daar kunnen we niet veel aan veranderen.
Het is een forumquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
Ik denk dat mensen hieri n BNW veel meer vrijheden hebben dan ze denken.
quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
Je mag hier echt wel schokkende dingen neerzetten: natuurlijk mag je voor je overtuiging opkomen! Als je denkt dat de Bigpharma alleen maar slechte dingen met de mensheid voor heeft, mag je dat natuurlijk gewoon uitleggen en je mag best laten merken dat je daar boos over bent, maar "morbidologie" en "Mengele-leer" enzo als catchy one-liners zijn gewoon minder op hun plaats. Je mag uiteraard wel zeggen dat het op W.O. II -ideologie is gebaseerd, als je dat een beetje kunt onderbouwen.
Wees echter wel voorbereid op dat je kritische geluiden te horen kunt krijgen.
niet helemaal? waarom niet helemaal niet als ik David Icke op z'n woord geloof en een OP van 1000 woorden schrijf over reptillians die in de holle aarde wonen en ervan overtuigd ben dat ik gelijk heb zonder een spoor van bewijs zou ik dat zonder meer moeten kunnen plaatsen, als mijn onderbuik bij het lezen van zo'n topic zich omdraait en ik de TS een imbeciel vind zou ik dat ook moeten kunnen plaatsen, wat is daar zo erg aan?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
Verder mag men JUIST hier in BNW ook echt wel met theorieën komen die niet helemaal verifieerbaar zijn. Pas dan wel op dat je niet te veel met lompe termen gaat lopen gooien, want als het alleen maar een onderbuikgevoel is waarop je je verhaal baseert, dan heb je natuurlijk minder recht om je emoties de vrije loop te laten gaan dan als je wél gegevens hebt waar je je verhaal op baseert.
Desalniettemin mag je uiteraard BNW-achtige theorieën hier in BNW plaatsen: we kunnen er alleen maar van leren he?![]()
Heb je ooit de moeite genomen 6 jaar [BNW] of de oude [TRU] door te nemen? de discussies van nu zijn niet te vergelijken met een paar jaar terug, we maakten elkaar af! tot op het bot om erna tot de conclusie te komen dat iedereen wel eens een beetje gelijk kon hebben of nog beter de plank volledig missloeg, dat is helaas al jaren voorbij, het is nu een stelletje zeikneuzen als debunkers tegenover een zwikkie alu-hoedjes die er wel in geloven en alle discussie is redelijk verworden tot een welles/nietus spelletje waar geen lol meer in zit....quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
MAAR: zoals ik al zei moet je dan wel voorbereid zijn op kritische geluiden van sceptici! Kort geleden heb ik in overleg met [TRU] hier in [BNW] een balletje opgegooid: om de believers in [BNW] een beetje te beschermen en hen het gevoel te geven dat men zonder belachelijk gemaakt te worden hier een boompje op kunnen zetten over een theorie waar men geen bewijs voor heeft, kon men, net als in [TRU], in de openingspost aangeven dat men alleen maar met gelijkgestemden wil discussiëren over het onderwerp.
Ik heb het hele voorstel gemist en da's maar goed ook, wie op Fok! (en om t even welk ander forum) zichzelf blootgeeft en post met of zonder onderbouwing kan verwachten tegengas te krijgen, of juist medestanders, kan je daar niet tegen dan kan je beter je lieve vriendjes op hyves gaan krabbelen....quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
Dit voorstel werd JUIST door believers finaal afgemaakt en mij werd zo'n beetje duidelijk gemaakt dat ik compleet niet spoorde omdat ik zo'n voorstel durfde te maken! Critici moesten JUIST inhaken op dit soort verhalen, anders kreeg je een zweverig theekransje dat geen recht tot bestaan had.
Beschermingquote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
In dat geval zeg ik dus als moderator zijnde: plaats gerust je overtuigingen of vermoedens, maar als je blijkbaar geen bescherming van de moderators wil hebben, moet je dus niet de moderators de schuld geven dat dat soort verhalen hier geen kans krijgen. Je mag ze plaatsen, maar besef wel dat niet iedereen het met je eens zal zijn en dat men dat ook zal laten merken.
De pareltjes die ik in een eerdere post heb aangehaald moeten weer omhoog getrapt worden en zodra ik daar tijd voor heb ga ik dat doen, ze zijn helaas ver weg gezakt en de foksearch is nog steeds van een droevig nivo dus dat gaat even duren, dit alles zonder bescherming, zonder keihard bewijs en met een open mind tov conspiracies, en hoe je ze noemt mag je zelf weten, ik heb t voor mezelf over tinfoilhats en debunkers, een beetje (zelf)spot kan op dit terrein ook geen kwaad....quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 10:47 schreef ToT het volgende:
Ikzelf zou het persoonlijk FIJN vinden als wat meer mensen wat meer van hun eigen theorieën gingen posten: we hebben al zo veel topics over Obama, de decimering, de NWO, 9/11 enz. Iets nieuws zou wel zo prettig zijn.
Mochten er mensen zijn die WEL "bescherming" in topics met eigen theorieën willen hebben, dan kunnen we dat volgens mij wel weer opnieuw bespreekbaar maken hier in het FB-topic.
Verder valt het me op dat veel believers de kritiek van de debunkers steeds meer in de schoenen van de moderators gaan schuiven. (En sorry dat ik nog steeds met die termen blijf gooien, maar dat maakt het plaatje zoals ik het zie gewoon even wat duidelijker.)
QFT!quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:06 schreef oompaloompa het volgende:
Heel kort iets als reactie op wat YuckFou gepost heeft, aangezien ik zon vieze debunker bent die altijd om bewijzen roept.
De reacties die je oproept hangen vaak af van de manier waarop je iets post.
Als je post dat je door x denkt dat Y gaat gebeuren zal ik daar heel anders & waarschijnlijk opener op reageren wanneer je post: Y KOMT ERAAN WE GAAN ER ALLEMAAL AAN ALS JE DAT NIET INZIET BEN JE KORTZICHTIG!!
Die tweede manier van formuleren zorgt er voor dat ik alleen nog maar wil proberen te ontkrachten wat voor idioots er wordt gespuid. Op die eerste manier zou ik lekker mee denken "what if" etc.
Helaas is die tweede manier ook de manier waarop er door veel "believers" gepost wordt.
oké.. ik mis de nerdtalk... wat is QFT?quote:
quite fabulous truth-posterquote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:39 schreef Exoteria het volgende:
[..]
oké.. ik mis de nerdtalk... wat is QFT?
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 16:06 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
quite fabulous truth-poster
T ging natuurlijk over jou![]()
of quote for truth, maar dat is minder leuk
Ik mis wel een hoop users die hier vroeger meediscussierden ja, waar die zijn gebleven geen idee maar het maakt [BNW] er niet leuker op en ik ageer vooral nu tegen de mods dat de users hier als een kleuterklasje worden behandeld in plaats van als een stel volwassenen, en dat word nog steeds niet opgepiktquote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:38 schreef Terecht het volgende:
Je klinkt als een ouwe lul die het m.i. valse idee heeft dat vroeger de discussie's interessanter, intelligenter, [insert superlatief] waren.
Ik zie jou naam hier voor t eerst dus voel je niet aangesproken....quote:Op woensdag 19 augustus 2009 15:06 schreef oompaloompa het volgende:
Heel kort iets als reactie op wat YuckFou gepost heeft, aangezien ik zon vieze debunker bent die altijd om bewijzen roept.
Ik post hier ook nog niet zo lang, maar kan een deel van je klacht wel zeker op mezelf betrekken. Nu kan ik niet voor anderen spreken, maar ik vermoed dat voor velen van "ons" het geld dat het deels vanuit onszelf komt, maar ook deels opgeroepen wordt door de manier waarop "believers" posten. Ik denk ook dat daarom verbetering van discussies vanuit beide kanten moet komen. En dan ook rechtvaardig op allebei de kanten toegepast moet worden.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:05 schreef YuckFou het volgende:
Ik zie jou naam hier voor t eerst dus voel je niet aangesproken....
Ik post hier vanaf 2006, en alhoewel ik de input van enkele users wel mis (openyourmind bijv) heb ik zelf niet het idee dat het niveau of de sfeer er op achteruit is gegaan. Users komen en gaan, daar waar sommigen besloten hebben niet of nauwelijks meer te posten, komen anderen met nieuwe invalshoeken opdagen en sommigen daarvan blijven plakken en worden een vaste waarde so to speak. Af en toe heb ik zelfs het idee dat het postgedrag van een nieuweling wel verdacht veel lijkt op een bepaalde user waarmee ik vroeger wel eens gediscussieerd heb.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 23:05 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ik mis wel een hoop users die hier vroeger meediscussierden ja, waar die zijn gebleven geen idee maar het maakt [BNW] er niet leuker op en ik ageer vooral nu tegen de mods dat de users hier als een kleuterklasje worden behandeld in plaats van als een stel volwassenen, en dat word nog steeds niet opgepikt
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 23:46 schreef Dragorius het volgende:
Ja precies wat ik dacht. Watergate is nou zo'n complot waarvan onomstotelijk bewezen is dat het echt is. Dat ontkennen zou net zo onzinnig zijn als beweren dat je kan leven zonder zuurstof
Neuj, ik merk wel vaker dat als ik een bericht van mezelf een X aantal keer edit dat er dan ineens een blank veld alleen maar staat. Lijkt me een Fok! bug. Zou je de rest van de tekst hier kunnen zetten of PMén dan plakken we het er weer in.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:46 schreef Exoteria het volgende:
dank je wel Dragorius, maar dat is slechts de helft van de tekst die er nu staat.
Heel vreemd, want mijn posts verdwijnen vaker.
Net als dat de reclame op Fok ook zomaar telkens geopend wordt...
volgens mij ligt het aan Opera of ik kan er niet mee om gaan?
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 11:06 schreef Dragorius het volgende:
Bedank mij niet, bedank uw local NWO-infiltrant
Je trekt het in het absurde. Er is niemand die alle conspiracy's gelooft. Het zou waarschijnlijk. niet eens kunnen omdat veel geopperde theorieën strijdig met elkaar zijn.quote:Op zondag 9 augustus 2009 12:52 schreef teamlead het volgende:
oke.. grotendeels bijgelezen en ik snap er nog minder van dan voorheen. Waarom zou een mod zonodig alle conspiracy's moeten geloven?
Dan kom je dichter bij de kern van waar users bezwaar over maakten.quote:Op zondag 9 augustus 2009 12:52 schreef teamlead het volgende:
Waarom zou een mod zonodig affiniteit met conspiracy moeten hebben?
Dank hiervoor, had nog niet de tijd gehad om te zien dat deze vol zat.quote:Heel klein voorbeeld > Interessante BNW documentaires
Waar iemand in gelooft maakt imo geen zak uit. Geloven doen we allemaal. Er is hooguit verschil tussen mensen die weten dat veel van hun zekerheden, zelf- en wereldbeelden op geloof berusten en mensen die zich daarvan niet bewust zijn.quote:Op maandag 31 augustus 2009 08:36 schreef oompaloompa het volgende:
Hmm weet niet of ik in de plaats ben hierop te reageren, maar ik denk dat affiniteit hebben met en geloven in verschillend zijn en allebei in dit geval nuttig.
Precies, wat iemand gelooft doet niet ter zake. Het maakt je niet minder of meer geschikt.quote:Affiniteit / interesse hebben in betekent niet meteen dat je er in gelooft maar kan wel voor dezelfde resultaten zorgen, misschien zelfs beter want neutraler. Kijk bv. naar Haushofer & het christendom. Volgens mij is hij geen christen, maar hij heeft er wel heel erg veel verstand van.
Geloven in conspiracies staat i.m.o. niet gelijk aan het kennis hebben over.
(sowieso zijn er een aantal dingen waar je, hoe kritisch je ook bent, niet omheen kunt zoals alle Adam Curtis documantaires etc.)
Nee drie weken is ook wel erg kort.quote:Op maandag 31 augustus 2009 08:40 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dank hiervoor, had nog niet de tijd gehad om te zien dat deze vol zat.
Waarvan twee weken vakantie. Hmm...quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:02 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nee drie weken is ook wel erg kort.
En nu wil je een medaille?quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:08 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Waarvan twee weken vakantie. Hmm...
FLU heeft m.b.t. de aandacht voor het vaccin-complot en het Big Pharma gedeelte flink wat wind uit de zeilen van BNW genomen bijvoorbeeld.
Even voor jouw beeldvorming (hoewel dit al eerder besproken is maar goed, dat terzijde) op dit moment ben ik nog bezig om een OP te maken voor een topic over Internet als medium en waarom dat een aantal NWO-gerelateerde zaken in een ander daglicht stelt.
Nee het niet openen van topics noem ik als voorbeeld. Als een zichtbaar gevolg van het aanstellen van mods die eigenlijk geen klap om de onderwerpen geven en het dus ook niet bijhouden.quote:Wil je dat er een target wordt gehangen aan het aantal topics/posts per mod? laten we die discussie maar rusten...
Doe eens even normaal zeg.quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:32 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
En nu wil je een medaille?
Het klinkt trouwens als typisch debunkmateriaal. Dat spitst zich meestal toe op wat "gelovers" zou drijven en waarom zij het fout zien. En ondertussen de users hier verwijten dat ze aan het evangeliseren zijn... right.
Als je daadwerkelijk zo geinteresseerd bent in mijn postgeschiedenis dan weet je ook waarom ik eerst veel in KLB postte. Ik heb trouwens nooit zelf actief gevraagd mod te worden op BNW dus die opmerking slaat eigenlijk als een tang op een varken.quote:Nee het niet openen van topics noem ik als voorbeeld. Als een zichtbaar gevolg van het aanstellen van mods die eigenlijk geen klap om de onderwerpen geven en het dus ook niet bijhouden.
Waarom ga je KLB niet modden als je zo graag wilt? Daar ligt je hart aan je postgeschiedenis te zien. Dan had men BNW aan een user kunnen geven die er een bewezen interesse in heeft.
Tsja, wel in Feedback een zegje doen (mag altijd natuurlijk) maar zelf ook de afgelopen tijd niks "bijdragen" in welke zin dan ook op BNW. Stuurlui > wal (en ja ik ken de voorgeschiedenis en niets dan lof daarvoor verderquote:@Exoteria, wees maar niet bang meis, ik was geenzins van plan te blijven
Goed maar het is wel de kern van de zaak. Waarom zet men jou en teamlead op dit forum? Dat is een vrij legitieme vraag. En nee ik kom hier nauwelijks meer maar teruglezend waren er een hoop regulars die hier wel dagelijks komen die deze vraag stelden. Het is imo vrij normaal dat zij zich gepasseerd voelen.quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:39 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Als je daadwerkelijk zo geinteresseerd bent in mijn postgeschiedenis dan weet je ook waarom ik eerst veel in KLB postte. Ik heb trouwens nooit zelf actief gevraagd mod te worden op BNW dus die opmerking slaat eigenlijk als een tang op een varken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |