Vetquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:27 schreef TheGeneral het volgende:
Er komen weer spelers op de baan!
Djoko onder andere.
En 4-6 Djoko, beetje te voorspelbaar eigenlijk altijd die potjes met de grote mannen tegen de koekenbakkers.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:45 schreef TheGeneral het volgende:
*2-0 Polansky.
quote:Op woensdag 12 augustus 2009 00:20 schreef TheGeneral het volgende:
Polansky staat toch wel een heerlijke partij te spelen hoor
quote:Op woensdag 12 augustus 2009 01:07 schreef wimderon het volgende:
Nadal gaat zo dubbelen op het BN-court. Staat die BN voor bilnaad?
Zullen we vanavond zien hequote:
Is het vandaag de bedoeling om je postcount op te krikkenquote:Op woensdag 12 augustus 2009 19:14 schreef danusz1986 het volgende:
Het gaat toch nog goedkomen met JWT!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Mayer had nog geluk dat Verdasco hem niet bagelde in de eerste, hij kreeg namelijk setpoint tegen op zijn eigen servicequote:
quote:Op woensdag 12 augustus 2009 19:17 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Is het vandaag de bedoeling om je postcount op te krikken? Mijn god, wat een berg nutteloze posts zeg
!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
net als gister tegen lopez toen stond hij ook 5-0 40-30 voor maar werd toch nog 6-1.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 19:33 schreef Szura het volgende:
[..]
Die Mayer had nog geluk dat Verdasco hem niet bagelde in de eerste, hij kreeg namelijk setpoint tegen op zijn eigen service
Ben je gek! Tuurlijk mag je hier kletsen, maar het leek even op 'ik zie weer iets, ik plaats er iets over', gewoon wat minder.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 19:41 schreef danusz1986 het volgende:
Owkey als jullie het zo zien! Dan post k alleen nog maar voor de XL game!!
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |