Dat heb ik geregeld toen ik in de championship zat, heb ik echt BELACHELIJK veel coaches gekocht, en mn trainingen zijn nu echt topkwaliteit. Toen ben ik ook nog overgenomen, en kreeg ik plotseling state of the art training facilities, dat zal hebben geholpen.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:01 schreef Scorpie het volgende:
Holy fuck, zo goed krijg ik ze niet getraind @ 21 jaar
waar uploadenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:55 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Netjes![]()
Ik ben ook wel benieuwd naar een screentje
En die opvolger is wel wereldklasse
@henry: je moet je plaatje wel eerst ergens uploaden natuurlijk![]()
tinypic.com of imageshack.us ofzoquote:
Je kan het hier makkelijk doen http://imageshack.us/quote:
Herkenbaar...ik had eerst 4 aanvallend ingestelde spelers, nu slechts 2...en ik scoor veel, veel meerquote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:17 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik vind het altijd zo apart dat ik soms meer kansen krijg met een defensieve mentaliteit, dan met een aanvallende.
Ik denk eigenlijk dat die opvolger hem binnen een jaar al doet vergetenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:18 schreef Dein_Gesicht het volgende:
Ik mag m wel bedanken voor 5 mooie jaren![]()
[ afbeelding ]
Elke keer dat ik met Leeds als club een niveau hoger kwam, deed hij als speler dat ook.
Misschien puur qua statistieken niet overweldigend...maar op de een of andere manier, als ik hem van het veld afhaalde, was mijn gehele veldspel minder. Natuurlijk moet gezond verstand bovengaan, en kan ik een bod van 55 miljoen niet afslaan, maar hij zal herinnerd worden als een speler die heel nadrukkelijk aanwezig was bij het terugkrijgen van Leeds in de Premier League
[..]
Herkenbaar...ik had eerst 4 aanvallend ingestelde spelers, nu slechts 2...en ik scoor veel, veel meer![]()
Moutinho + die tacovreter zullen wel helpen om het leed te verzachten jaquote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:20 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat die opvolger hem binnen een jaar al doet vergetenook al is hij minder veelzijdig
Je hebt binnenkort een antwoord op je vraagquote:Op donderdag 6 augustus 2009 16:22 schreef Apekoek het volgende:
Verder heb ik zelf nog een vraag, is het op een bepaalde manier mogelijk om gelijk een nationaal elftal naar keuze te kiezen met een club erbij naar keuze? Hoe? Zo ver ik weet alleen 1 van de 2.
Ik kan nog steeds weinig echte 7 sterren trainers aantrekken, maar we komen er welquote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:05 schreef Dein_Gesicht het volgende:
[..]
Dat heb ik geregeld toen ik in de championship zat, heb ik echt BELACHELIJK veel coaches gekocht, en mn trainingen zijn nu echt topkwaliteit. Toen ben ik ook nog overgenomen, en kreeg ik plotseling state of the art training facilities, dat zal hebben geholpen.
Newcastle verslagen met 3-0quote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:56 schreef BertMaalderink het volgende:
York in de kwartfinale van de League Cup. Aston Villa met 0-1 verslagen, na eerder al West Ham en West Brom. Next stop is league-genoot Newcastle. Heb ik in de competitie wel van op m'n falie gehad, maar ik kon het zwaarder treffen
Bij Portsmouth is er een Engelse speler die heet Lee Leequote:Op donderdag 6 augustus 2009 16:49 schreef VonHinten het volgende:
Geweldig die random namen van regens. Een kale, blanke kerel van 16 jaar met een gigantisch bolle kop die dan Mustafa Koevermans heet
Ja dat kan prima, ik was bondscoach van Mali toen ik ontslag bij AZ nam en een paar maanden geen club had totdat ik naar Columbia verhuisde. Of bedoelen jullie dat je als bondcoach begint in het spel zonder ooit club coach geweest te zijn?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:26 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Je hebt binnenkort een antwoord op je vraag![]()
Ik ben nu alleen bondscoach van Nederland en op zoek naar een andere club. Ben benieuwd of ik dan bondscoach af ben bij een nieuwe club of dat ik weer zo'n duobaan krijg
Het kan dus![]()
Nu moet ik Portsmouth (met hun regionale reputatie![]()
weer de PL in zien te krijgen. Ze staan nu 16e in de Championship
Whaha, ik had er het eerste jaar ook 46 ofzoquote:Op donderdag 6 augustus 2009 23:03 schreef MMUFC het volgende:
Met Weston-super-mare wel geteld 50 seizoenskaarten verkocht
Tweede competitieduel 2-2 gelijk na een 2-0 voorsprong
Volgens mij komt dat omdat je de andere ploeg wegcounterd.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:17 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik vind het altijd zo apart dat ik soms meer kansen krijg met een defensieve mentaliteit, dan met een aanvallende.
Ligt aan wat je momenteel hebt en hoe laag je exact zit.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 10:16 schreef henry23 het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit een goeie keeper voor bij een LLM-club?
Die van Tauro denk?quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 11:28 schreef BertMaalderink het volgende:
Ik zou sowieso voor een jonger exemplaar gaan. Het draait toch voor een groot gedeelte om geld maken in de LLM
Ik begon met Luis Meija, dat was best een aardig keepertje. Had geen last van onervarenheid ofzo. Ik vraag me alleen wel af waar die gozer vandaan kwam, want ik had geen gezeik met een work permit, terwijl het wel een niet EU-speler is.
Zal het zo even opzoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |