Dat heeft een reden. Je wordt oud, gaat trouwen enz..quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:24 schreef _Led_ het volgende:
Ik word er de laatste tijd vaker op gewezen dat ik dingen aanhaal die enkel ouwe rotten kennen
Als de sleur erin komt is het tijd om weer eens van drugs te wisselenquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:28 schreef Michielos het volgende:
[..]
Dat heeft een reden. Je wordt oud, gaat trouwen enz..
De sleur gaat in je leven raken e.d.
Heh.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 12:45 schreef Flammie het volgende:
Is er iemand hier op TRU die dit ook denkt te kunnenIk wil hem dan wel testen
\
Bassos misschien?
Ah gut, hoe lief.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:53 schreef _Led_ het volgende:
je hebt helemaal niks gedemonsteerd, pannekoek
Ik denk dat je me verwart met iemand anders, ik heb nooit over jou tegen een mod geklaagd.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:55 schreef bassos het volgende:
[..]
Ah gut, hoe lief.
Led denkt het nog eens te willen proberen.
Ga je deze keer weer klagen tegen de mods dat een believert zo naar tegen je sceptische nubishness aantrapt ?
Lol, aantoonbare leugen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:56 schreef _Led_ het volgende:[..]
Ik heb nooit over jou tegen een mod geklaagd, ik vind je daar veel te amusant voor
Het grappige hieraan is dat Led eigenlijk stiekem overtuigd zou willen worden van het bestaan van datgene wat hij nu uitnodigd om het kapot te maken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 17:00 schreef _Led_ het volgende:Echt waar ?
Nou ja, anyway, je hebt nog nooit iets anders gedemonstreerd dan een grote mond.
Daarom daag ik je uit, laat al je energie-mumbojumbo maar op me los.
Vernietig me, vervloek me, of geef me de kriebels - alles wat je maar kunt is toegestaan.
Succes !
Wat is daar grappig aan ?quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 17:09 schreef bassos het volgende:
[..]
Het grappige hieraan is dat Led eigenlijk stiekem overtuigd zou willen worden van het bestaan van datgene wat hij nu uitnodigd om het kapot te maken.
Blah blah blah, suggesties doen me niks aangezien ik er niet in geloof.quote:Daarmee is er meteen een opening om suggesties in te laten groeien waardoor aantoonbare effecten door Led zelf tot stand gebracht kunnen worden.
De suggestie kan destructief maar ook constructief zijn.
Maakt niet zo veel uit, als hij maar niet bewust beseft wat de daadwerkelijke suggestie is.
Je lult een hoop maar zegt heel weinig.quote:Daadwerkelijk energiewerk doen online is fail.
Dat maakt op sich niet zoveel uit voor een demonstratie waarin een poster uiteindelijk smeekt om te stoppen met de nooit begonnen magie, maar ja, dat heeft wel weer wat input nodig die voor zover ik nu kan voorzien verwijderd zal worden.
Voor pure magie is het verwijderen van posts erg goed.
In de categorie van dare/will/be silent.
Ik ben echter niet bezig met puur magie doen.
Het gaat om het linken van een deur waarbij het compleet aan de posters zelf wordt overgelaten naar welke kant die deur opengaat.
Dus:
Ledlampje :
Naar welke kant wil je dat de deur open gaat ?
Dan gaan we daarheen.
Dat je beweert iets te willen waar je zo hard mogelijk tegen vecht.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 17:27 schreef _Led_ het volgende:[..]Wat is daar grappig aan ?
Daar zijn wel effectievere en minder effectieve manieren voor om het te ervaren.quote:Ik verkondig regelmatig in TRU dat ik het supergaaf zou vinden als dat soort dingen zou bestaan, alleen dat ik nu geen enkele reden zie om aan te nemen dat ze bestaan.
Daar is niks geheims of grappigs aan hoor.
Heh.quote:Blah blah blah, suggesties doen me niks aangezien ik er niet in geloof.
Inderdaad Led, doe eens wat beters posten.quote:Je lult een hoop maar zegt heel weinig.
En dan ben je wederom je eigen verantwoordelijkheid aan het ontlopen.quote:Ik wil dat de "deur opengaat" naar de kant waarop jij eindelijk eens demonstreert dat je meer kunt dan slap lullen over energie.
Heh, een stiekeme hoop/angst combinatie, gevoed door je idee dat ik integer ben.quote:Als dat moet door mij dood te energieen of op een andere manier is mij compleet om het even.
Inderdaad Led, waar blijft jouw bijdrage ?quote:Kortom, stop met slap ouwehoeren en DOE eens iets.
Naja, als ik dan toch bezig ben :quote:
Nu nog een inhoudelijke on topic post in TRU.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 19:33 schreef Michielos het volgende:
ik heb iig zojiust 100% pure Qi op je afgestuurd
Mijn welgemeende excuses.quote:
Interessant aanbod.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 19:40 schreef Michielos het volgende:
In de trant van dit topic bied ik aan om aan fok'kers die dit willen, 100% pure Qi ballen te sturen. Zeg maar als je interesse hebt en ik zal mijn best voor je doen!
hehe, heb je tips hoe ik me moet concentreren? Dan stuur ik binnen 10 seconden iets op je af. Dan zeg je zelf maar of je iets gevoeld hebtquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 19:45 schreef bassos het volgende:
[..]
Interessant aanbod.
Als suggestie :
Gebruik de energie van het universum, je eigen energie gebruiken betekent dat je daarna ff een stukje moet gaan opladen.
Als aanbod wil ik dan wel een spiegel spelen zodat je eventueel kan ervaren of je 'Qi' ballen iets uithalen.
Ok, klaar, doe je beste shot !
Oh wacht, ik speel de andere rol, bah Michielos, je maakt me zo in de war met dit soort TRU posts.
'k Probeer nu voornamelijk mijn energie te bemerken als ik niet in bed lig. Verder heb ik recentelijk nog een soort van sessie gehad, waar bij eigenlijk uit kwam dat ik meer mijn 'gevoel' moet ontwikkelen (ik reageer te vaak nog rationeel), om verder te komen. Dat is eigenlijk nu mijn prioriteit.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 19:36 schreef bassos het volgende:
[..]
Mijn welgemeende excuses.
Er zijn inmiddels enkele dagen verstreken sinds ik adviseerde om middels aandacht energiewerk te doen.
Heb je hier vervolgvragen over ?
Stap 1 :quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 19:48 schreef Susi het volgende:[..]'k Probeer nu voornamelijk mijn energie te bemerken als ik niet in bed lig. Verder heb ik recentelijk nog een soort van sessie gehad, waar bij eigenlijk uit kwam dat ik meer mijn 'gevoel' moet ontwikkelen (ik reageer te vaak nog rationeel), om verder te komen. Dat is eigenlijk nu mijn prioriteit.
Neemt niet weg dat ik energie nog steeds heel interessant vindt. Heb een boekje hier liggen over chakra's en energie, is heel boeiend'Werk' jij ook in die combinatie ?
Veel banaler.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 20:13 schreef Susi het volgende:
Help, ik zie die oefeningen zo 1-2-3 niet terug meer![]()
Maar in principe ben ik voornamelijk bezig met spirituele ontwikkeling als in; in contact komen met mijn gids, het 'openen' van die wereld. Toevallig kwam het onderwerp energie ook op mijn pad, vandaar dit topic.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |