abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 6 augustus 2009 @ 22:15:37 #76
152525 Knuffelzacht
Pathologische leugenaar
pi_71664690
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:11 schreef gers het volgende:

[..]

mannen zijn dan bang om dan voor homo aangezien te worden
dat blijft wel een grappig aspect.... als een vrouw dat niet zou durven over een andere vrouw gaan vrouwen denken dat die ene misschien wel es lesbi is en daar niet vooruit durft te komen....

mannen die het wel durven bij man nen worden voor homo uitgemaakt... hoe bedoel je omgekeerde wereld... slaat eigenlijk helemaal nergens op
Ik ben tenminste niet bang voor broccoli!!
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
  donderdag 6 augustus 2009 @ 22:16:19 #77
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_71664710
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:03 schreef gers het volgende:
En ik vind het gewoon raar dat je op het zelfde geslacht kan vallen omdat ik mij totaal niet voel aangetrokken door eigenschappen (lichamelijk en karakter) van mannen. ( zal wel komen omdat ik hetero ben )
Dat is wel erg kortzichtig, maar goed, dat ben ik zelf eigenlijk ook: ik kan me niet / moeilijk voorstellen dat iemand zich aangetrokken kan voelen tot een man. Voor mij is dit 'normaal'. Niet iets wat aangeleerd is ofzo. Er bestaan zo ontzettend veel misvattingen over homoseksualiteit. Zo las ik vandaag nog in de ZAZ dat Megan Fox gelooft dat iedereen bi is en onder druk van de omgeving een keuze maakt. .
Niet meer actief op Fok!
pi_71664743
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:15 schreef Knuffelzacht het volgende:
mannen die het wel durven bij man nen worden voor homo uitgemaakt... hoe bedoel je omgekeerde wereld... slaat eigenlijk helemaal nergens op
Stoerdoenerij, slecht voor je imago enz. jeweetzelluff
pi_71665083
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:16 schreef Viking84 het volgende:
Dat is wel erg kortzichtig, maar goed, dat ben ik zelf eigenlijk ook: ik kan me niet / moeilijk voorstellen dat iemand zich aangetrokken kan voelen tot een man. Voor mij is dit 'normaal'. Niet iets wat aangeleerd is ofzo.
Ik snap nooit zo goed waarom iets zelf niet ervaren zo vaak gelijk moet staan met je niet kunnen voorstellen dat iemand anders het wel heeft.

Maar Viking zal het waarschijnlijk niet in haar hoofd halen om aan een heterovrouw te vragen hoe ze kan vallen op een man. In dat licht is het wel vreemd dat het andersom een normale vraag zou zijn.
Maar ach, zo is "je hebt zeker nog nooit een echte man gehad, kom maar hier schatje, ik weet wel raad met je" ook heel geaccepteerd in bepaalde kringen.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  Moderator vrijdag 7 augustus 2009 @ 00:02:00 #80
236264 crew  capricia
pi_71668605
So true
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator / Kerstkaart terrorist vrijdag 7 augustus 2009 @ 00:48:44 #81
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_71669884
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:27 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Ik snap nooit zo goed waarom iets zelf niet ervaren zo vaak gelijk moet staan met je niet kunnen voorstellen dat iemand anders het wel heeft.

Maar Viking zal het waarschijnlijk niet in haar hoofd halen om aan een heterovrouw te vragen hoe ze kan vallen op een man. In dat licht is het wel vreemd dat het andersom een normale vraag zou zijn.
Maar ach, zo is "je hebt zeker nog nooit een echte man gehad, kom maar hier schatje, ik weet wel raad met je" ook heel geaccepteerd in bepaalde kringen.
heb heel in het begin dat ik er voor uit kwam die opmerking gehoord... En gewoon gevraagd... ben jij wel eens geneukt door een echte vent dan? Nee, nou zorg jij daar eerst voor en als jij het lekker vond.. kom dan eens terug om mij te zeggen dat t lekker is met een vent.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_71672329
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 17:53 schreef Vanyel het volgende:

Ik heb trouwens altijd gedacht dat NanKing een jongetje was.
Hehe
ijs_beer fan!
  vrijdag 7 augustus 2009 @ 08:45:08 #83
259412 Seven.of.Nine
Seven volstaat. :*
pi_71672844
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 21:07 schreef Nizno het volgende:

[..]

bij jou ligt t aan je naam


Maaruhm mag ik ook een vraag stellen aan de heteromannen?
Waarom vinden jullie het zo normaal om aan een vrouw te vragen waarom ze geen man willen,... terwijl jullie zelf ook geen man willen?
Ik zeg zelf altijd dat zij toch wel precies moeten weten waarom ik op vrouwen val. En op de vraag of je de piemel niet mist of nog wel gaat missen, zeg ik altijd iets als 'Hoe moet jij dat weten? Of heb je zelf wel eens een lekkere piemel gehad?' . Zijn ze direct stil.
Resistance is futile
pi_71672943
Ik ga er niet eens antwoord op geven, op dat soort vragen.

Ik heb een aantal keer gehad dat mensen vroegen "hoe doen jullie dat nou in bed".
"Nou ja " denk ik dan hoor.
Maar dan vraag ik eigenlijk meteen hoe zij het dan doen, "details please"
pi_71672977
Zo onbeschoft is dat he "hoe of wat doen jullie nou in bed". Zoiets vraag je toch niet aan een wildvreemde .

De enige keer dat ik het wél grappig vond is toen mijn oma het vroeg .
ijs_beer fan!
pi_71673261
Sommige iets minder wildvreemden hebben me dat ook wel eens gevraagd. Afhankelijk van de manier waarop de vraag gesteld wordt ga ik er serieus op in of niet. Er zijn nou eenmaal mensen die in bed niks anders kunnen bedenken dan De Daad. Voor hun eigen seksleven is het misschien ook nog educatief als ik ze vertel dat er meer leuke dingen te doen zijn.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_71674181
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 09:14 schreef Vanyel het volgende:
Sommige iets minder wildvreemden hebben me dat ook wel eens gevraagd. Afhankelijk van de manier waarop de vraag gesteld wordt ga ik er serieus op in of niet.
Mijn baas zelfs. Min of meer en indirect of wat was het eigenlijk.
Maar een toespeling in ieder geval.
Sommige mensen zijn gewoon zo onnozel dat ze dat soort dingen zeggen hoor.

Daar heb ik niet op gereageerd.
Waarom niet? Ik werk heel graag in dat team, hij is een geschikte gast maar gewoon een beetje onnozel.
pi_71678192
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:09 schreef Knuffelzacht het volgende:
ze kunnen niet eens zeggen of een andere man aantrekelijk is om te zien zonder dat ze kotsen
waarom kunnen jullie mannen dat niet? hetero vrouwen kunnen dat prima als het om een andere vrouw gaat
Ik wel hoor, maar heterovrouwen vinden dat ook heel raar. Veel lesbiennes heb ik daar niet over gesproken, en homo's waarmee ik het daarover had zagen toch opeens weer een kans. Vrouwen kijken natuurlijk ook gewoon naar de concurrentie, mannen concurreren minder op uiterlijk. Daarnaast hebben mannen er vaak totaal geen kijk op. Ze hebben gewoon geen oog voor schoonheid in het algemeen, van wat ten ook, met als enige uitzondering dat het via seksuele drift gaat. Het is niet zo dat het uiterlijk van mannen de uitzondering is, het uiterlijk van vrouwen is de uitzondering.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_71679263
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 14:28 schreef capricia het volgende:

[..]

-Niet verliefd worden op
-niet aangetrokken voelen tot
- geen sexuele fantasie hebben over...

Je snapt het toch wel?
Haha ik dacht altijd dat ik hetero/ bi was omdat ik weliswaar opgewonden raak van vrouwen (en wat minder van mannen: sinds een aantal jaar ook van mannen, maar op een heel andere manier) maar niet over seks met vrouwen fantaseer. Maar ik bedenk me nu net dat ik OOK niet fantaseer over seks met mannen
Of nouja, zeer zelden dan: en dan zijn het eerdere ervaringen waar ik aan terugdenk oid.
Maar ik heb eigenlijk zelden tot nooit seksuele fantasieen over mannelijke filmsterren en dat soort dingen, en ook niet over vrouwen.
pi_71680066
Quote van Viking84 uit het eerdere topic:
Nee? .

Mja, weet je wat het is? Mijn moeder mag ook graag naar vrouwen kijken (ze loert nog meer dan ik ), maar ze gruwt van het idee van seks met een vrouw. Ik denk dat dat voor veel vrouwen zo is. Ze kunnen vrouwen mooi en aantrekkelijk vinden, maar het idee van seks stoot hen af. Of je een beetje bi bent als je vrouwen slechts mooi en aantrekkelijk vindt? Neuh, imho niet .


Wat bedoel je met mooi en aantrekkelijk vinden Viking? Dat je ze seksueel ook aantrekkelijk vind maar er geen seks mee hoeft of alleen 'mooi'?

Ik vraag me dan af of ik bi ben of hetero: ik vind vrouwen seksueel gezien aantrekkelijker dan mannen, maar hoef er geen seks mee. Ik word ook totaal niet opgewonden van lesbo-seks op TV. Ben ik dan bi omdat ik wel van vrouwen opgewonden raak en minder van mannen? Of ben ik eerder hetero omdat seks met een vrouw me niks lijkt en ik lesbische seks niks vind (op TV dan)?

Tis overigens wel zo dat het idee van geen seks met een vrouw willen misschien vooral voorkomt uit het nog geen ervaring hebben op dat gebied/ het idee van dat ik er niet goed in ben en het me ook niet zo lekker lijkt om te doen (vingeren, beffen etc).
Dat dacht ik namelijk eerst ook over seks met een man: dat leek me pijnlijk, vies en niet iets waar ik nou op zat te wachten ik fantaseerde er ook nooit over. En ik dacht OOK altijd dat ik er vast niet goed in zou zijn.
Pas toen ik het eenmaal gedaan had kon ik het (soms) lekker vinden. Misschien dat dat voor lesbische seks in mijn geval dus wel hetzelfde geldt omdat ik misschien een vooropgezet idee in mn hoofd heb over lesbische seks wat helemaal niet klopt: zo'n idee van soft, zacht en vooral veel hard experimenteren met speeltjes. Dus misschien weet ik gewoon niet wat ik mis, zeg maar

Maar hoe dan ook denk ik dat ik toch het lekkere van het echte neuken ga missen als/ mocht ik me volledig gaan toewijden aan seks met vrouwen. Misschien dat de seks met vrouwen wel zo hemels is en beter op elkaar ingespeeld dan met mannen of zo en dat ik als ik eenmaal een lesbische relatie heb echt niet perse terughoef naar seks met een man, maar ik denk dat ik toch een oerbehoefte blijf houden of niet zal afwijzen aan het geneukt worden door een man. Het stevig genomen worden door stevige heupen. En het ouderwetse man-vrouw principe van de man die de vrouw 'neemt' , 'macht' over haar heeft. Wat zich uit in het gewoon stevig genomen worden, aan de haren trekken etc.
Af en toe is dat gewoon lekker, en ik kan me niet voorstellen dat het met speeltjes net zo (lekker) voelt als dat je een echte piemel in je hebt. Dat blijven toch maar koude dingen die aangestuurd worden door mensenhanden ipv heupen (ja of je moet een strap-on aanhebben of hoe heet zoiets).
Ik hou sowieso al niet zo van speeltjes, heb liever het echte werk.
Maargoed nogmaals misschien wil ik wel niet anders meer als ik eenmaal seks met een vrouw heb ervaren

Als ik lees dat lesbische meiden meer tevreden zijn over hun seksleven dan heteromeiden denk ik van 'ja daar kan best wel eens wat inzitten'. Sowieso al door wat meer gelijkwaardigheid (denk ik dan).
Denk dat je als vrouwen onderling toch wat meer aandacht voor elkaar hebt dan in een man-vrouw relatie. Dat het meer om elkaar draait ipv alleen de eigen lust (dat je als man aan je trekken moet komen).
Staat er weer nogal stereotiep en bevooroordeeld ik weet het, weet ook wel dat vrouwen ook lustig en egoistisch kunnen zijn maar biologisch werkt het gewoon net wat anders.
En dat je misschien ook beter weet wat de ander lekker vindt aangezien je zelf ook een vrouw bent (alhoewel vrouwen onderling ook gigantisch verschillen denk ik dan, en ik denk zelf dat ik absoluut slecht zal zijn in het aanvoelen van waar iemands plekjes precies zitten daar etc)
En ook wellicht omdat in een man-vrouw relatie de man meestal meer zin heeft dan de vrouw (gaat niet altijd op, maar vaak wel). Nou zal dat in een lesbische relatie ook vast wel zo zijn dat de een meer zin heeft dan de ander, maar misschien toch net iets minder dan in een man-vrouw relatie...of anders.
pi_71680935
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 12:16 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Daarnaast hebben mannen er vaak totaal geen kijk op.
Nou ik als vrouw heb zelf ook een enorm slechte kijk op mannen eerlijk gezegd. De standaard mooie mannen vind ik vaak niet woest aantrekkelijk/ zou ik zo voorbij lopen zonder dat ze opvielen op straat (George Clooney etc).
Als iemand zegt 'goh wat een mooie man, vind je niet?' moet ik vaak echt ff drie keer kijken en dan denken 'hmm ok misschien dat dit en dit dan mooi aan hem is of zo?. Welk criterium moet ik toepassen??'

Ik vind mannen ook gewoon saaier om naar te kijken: ze lijken allemaal zo op elkaar, hun kleding is een stuk saaier om naar te kijken dan bij vrouwen etc.

Maar als IK al zo slecht ben in het kijken naar mannen, kan ik me goed voorstellen dat mannen ook echt weinig zinnigs kunnen zeggen over andere mannen. En wat voor criterium gebruik je ook om te kijken naar mannen...dat weet ik zelf niet eens goed, hoe andere vrouwen naar mannen kijken.
Mannen ZIJN gewoon in de meeste gevallen ook niet echt 'mooi' te noemen of zo.

Als het heel erg on the obvious is kan ik ook wel zeggen of iemand een enorm strak afgetraind lichaam heeft, of dat die gast er niet uitziet met zn 50 gouden kettingen of dat soort dingen, maar verder......denken als in 'mooi' ofzo kan ik meestal niet bij een standaard type man waarvan er zovele zijn.

Ik denk ook serieusly dat ik hetero zou zijn geweest als ik als man was geboren.....omdat ik dan het gereedschap zou hebben om seks met een vrouw lekker te vinden (en het geaccepteerd is) en ik het gat mis om seks met een man lekker te vinden/ natuurlijk te laten zijn.
Want dat is denk ik zo'n beetje het enige wat me hetero houdt: dat dat nou eenmaal geaccepteerd is en ik het gat (en de biologische hersenen etc) heb om het lekker te vinden. Als ik een man zou zijn maar met dezelfde hersenen als die ik nu als vrouw heb zou ik me nooit ontwikkeld hebben als homo, dan zou ik gewoon van begin af aan naar vrouwen hebben gekeken en misschien ooit es gefantaseerd hebben over het pijpen van een andere man of miss sommige mannen mooi of mannelijk hebben gevonden. Van die stoere romeinen in gladiator-pakjes of zo

Ik snap gewoon ECHT niet (ik kan me dat persoonlijk niet voorstellen bedoel ik dus) waarom iemand homo kan zijn...hoe je echt gewoon totaal voor 100% op mannen kunt vallen (dat je op andere mannen zou vallen in de mate waarin ik het nu als hetero zelf doe kan ik nog begrijpen: dat je sommige mannen wel mooi vind en ik zou als ik een man was bijv best een andere man willen pijpen) en echt NIKS van vrouwen moet hebben, ik kan me daar gewoon geen voorstelling van maken

[ Bericht 4% gewijzigd door bulbjes op 07-08-2009 14:12:56 ]
pi_71681607
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 08:54 schreef NanKing het volgende:
Zo onbeschoft is dat he "hoe of wat doen jullie nou in bed". Zoiets vraag je toch niet aan een wildvreemde .

Maar hier mag het wel Daar hebben we dit topic voor
pi_71682094
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 13:49 schreef bulbjes het volgende:
Nou ik als vrouw heb zelf ook een enorm slechte kijk op mannen eerlijk gezegd. De standaard mooie mannen vind ik vaak niet woest aantrekkelijk/ zou ik zo voorbij lopen zonder dat ze opvielen op straat (George Clooney etc).
Als iemand zegt 'goh wat een mooie man, vind je niet?' moet ik vaak echt ff drie keer kijken en dan denken 'hmm ok misschien dat dit en dit dan mooi aan hem is of zo?. Welk criterium moet ik toepassen??'

Ik vind mannen ook gewoon saaier om naar te kijken: ze lijken allemaal zo op elkaar, hun kleding is een stuk saaier om naar te kijken dan bij vrouwen etc.

Maar als IK al zo slecht ben in het kijken naar mannen, kan ik me goed voorstellen dat mannen ook echt weinig zinnigs kunnen zeggen over andere mannen. En wat voor criterium gebruik je ook om te kijken naar mannen...dat weet ik zelf niet eens goed, hoe andere vrouwen naar mannen kijken.
Mannen ZIJN gewoon in de meeste gevallen ook niet echt 'mooi' te noemen of zo.
Vrouwen zijn er natuurlijk ook veel diverser in. Het is niet zo moeilijk om een vrouw te vinden waar 99% van de heteromannen geen nee tegen zegt. Het vinden van een man waar 99% van de vrouwen ja tegen zou willen zeggen is al een heel stuk lastiger. Ik heb het idee dat het bij vrouwen ook veel meer om secundaire uiterlijkheden gaat, dus iets wat je bijvoorbeeld niet op een foto al zou zien, maar meer zit in houding en gelaatsuitdrukking en dergelijke.

Wat vrouwen triggert verschilt veel meer, maar er zijn ook echt wel vrouwen die bijna net zo naar mannen kijken als mannen naar vrouwen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  Moderator vrijdag 7 augustus 2009 @ 19:09:36 #94
236264 crew  capricia
pi_71690207
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 12:58 schreef bulbjes het volgende:

[..]

Haha ik dacht altijd dat ik hetero/ bi was omdat ik weliswaar opgewonden raak van vrouwen (en wat minder van mannen: sinds een aantal jaar ook van mannen, maar op een heel andere manier) maar niet over seks met vrouwen fantaseer. Maar ik bedenk me nu net dat ik OOK niet fantaseer over seks met mannen
Of nouja, zeer zelden dan: en dan zijn het eerdere ervaringen waar ik aan terugdenk oid.
Maar ik heb eigenlijk zelden tot nooit seksuele fantasieen over mannelijke filmsterren en dat soort dingen, en ook niet over vrouwen.
Begrijp ik het goed dat jij eigenlijk helemaal geen sexuele fantasieen hebt met mensen er in?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie zaterdag 8 augustus 2009 @ 13:19:38 #95
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_71706574
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 21:21 schreef gers het volgende:
even een serieuze vraag dan , wanneer stoppen lesbo's met seks
bij heteros is het meesta; als de man klaar is gekomen omdat hij dan niet meer kan
maar vrouwen kunnen in principe de hele tijd doorgaan
Dit vroeg ik mij ook af, maar hij's al beantwoord zie ik.
Tvp,
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_71722193
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 19:09 schreef capricia het volgende:

[..]

Begrijp ik het goed dat jij eigenlijk helemaal geen sexuele fantasieen hebt met mensen er in?
Ja, voor een groot deel heb ik idd geen sexuele fantasieen met mensen erin. Heel soms dat ik terugdenk aan iets, of heeeel soms wel eens gefantaseerd over iemand of zo (maar dat is dan toch een ander soort opgewondenheid) maar meestal kijk ik gewoon naar plaatjes/ filmpjes/ lees verhaaltjes waar ik dan instant opgewonden van wordt -of wat ik later in mn hoofd dan weer afspeel of zo.

Dat hele vrouwelijke van juist niet opgewonden worden van visuele dingen maar meer zelf fantaseren over lekkere mannen (filmsterren, George Clooney in je bed of Brad Pitt, of die ene lekkere man die je op straat tegenkwam) of fantaseren over een keer seks met een vrouw hebben, dat heb ik eigenlijk niet.
Tenminste, ik heb althans het idee dat de meeste vrouwen daar op geilen/ fantaseren: niet op plaatjes, maar vooral op eigen fantasieen over collega's, filmsterren en seks met een vrouw etc.
Maar misschien klopt dat wel helemaal niet
  Moderator zondag 9 augustus 2009 @ 01:30:41 #97
236264 crew  capricia
pi_71722366
Het afspelen van verhalen, filmpjes enzo, herken ik wel. Daar kan ik ook wel opgewonden van worden.
Maar uiteindelijk denk ik meestal bij het klaarkomen wel aan 'echte' mensen, die ik ken.
Dat kan mijn partner zijn, mijn ex, of een recent iemand die ik leuk vind. Wel aan 'mensen' dus, om het zo te zeggen.
Geen filmsterren.
Ik ben trouwens wel visueel ingesteld naar vrouwen toe, naar mannen weer wat minder visueel.

Grappig, en interessant, dat daarin al zo'n verschil zit tussen vrouwen!
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  zondag 9 augustus 2009 @ 09:47:37 #98
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_71725167
Ik hoef helemaal niet aan seks-gerelateerde dingen te denken om te kunnen klaarkomen. Niet dat ik m'n boodschappenlijstje voor de volgende dag zit op te stellen hoor, maar een leeg hoofd is al voldoende . En ik fantaseer ook niet over mensen met wie seks out of reach is. Fantaseren is voor mij het opdoen van ideetjes voor echte seks met een echt persoon .
Niet meer actief op Fok!
pi_71725259
quote:
Op vrijdag 7 augustus 2009 00:48 schreef Nizno het volgende:

[..]

heb heel in het begin dat ik er voor uit kwam die opmerking gehoord... En gewoon gevraagd... ben jij wel eens geneukt door een echte vent dan? Nee, nou zorg jij daar eerst voor en als jij het lekker vond.. kom dan eens terug om mij te zeggen dat t lekker is met een vent.
Vaak worden dit soort dingen juist gezegd door mannen die er niks van bakken in bed.
Het is gewoon zo, dat de man in een hetero relatie alleen maar 'sex' wilt, en weinig aan voorspel doet.

En de lesbo doet juist meer aan voorspel en alles, en daar kan de ander van genieten..
Mannen zijn wat dat betreft meer dieren, die willen sex en klaar..vrouwen nemen meer de tijd om ervan te genieten..

Maar, ach, niemand is heilig, en je moet het doen met wat je hebt, haha
  zondag 9 augustus 2009 @ 10:19:13 #100
119890 KopieerMachine
Alles is te koop!
pi_71725442
quote:
Op zondag 9 augustus 2009 09:57 schreef brunette82 het volgende:

[..]

Vaak worden dit soort dingen juist gezegd door mannen die er niks van bakken in bed.
Het is gewoon zo, dat de man in een hetero relatie alleen maar 'sex' wilt, en weinig aan voorspel doet.

En de lesbo doet juist meer aan voorspel en alles, en daar kan de ander van genieten..
Mannen zijn wat dat betreft meer dieren, die willen sex en klaar..vrouwen nemen meer de tijd om ervan te genieten..

Maar, ach, niemand is heilig, en je moet het doen met wat je hebt, haha

Wat een onzin
Ja... echt!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')