abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_71619702
Hahaha leuk effect heeft ze
Hoezo niet volijk opgstaan? Zomaar moe of iets ergs?
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  woensdag 5 augustus 2009 @ 13:14:46 #52
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71621322
Niets ernstigs. Tenminste niet dat ik weet. Morgenvroeg even naar de huisarts. Misschien dat mijn bloeddruk weer druk met schommelen is. (Heb ik wel vaker last van ) Daar word ik dan onwijs moe van en ja... je humeur wil dan na een paar dagen ook niet echt meer best zijn etc...
Gewoon even na laten kijken 't komt allemaal goed.
pi_71628578
Ah das vervelend, ik ben een ijzervretertje, zonder is het ook drama (moe, sjago enz).

Vanmiddag na de kapper als een razende alle behangresten in de keuken eraf gehaald en nu is het officieël behangvrij. Wel even met een sopje groene zeep na soppen en dan klaar.
Mocht tevens het delicate werkje slopen van de binnenzijde toilet doen, daar het houtwerk aan de buitenzijde moet blijven zitten en bang was het te vernielen.
10 tikken en het kwam er in 3 delen af

Mijn taak voor vandaag zit erop, gaat aan de slag met zijn freesspeeltjes en ik ga naar naailes.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71637117
Zo ik heb een topje in elkaar gezet moet alleen het nekje en de laatste naad nog en dan afwerken die hap en dragen geheel off topic gezwets..

On topic;
heeft een van de dubbele buitenmuren ontdaan van zijn binnenste wandje.
En hij heeft al voorzieningen gemaakt voor lampjes in de woonkamer.
Vensterbanken gesloopt (dacht vanmiddag nog zal ik..maarja wist nou niet of dat dat de bedoeling was).
Randen van plafonds weggesloopt en nog wat klussen.

Morgen komt de werkspot meneer de vloer eruit hakken (hopen dat hij de keuken incl. het enge zeil ook wil doen). Dus morgenavond hebben we een zandbak
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 6 augustus 2009 @ 10:51:09 #55
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71645628
Offtopic
Ben benieuwd naar je topje. Foto als het af is?

Dan veel meer offtopic.... vanmorgen bij de huisarts geweest. Ik krijg volgende week vrijdag zo'n 24 uurs bloeddruk meetkastje mee. Ben benieuwd wat ze daar mee kunnen achterhalen. Mijn bloeddruk was namelijk altijd te laag en vorig jaar september was ineens mijn bloeddruk (veeeeeeeeeeeeeeeel) te hoog toen ik bloed wilde geven. Sindsdien ben ik opgenomen in het ziekenhuis, maanden onder controle van een internist geweest en honderden pilletjes geslikt... Vreemde is dat ik toch nog gewoon blijf flauwvallen terwijl dat dus niet met elkaar rijmt... Mijn nieuwe huisarts gaat er eindelijk verder op door. Jammer dat niemand dit (het bloeddruk-meetkastje) eerder heeft bedacht maar ach.... misschien kan iemand me nu echt vertellen wat er aan de hand is

Ontopic
Het klussen gaat goed
Ben erg benieuwd naar jullie zandbak. Ga je het zand er wel zelf uit halen?
pi_71646216
sure! van het topje dan hé haha.

Hmmm dat flauwvallen is vervelend maar hoort meer bij een lage bloeddruk idd (ook zo'n onder de douche omroller? ). Dat kastje is even vervelend om mee te nemen maar dan weet je wel meer
Maaruh stomme vraag hoor maar jij ziet er heel jong uit op je foto's..(niet gekeken bij je profiel) das dan wel gek zulke rariteiten.

Volgens mij moet het zand blijven liggen, sterker nog ik moest mijn bikini meenemen. Zal het vanavond nog een vragen is vrij en is zelf met andere klussen bezig en het is bloedheet zo zonder enige isolatie (ligt allemaal in de bak).
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71646351
Wat! Ze zijn al zowat klaar met slopen! En ik was maar een paar dagen weg! Wat een tempo, mijn complimenten!
Onze ervaring is dat andermans voorzetwandjes NOOIT zo goed zijn als EIGEN voorzetwandjes... dan weet je tenminste zeker wat erachter zit. Ik herinner me ook een behangetje wat ergens af moest, waarachter schrootjes bleken te zitten, waarachter behang, waarachter triplex op rachelwerk, waarachter van dat plastic (vinyl?) behang, waarachter een vieze vochtige schimmelende zachte stuclaag die je met een plamuurmes zo af kon steken...
pi_71649391
Ja goed hé!
Vandaag ws officieel klaar met slopen!!!
AL schiet het niet erg op begreep ik net van de ingehuurde vloerenslopers zijn past op de helft..
Wij blij dat we echt1 prijs hebben afgesproken.

De muren vielen wel mee alleen de manier waarop ze vastgezet waren met klosjes, spijkers en schroeven (hele bergen) was soms een beetje vermoeiend als je snel wilt verwijderen.

Laatste wand is er vandaag uit gegaan die bleek van hout en daar is de stucadoor die toch wel zich uit kan leven vast niet van gecharmeerd. Omdat dat een 1,5 steens buitenmuur met voorzetwand was komt er wel een gipsen met wat isolatie voor terug. Beetje koud studeren/werken anders hihi.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 6 augustus 2009 @ 13:13:37 #59
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71649570
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 11:12 schreef Ml-etje het volgende:
Hmmm dat flauwvallen is vervelend maar hoort meer bij een lage bloeddruk idd (ook zo'n onder de douche omroller? ). Dat kastje is even vervelend om mee te nemen maar dan weet je wel meer
Maaruh stomme vraag hoor maar jij ziet er heel jong uit op je foto's..(niet gekeken bij je profiel) das dan wel gek zulke rariteiten.
Staat geloof ik ook geen leeftijd bij mijn profiel. Ik ben 29 (over paar maandjes 30 dan wil ik er dus per se in zitten. Moet gevierd worden ). Onder de douche heb ik 8 vd 10 keer problemen... Daarom klopt het allemaal ook niet... Het spreekt elkaar tegen dus misschien brengt dat kastje duidelijkheid. Kun je er tenminste ook wat aan doen...
Hopelijk is het de 14e em 15e niet al te warm... Zie mezelf al lopen / werken / klussen met zo'n band om met die hitte...
pi_71649707
Hmm nee das niet fijn en ja het spreekt elkaar tegen.
Wat wel handig is dat je gewoon bezig bent dan, geeft op zich een reeël beeld
29 is veulste jong hiervoor natuurlijk!
Maar straks weet je hopelijk meer!

On topic; hoe ist met de deurtjes???
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  donderdag 6 augustus 2009 @ 14:03:46 #61
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71651016
ehm...
Beetje putjes nog... Ik heb gisteren een radiator en een deur van de eerste laklaag voorzien zonder de roller te gebruiken. Misschien helpt dat beter. Normaal doe ik namelijk met de kwast het verf opzetten en dan lichtjes met de roller er overheen om de strepen te verminderen. Vanavond geen tijd dus morgen kan ik het resultaat pas zien.
Is het dan nog steeds zo erg dan zit er niets anders op..... alles weer helemaal schuren en mss nog een laag grondverf opzetten... We zullen zien

Mooi dat het sloopwerk vandaag klaar zou zijn . Snel gedaan hoor...
Dan kunnen jullie alweer aan opbouwen beginnen... Wel leuk... We hebben er nu meer lol in dan eerst.. Maar wij zijn ook wel een klein beetje gek
pi_71654768
Zal voor je duimen.

Hoorde net dat de sloophamer nu en dan oververhit is dus de heren zijn frites halen en aangezien wij die zaterdag ook al eten ga ik zo even koken voor en mijzelf.
Duurt nog wel tot 8 uur vanavond en ik hoef niets te doen vandaag of tsja..weet nog niet tis wel warm.


Haha ik word denk ik blijer van aanrukkende vloertegels en schilderen enz. dan van het tengelen/raggelen/sleuven maken enz. Alles dat toch niet meer zichtbaar is boeit deze onpraktische dame niet
was verdorie zowaar druk op het werk en dat als laatste dag moet wel zeggen dat ik van drukte altijd enthousiast word
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71657928
Euhh -edit- sneu voor de heren..de boor is kapot.
Ze komen dus morgen terug om de rest af te maken.
Ga dus afwassen en kijken plus foto's maken en een struik vernielen die voor de toekomstige keukenafvoer ligt.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71663284
Klusmeiden wat gaan jullie toch allemaal hard!

Jammer dat de boor kapoet is, maar morgen zijn ze dan ook wel klaar toch? Ik ben overigens net als jij van de zichtbare resultaten .

De wonderen zijn trouwens de wereld nog niet uit, als de foto's zijn geladen dan volgt er binnen nu en een paar minuten een nieuw topic van mijn hand .

Zat me net te bedenken dat het wel jammer is dat je niet wat dichterbij woont, dan had je mooi een sneak preview van jullie toekomstige keuken kunnen krijgen bij ons .

Nu ga ik even alles bijlezen in al die klusvrouwentopics .

Wil jij je laatste post in mijn topic straks nog even van die nieuwe link voorzien MI-etje?
pi_71663347
Off-topic: wat enorm klote zeg Rally, dat je zoveel flauwvalt, lijkt me doodeng! Hopelijk krijg je meer duidelijk door dat kastje!
  donderdag 6 augustus 2009 @ 22:04:53 #66
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71664328
Wat een failure van die boor
Maar wat goed dat jullie het uitbesteed hebben, scheelt een hele hoop energie
Wat doen jullie trouwens een hoop buiten de verbouwing om zeg... als ik uit mijn werk kom is het koken, eten, beetje fokken, slapen... Pfff, zou best wensen zoveel energie te hebben

Rallydame, wat naar zeg, dat kan je er nu ook even niet bij gebruiken... Wel goed dat ze eindelijk wat grondiger gaan zoeken. Heb je cardiale klachten in je familie zitten? Zo'n kastje stelt niks voor hoor, is alleen wat ongemakkelijker, maar verder niet.

* BBQ-kip wacht op de foto's
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_71666736

Uhuhu, keuken?


Deze zandbak moet straks een bureau gaan huisvesten



Hier bleef vanwege het verzakken vd trap enz nog wat liggen..de gang dus



en is bezig met de afvoer van de keuken..heeft meteen de bodembedekker weggehaald kan ik mooi als hij klaar is hortensias gaan planten..voor als ik het klussen beu ben


@ TM, zeker jammer maarja zoals ik in jouw topic al zei..fotoosss!
En gaat nu nog hard ja maar straks..leidingen zucht..
Maar dan het dak september

Heb wel medelijden met die mannen wat een hitte. Heb welgeteld drie keer een kitrand verwijderd en met mijn neus tegen het dak schroefjes weggehaald en stuiterde van ellende bijna van de trap, wat heet zeg!


@BBQ-kip; morgen nemen we de bbq mee (flauw maar kon het niet laten ).
Doen wij zo'n hoop erbuiten dan? Euhh Werken, eten, boodschappen en huis bijhouden en slapen en naailes en dan ben ik klaar hoor en idem. Oh ja ik internet teveel haha.
En dat uitbesteden was zo'n goed plan..beste investering tot nog toe qua uitbestede klussen.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 7 augustus 2009 @ 01:26:03 #68
82814 BBQ-kip
never say no to panda!
pi_71670655
Wat een eind vloer is er al uit zeg! Gek idee dat die zandbak straks prachtige kamers worden

En goed idee van die BBQ
Ik ben zelf dol op BBQ-en, alleen vind ik ironisch genoeg kip het minst lekker op de BBQ
Ribeye is echt mijn vleesje Lekker zout en peper er op en verder niets

Maak (of laat maken) morgen ook even foto's van die chappies met hun nieuwe boor, ben wel benieuwd wat voor figuren dat doen
Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
pi_71672503
Ooooh fouterd zal het vragen want die houdt mij er ver vandaan.. ben zelf ook niet zo'n voorstander van ongewenst mensen op i-net slingeren maar ok.

Ga die bbq zo eens soppen want ondanks het commitment dat onze beider auto's aan het einde van de rit naar de schoonmaker gaan vind ik het wel zonde van mijn nieuwe waggie. Overigens is kipfilet met parmaham erom en dan wat parmezaanse kaas erbij jumm!

En het voorstellingsvermogen bleef steken bij de zandbak en de zielige muurtjes
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  vrijdag 7 augustus 2009 @ 09:37:10 #70
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71673658
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 21:33 schreef twentemeisje het volgende:
Off-topic: wat enorm klote zeg Rally, dat je zoveel flauwvalt, lijkt me doodeng! Hopelijk krijg je meer duidelijk door dat kastje!

Ik ben het al gewend hoor. Heb er al zo'n 8 jaar last van denk ik... Dus schrik er niet meer zo van en de mensen in mijn directe omgeving hoe en wat ze kunnen doen voor me. Blijf het altijd erger vinden voor de mensen om me heen dan voor mij.. Op een paar bulten, krassen en kneuzinkjes na is mij nog nooit wat gebeurd. Maar de schrik in andere mensen hun ogen.... dat maakt me dan meer overstuur
Maar daarom ruimte die te hoge bloeddruk niet die ineens naar boven kwam afgelopen jaar. Hopelijk hangt het een beetje aan elkaar zodat de oorzaak met het kastje gevonden wordt... Zou boven verwachting zijn
  vrijdag 7 augustus 2009 @ 09:40:45 #71
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71673750
quote:
Op donderdag 6 augustus 2009 22:04 schreef BBQ-kip het volgende:
Rallydame, wat naar zeg, dat kan je er nu ook even niet bij gebruiken... Wel goed dat ze eindelijk wat grondiger gaan zoeken. Heb je cardiale klachten in je familie zitten? Zo'n kastje stelt niks voor hoor, is alleen wat ongemakkelijker, maar verder niet.
Het flauwvallen heb ik al heel lang (zie post hierboven ) Ik ben gewoon wel heel blij dat er iemand is die me serieus neemt en nog een stapje wil doen. Internist in het ziekenhuis wilde me gewoon niet meer verder helpen... En zoveel had ie nog niet voor me gedaan naar mijn idee. Maar goed.... verhuizen naar een totaal andere regio betekent ook andere artsen en mss willen die er nog wel wat mee doen
Dat verhuizen van stad naar dorp (maar o wat zal ik mijn "stadje" missen) is op meerdere fronten zo gek nog niet
  vrijdag 7 augustus 2009 @ 09:53:16 #72
248562 Rallydame
We klussen nog even verder..
pi_71674056
Zo'n zandbak hadden wij ook een paar weken geleden. Dat komt allemaal goed
Jammer van de boor en dat het daardoor wat langer duurde dan verwacht Maar ach... zoals je zelf al zei... je hoeft het zelf niet te doen en dat is zeker met deze hitte heeel fijn.
Mijn en z'n baas hebben het toen ook in de hitte gedaan met z'n tweeën. Daar hebben ze het nu al 10x over gehad sinds het weer weer zo mooi is dus dat horen we nog even aan Maar vind het ook nog steeds helden.
Het is al drama werk als het niet zo mooi is.

Ik gooi ook niet zo snel mensen op i-net. In mijn geval heb ik iedereen gevraagd of ze het erg vonden. Familie en vrienden vonden het niet erg en de aannemer heeft mijn foto's zelf allemaal gebruikt om zijn eigen website te updaten. Dus die had niets te vertellen

Jullie zijn echt goed bezig hoor. Het gaat nog steeds erg hard. En ja dat leidingen werk... erg belangrijk maar voor het zicht doet het weinig en duurt het lang Gelukkig zijn wij daar al doorheen. Mijn topic mag ook wel weer eens een kick krijgen maar ja... weinig te laten zien dus. Als het een beetje mee zit is er vanaf vanavond weer wat zichtbaar werk verricht
pi_71675230
Hmm ja dat flauwvallen is super irritant, heb dat zelf alleen s'morgens, vlug uit bed en onder de douche is niet aan mij besteed.
Heb er eigenlijk nooit naar laten kijken, weet al dat ik een laag ijzergehalte heb (jip en janneke taal) en kleine bloedcellen. Ben gewoon wat sneller moe en heb wat opstartproblemen .
Wel lekker dat ze je serieus nemen nu dan kom je tenminste ergens.

De here die vandaag terug zouden komen zijn er nog niet dus na doggie vertroeteld te hebben en het huis gedweild plus wat andere klussen ga ik me omkleden en bij kijken.
Die is een halve meter dieper aan het graven voor de afvoer.

Heel eerlijk durf ik het de heren niet echt te vragen..of ze op de foto willen voor forum

Ga zo zijn auto eens uitbaggeren, hij had de bbq mee maar dan niet eerst leeg gooien, nee haast haast pff je raadt het al die is omgevallen...

Als de heren weer komen met de hamer ga ik boodschappen doen, vlees voor morgen halen en wat voor vanavond plus langs de groenteboer. Hihi voor het geval dat iemand denkt dat ik verder nog puf heb beetje gaar met deze warmte. Onze grote vriend/collega van heeft vanavond vrijaf dus helaas geen hulp ook.

Nou klusze iedereen
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_71675698
wat een zandbak! ( ik zie jullie al helemaal zandtaartjes bakken na je BBQ )
Ben benieuwd of het vandaag af komt!
pi_71681191
Jaja de heren zin bezig weer grappig duo hoor maar wel harde werkers.
Ik ben dus even in huis 2 uithijgen en dan boodschappen doen.
Zandtaartjes..doe maar niet ben het nu al beu haat zand.
Duimen dat het niet gaat regenen.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')