Klopt. Dat zijn dezelfde mensen die zo hard liepen te schreeuwen dat het allemaal virtueel is toen Wilders wel de grootste partij was.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:20 schreef RobbieRivera het volgende:
Wilders uithuiltopic nummer zoveel ...
Tja, sommigen zijn inderdaad te geobsedeerd door Geert. Massa-fok-hysterie
Het zijn ware kosmopolieten, die PVV-stemmers....quote:Op maandag 3 augustus 2009 10:21 schreef badwurm het volgende:
[..]
Het weldenkend elektoraat van de PVV is wat meer geneigd om over de grenzen te kijken in tegenstelling tot de heikneuters van links.
Ik ben ook in het buitenland momenteel maar heb gewoon braaf mijn Maurice de Hond lijstje ingevuld hoor.quote:Op maandag 3 augustus 2009 10:21 schreef badwurm het volgende:
[..]
Het weldenkend elektoraat van de PVV is wat meer geneigd om over de grenzen te kijken in tegenstelling tot de heikneuters van links.
Loop rond deze tijd eens op een willekeurige witte sportsok af in een willekeurige stad in Zuid-Amerika, Azië, etc. en je weet wat ik bedoelquote:Op maandag 3 augustus 2009 10:30 schreef Hephaistos. het volgende:
Het zijn ware kosmopolieten, die PVV-stemmers....
Die informatie heb je zeker van je opa?quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:07 schreef Montov het volgende:
Hitler deed het ook slecht in de zomerpeilingen. Het bewijs stapelt zich op.
Nee, van de wekelijkse nieuwsbrief van Hitler zelf.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:13 schreef badwurm het volgende:
[..]
Die informatie heb je zeker van je opa?
Alle partijen moeten het 100% hebben van media aandacht.quote:Op zondag 2 augustus 2009 17:21 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dit is een beetje te kort door de bocht. De PVV moet het meer van media-aandacht hebben dan andere partijen.
Fijn, nog een PVV-cheerleader op FOK!.quote:Op maandag 3 augustus 2009 10:21 schreef badwurm het volgende:
[..]
Het weldenkend elektoraat van de PVV is wat meer geneigd om over de grenzen te kijken in tegenstelling tot de heikneuters van links.
Wat is daar mis mee dan?quote:Op maandag 3 augustus 2009 12:40 schreef waht het volgende:
[..]
Fijn, nog een PVV-cheerleader op FOK!.
De PVV is de op ene-grootste partij van Nederland. Als je van het PVV-elektoraat verschoond wil blijven sluit je dan op in een boerderijtje in de gemeente Reiderland, doe de deur op slot en slik de sleutel inquote:
Waarom denk je dat de SP het moeilijk heeft? De SP was ook gewoon Jan Marijnissen en zo is de D66 voornamelijk Alexander Pechthold.quote:Op zondag 2 augustus 2009 18:03 schreef Meh7 het volgende:
Is er bij de PvdA ook maar één persoon die het beleid in zijn eentje bepaalt? Als je per se wil vergelijken: is een PvdA zonder Bos (of Hamer) hetzelfde als een PVV zonder Wilders? Nee, natuurlijk niet.
[..]
Er is geen discussie mogelijke met blinde politieke cheerleaders.quote:
Dat is niet nodig. In het dagelijks leven zie ik nergens iets wat ook maar rakelings iets te maken heeft met de PVV.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:00 schreef badwurm het volgende:
[..]
De PVV is de op ene-grootste partij van Nederland. Als je van het PVV-elektoraat verschoond wil blijven sluit je dan op in een boerderijtje in de gemeente Reiderland, doe de deur op slot en slik de sleutel in
Laat je niet op de kast jagen. Er zitten hier op fok nu eenmaal erg veel lieden die in Friesland, Groningen of Drenthe wonen, weinig levenservaring hebben en die werkelijk geloven dat iedereen in Nederland zo naïef en links is als zijzelf en hun omgeving.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:00 schreef badwurm het volgende:
[..]
De PVV is de op ene-grootste partij van Nederland. Als je van het PVV-elektoraat verschoond wil blijven sluit je dan op in een boerderijtje in de gemeente Reiderland, doe de deur op slot en slik de sleutel in
Ik bedoel maar.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:29 schreef waht het volgende:
[..]
Er is geen discussie mogelijke met blinde politieke cheerleaders.
[..]
Dat is niet nodig. In het dagelijks leven zie ik nergens iets wat ook maar rakelings iets te maken heeft met de PVV.
Ben benieuwd waar jij je dan bevindt? Zuid-Afrika?quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:29 schreef waht het volgende:
Dat is niet nodig. In het dagelijks leven zie ik nergens iets wat ook maar rakelings iets te maken heeft met de PVV.
Hij bevindt zich in Saudi Arabië.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:34 schreef pisnicht het volgende:
[..]
Ben benieuwd waar jij je dan bevindt? Zuid-Afrika?
Dat had ik gedroomd. Nee, randstad.quote:
quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:31 schreef jkdjjsop het volgende:
In die zin moet je fok ook niet zien als een goede afspiegeling van het Nederlandse electoraat. Daarvoor kun je beter op geenstijl.nl of telegraaf.nl wezen.
Van de PVV in de randstad merk je inderdaad weinig. De werkende autochtonen die op verkiezingsdag 's avonds na het eten stilletjes naar de stemburelen sluipen om te stemmen op de PVV die maken niet zoveel lawaai inderdaad. In ieder geval niet zoveel als het schreeuwend socialistisch rood op de verkiezingsborden met daartussen af-en-toe een klein donkerrood sociaal-democratisch aanplakbiljetje van de PvdAquote:
Dat zeggen ze allemaal. Maar ondertussen lekker in een hutje op de Drenthse hei, ver weg van alle multikul-ellende.quote:
De PVV hangt rond de 30 zetels, niet rond de 90 zetels.quote:Op maandag 3 augustus 2009 13:31 schreef jkdjjsop het volgende:
In die zin moet je fok ook niet zien als een goede afspiegeling van het Nederlandse electoraat. Daarvoor kun je beter op geenstijl.nl of telegraaf.nl wezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |