Toch is het bezig zijn met de maakbare samenleving het schoolvoorbeeld van de technisch rationele benadering van politieke vraagstukken. Rationaliseer alles en je krijgt goede oplossingen was een beetje de gedachte.quote:
Je leest niet eens waar je op reageert he? Ik bekritiseer jouw gebrek aan zelfkritiek en dan is het opeens de linkse mens die geen zelfkritiek heeft?quote:Op zondag 9 augustus 2009 18:19 schreef detlevico het volgende:
[..]
Zelfkritiek is den LINKSCHE mens vreemd.
![]()
![]()
![]()
Tja, da's de moderne tijd, je gooit een stukje op het internet en opinie wordt voor de gelijkgestemden gelijk gezien als feit.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 14:18 schreef Yel het volgende:
Wat n achterlijk stuk tekst zeg... Doorspekt met subjectieve argumenten.
Hier in de VS zie je dat kerken mensen die hun huis kwijt raken een dak boven het hoofd geven, mensen die geen geld hebben om eten te kopen eten geven, en op allerlei manieren sociale zekerheid verschaffen. Het mag duidelijk zijn dat de Nederlandse staat de socialistische taken van de kerk heeft overgenomen, met als gevolg dat in Nederland de kerken leeg liepen, want zonder de voordelen heeft het kerk bezoek alleen maar nadelen.quote:Op zondag 2 augustus 2009 04:45 schreef Stoomhamer het volgende:
Lijkt me een stomme aanduiding: links is geen kerk want eerder ongelovig en rationeel. Zal wel kinnesinne van Fortuyn geweest zijn: is een gefrustreerde homo geworden door de een of andere kerkgang.
Doet me denken aan het rechtse bolwerkquote:Op zondag 2 augustus 2009 03:41 schreef detlevico het volgende:
Het gaat om kongsi van politici, journalisten en academici die elkaar de bal toe spelen, elkaar aan banen helpt, rapporten voor en over elkaar schrijven.
Ik heb me al meerdere malen verbaasd hoe deze man professor heeft kunnen worden. Zelfs door niet-deskundigen wordt hij regelmatig in verlegenheid gebracht en zijn geschreven teksten zijn ook vaak om te huilen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 14:31 schreef Pool het volgende:
Wat nu de linkse (of rechtse) kerk is zal me worst wezen, maar ik weet wel dat ik Janssen niet serieus neem.
Zeker niet nadat hij volledig uitgeluld werd bij P&W in debat met Dibi.![]()
![]()
http://player.omroep.nl/?aflID=9160830
Wel ja, dat hij niet geliefd is bij linkse mensjes is wel bekend. Hij heeft tenminste het LEF om over problemen te praten die ons ALLEMAAL aangaan. Vroeg of laat zit JIJ er ook mee.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:42 schreef Chain_Reaction het volgende:
[..]
Ik heb me al meerdere malen verbaasd hoe deze man professor heeft kunnen worden. Zelfs door niet-deskundigen wordt hij regelmatig in verlegenheid gebracht en zijn geschreven teksten zijn ook vaak om te huilen.
Ik ben links en dat lef heb ik ook hoor.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 23:01 schreef detlevico het volgende:
[..]
Wel ja, dat hij niet geliefd is bij linkse mensjes is wel bekend. Hij heeft tenminste het LEF om over problemen te praten die ons ALLEMAAL aangaan. Vroeg of laat zit JIJ er ook mee.
Lijkt dus op iemand zoals Al Gore???quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 23:01 schreef detlevico het volgende:
[..]
Hij heeft tenminste het LEF om over problemen te praten die ons ALLEMAAL aangaan. Vroeg of laat zit JIJ er ook mee.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:40 schreef Leevancleef het volgende:
Waarom is het vocabulaire van burgerlijk rechtse mensen vaak zo beperkt? Het zijn allemaal van die pijnlijk niet-leuke woordgrapjes waar je terstond plaatsvervangende schaamte van krijgt. Gedrochten zoals '(s)links' bijvoorbeeld... Of het refereren naar Marokkanen door middel van de term 'Finnen'. Haha! Goed gevonden, jongens! Erg gevat. Wie zei er dat de aanhangers van populistisch rechts laagopgeleide nerds zijn zonder humor?
Ze gebruiken ook veel op nietszeggende wijze verbasterde woorden, die vast wel erg ludiek gevonden worden in de gemiddelde caravan. Evenwel ontgaat mij de lol van termen als 'linkschen' en 'de linksmensch'. Haha?
Ik vind dit een warrig en tegenstrijdig verhaal. Ben jij soms stiekem ook (s)links?quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:27 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
Hier in de VS zie je dat kerken mensen die hun huis kwijt raken een dak boven het hoofd geven, mensen die geen geld hebben om eten te kopen eten geven, en op allerlei manieren sociale zekerheid verschaffen. Het mag duidelijk zijn dat de Nederlandse staat de socialistische taken van de kerk heeft overgenomen, met als gevolg dat in Nederland de kerken leeg liepen, want zonder de voordelen heeft het kerk bezoek alleen maar nadelen.
Het enige verschil is dat de kerk in een absoluut moraal geloofd, en links keert zich juist af van een absoluut moraal, hetgeen tegenstrijdig is omdat er natuurlijk een links moraal is. Het linkse moraal is echter zeer warrig en alles behalve logisch, bijvoorbeeld in de VS is het fout om te zeggen dat homoseksualiteit genetisch is, en in Europa is het fout om te zeggen dat dat niet zo is. De bijbel heeft hetzelfde probleem qua warrigheid en tegenstrijdigheden.
De term 'linkse kerk' is zodoende juist zeer passend, als volgeling moet je ja en amen knikken als je linkse bullshit hoort, eens per 4 jaar je stem geven voor de linkse kerk die jouw voorkeur geniet, en dan gezellig je hand op houden voor de herverdeling van de welvaart.
En als ze dan nog konden spellen, dan was dat tenminste nog te pruimen, maar zo rechts zijn ze nou ook weer niet.quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:40 schreef Leevancleef het volgende:
Waarom is het vocabulaire van burgerlijk rechtse mensen vaak zo beperkt? Het zijn allemaal van die pijnlijk niet-leuke woordgrapjes waar je terstond plaatsvervangende schaamte van krijgt. Gedrochten zoals '(s)links' bijvoorbeeld... Of het refereren naar Marokkanen door middel van de term 'Finnen'. Haha! Goed gevonden, jongens! Erg gevat. Wie zei er dat de aanhangers van populistisch rechts laagopgeleide nerds zijn zonder humor?
Ze gebruiken ook veel op nietszeggende wijze verbasterde woorden, die vast wel erg ludiek gevonden worden in de gemiddelde caravan. Evenwel ontgaat mij de lol van termen als 'linkschen' en 'de linksmensch'. Haha?
Mijn inzichten zijn iets te ver ontwikkeld om door de meeste mensen begrepen te worden. Het grootste probleem van links is dat het dogma wetenschappelijk gezien niet klopt, en dat de politiek grotendeels op vertrouwen is gebaseerd, zoals "Wij gaan geld in het onderwijs stoppen en dan wordt Nederland innovatiever", of "Wij gaan geld in oude wijken stoppen en dan worden de inwoners betere burgers", of "Wij gaan immigranten een inburgeringscursus geven want dan zullen ze beter integreren". En geen enkele (s)linkerd die de vraag stelt, 'Is dat zo?'.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 00:27 schreef Kees22 het volgende:
Ik vind dit een warrig en tegenstrijdig verhaal. Ben jij soms stiekem ook (s)links?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |