quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 09:11 schreef Dragorius het volgende:Dat valt me nog mee dan ja

Hoe "voel" je je nu tegenover Pleo dan? Merk je al iets van een band?
Jazeker! Best bizar eigenlijk.
Zie het als iets van een teddybeer die je van kinds af aan al hebt en nooit meer weg doet hou oud je ook bent (al slaap je er niet meer mee.)
Lastig uit te leggen, maar het komt met deze beschrijving wel redelijk in de buurt.
quote:
Mijn Aibo was uiteraard tweedehands (ze worden sinds 2006 niet meer gemaakt) en koste mij 1500 euro.
Nieuwe waren ze ooit 2100 dollar ofzo.
Op e-bay zie je ze nog gaan voor 3000 - 6000 dollar, afhankelijk van het model (limited editions etc.)
Uiteraard heb je ook oudere modellen en kan je ook al klaar zijn voor 400 - 500 euro.
Zelf heb ik het laatste model met de laatste software en servicepacks.
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 09:20 schreef _Led_ het volgende:Zeg DW, lijkt het je niet leuker om zelf je eigen pet te bouwen / programmeren ?
Dat lijkt mij nog wel een leuke hobby om eens aan te beginnen.
Lijkt mij wel grappig, zij het niet dat mijn programmeer skills zuigen en ik een kostbaar iets tekort kom: tijd.
Qua hobbies heb ik o.a video bewerking en montage en dat zuigt al zoveel tijd naast mijn 40 uur werk week.
(En dan nog gamen en series/films etc. voor de ontspanning.)
Aan bovengenoemde kom ik ook vaak bijna niet vanwege mijn sociale leven en heb altijd wel iets te doen of naar toe te gaan.
Het lijkt mij ook veel leuker om zoiets met iemand anders te doen en samen iets te bedenken en in elkaar te knutselen.
Zo'n project lijkt me cool, maar ook niet niks.
quote:
Daar heb ik ook al de nodige experimenten mee uitgevoerd.
Katten snappen helemaal niets van Aibo omdat katten heel erg gericht zijn op geur. Aibo is van plastic.
Waarschijnlijk zien katten niet eens dat het een "hond" is.
Pleo is echter wel interessant want de rubberen huid heeft ondertussen de nodige (mensen) geurtjes opgenomen door alle aanraking en gesnuffel.
Ditzelfde gaat ook op voor honden, die binnen 2 tellen uitgekeken waren op Aibo. Doet ze niet zoveel.
Pleo daarintegen wel en moet ik echt uit de buurt houden daar ze er mee willen gaan spelen.
Een grote malamute vond vooral de bewegende staart leuk en zette daar bijna z'n tanden in haha!
Zoek voor de grap eens op YouTube naar dit soort interacties... ze zijn er genoeg.
Heb wel degelijk katten gezien die met volle interesse bezig waren met Pleo.
Of een Aibo die ze expres lieten lopen naar het eten van de hond en vervolgens werd de Aibo echt aangevallen hahaha!
quote:
Hey Saartje! Dat is een tijdje geleden! Hoe is het nou?