quote:Op woensdag 17 februari 2010 13:26 schreef mr_t88 het volgende:
Voor iedereen die hier anti Paul is:
Ga gewoon en zie het zelf maar! Luister vooral naar de positieve verhalen en vooral niet naar de negatieve! Maar niet na je vakantie komen miepen dat je ziek bent geworden of dat je gepijpt en beroofd bent door een hoer...
Enjoy!
Dankjewelquote:Op woensdag 17 februari 2010 13:31 schreef Paul het volgende:
Ok het laatste wat ik zeg dan laat ik jullie met rust
Heb je al geboekt: have fun, en pas gewoon goed op jezelf en je vrienden. Je vermaakt je best deze vakantie in de clubs.
eigenlijk heb ik in Chersonissos veel meer vechtpartijen gezien (Ajax tegen Feyenoord-supsquote:Op woensdag 17 februari 2010 16:36 schreef ukga het volgende:
[..]
Dankjewel
Ik was btw vorige x naar chersinossos. Daar liepen ook al die zigeuners te roven en stelen en er was overal vechtpartijen enzo. Echt veel cultuur was er ook niet
Ik hoop dat de politie daar wat minder soft is dan in Nederland, feesten is geen probleem maar als je het gaat verpesten mogen ze wel goed stevig ingrijpen.quote:Op woensdag 17 februari 2010 18:38 schreef BramKVO het volgende:
[..]
eigenlijk heb ik in Chersonissos veel meer vechtpartijen gezien (Ajax tegen Feyenoord-sups) dan in Sunny Beach. En inderdaad, het liep er ook vol van die zigeunerkids op de promenade.
een vriend van mij heeft een zigeuner meisje van 10 tegen een muur geslagen omdat zijn telefoon weg was toen zij hem een bloem wou 'verkopen'. Toen werd snel (door haar broertje?) de telefoon op de grond gegooid.quote:Op woensdag 17 februari 2010 21:49 schreef Paul het volgende:
Stiekem ga ik nog wel wat zeggen hihi
Ik was ook in Chersonissos, maar had daar alleen maar wat zigeunervrouwen gezien idd die op de grond zaten te bedelen en die kids met bloemen. Maar verder had je daar geen last van vond ik.
Je moet veel pinnen in 1 keer en in je kluis gooien, je betaald best veel transactiekosten daaro. Als je geen kluis hebt, doe het dan maar niet, anders jat de schoonmaker hetquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:10 schreef montanl het volgende:
Offtopic ^^![]()
Ontopic \/![]()
Zijn er verder nog dingen in Sunny die handig zijn.
Hoeveel geld moet je meenemen, of kan je daar gewoon pinnen?
Wat zijn goede eet tentjes, zodat je geen troep krijg?
Aanvullingen?
Laat het horen...
Wat de fuckquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:11 schreef Paul het volgende:
[..]
Je moet veel pinnen in 1 keer en in je kluis gooien, je betaald best veel transactiekosten daaro. Als je geen kluis hebt, doe het dan maar niet, anders jat de schoonmaker het
Wat is er, kom ik eens met een goede tipquote:
In de 'Fat Duck' kon je wel goede en immens grote steaks krijgen alleszins.quote:Op donderdag 18 februari 2010 10:10 schreef montanl het volgende:
Offtopic ^^![]()
Ontopic \/![]()
Zijn er verder nog dingen in Sunny die handig zijn.
Hoeveel geld moet je meenemen, of kan je daar gewoon pinnen?
Wat zijn goede eet tentjes, zodat je geen troep krijg?
Aanvullingen?
Laat het horen...
Je hebt net buiten SB inderdaad een leuk openluchtwaterpretpark. Het is niet zo overweldigend als de immens waterparken in Frankrijk of Italie, maar je kunt er je zeker een dagje vermaken !quote:Op vrijdag 19 februari 2010 11:31 schreef montanl het volgende:
Even weer een vraag bombarderen![]()
In Spanje en overal hebben ze waterparadijzen of een banaan waar je op kan
hoe is dat in Sunny Beach geregeld is dat te betalen en is het ook echt leuk om te doen?
Laat maar horen![]()
Ik ben in de zomer(begin augustus) van 2009 in SB geweest met 10 personen. Hotel was prima, een nieuw hotel (net buiten het centrum) wat niet echt druk bezocht was, want het zat denk ik voor nog geen 25% vol. Daardoor hadden we wel het hele zwembad en terras voor ons alleen, op een paar dames uit Groningen na.quote:Op donderdag 15 april 2010 16:06 schreef montanl het volgende:
Even een Kick!
Zijn er nog mensen met leuke ervaringen
meldt ze hierrr!
Dat dusquote:Op donderdag 18 februari 2010 10:11 schreef Paul het volgende:
[..]
Je moet veel pinnen in 1 keer en in je kluis gooien, je betaald best veel transactiekosten daaro. Als je geen kluis hebt, doe het dan maar niet, anders jat de schoonmaker het
quote:Op maandag 19 april 2010 10:32 schreef ukga het volgende:
ik heb mijn vakantie gecancelled, wegens reacties van paul.
quote:Op maandag 19 april 2010 10:32 schreef ukga het volgende:
ik heb mijn vakantie gecancelled, wegens reacties van paul.
hilarisch én zielig tergelijkertijdquote:Op maandag 19 april 2010 10:32 schreef ukga het volgende:
ik heb mijn vakantie gecancelled, wegens reacties van paul.
Ik denk dat hij een verstandige jongeman is en mijn aanbevelingen ten harte heeft genomen. Hierdoor heeft hij een verstandig besluit gemaakt en toen weer veel geld bespaard, welke hij nu kan uitgeven aan een kwaliteitsvolle vakantiequote:Op maandag 19 april 2010 12:31 schreef BramKVO het volgende:
[..]
hilarisch én zielig tergelijkertijdTenzij je het sarcastisch bedoelt, dan is het weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |