En de slachtoffers van de Tsunami dan? Ook een soort zondvloedquote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:44 schreef jantar het volgende:
regenboog is het bewijs van de belofte dat er nooit meer een zondvloed komt trouwens
nouja als jij het al opgeeft..quote:Heb me er inmiddels al bij neergelegd dat ik waarschijnlijk vrijgezel zal blijven.
Dan is het mijn gok dat je dit jaar een leuke vriendin krijgt, zo gaat dat meestal namelijkquote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:46 schreef R0N1N het volgende:
Heb me er inmiddels al bij neergelegd dat ik waarschijnlijk vrijgezel zal blijven.
quote:
ik vind het moeilijk om hier een antwoord op te geven omdat ik het zelf ook nog niet ondervonden heb, nee ik ben nog steeds niet bang voor Godquote:Maar is eigenlijk de 'bijbelse' versie van 'het einde der tijden'.
Hij laat niet enkel een zoon sterven aan het kruis, maar ook vele zonen en dochters in gaskamers, in de kaken van krokodillen en haaien, aan wiegedood, aan kanker, aan malaria en aan bijvoorbeeld pinda-allergie.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:56 schreef jantar het volgende:
je mag alles vragen wat dat betreft maar ik kan niet beloven dat ik er een antwoord op weet.
Maar ik weet wel dat God van Zijn eigen schepselen (kinderen) houdt (jij houdt ook van je eigen kinderen), en wel zoveel dat Hij Zijn Zoon heb laten sterven aan een kruis en weer heeft laten opstaan (en daarom is God machtiger als andere dingen tussen hemel en aarde en hoeven we daar niet bang voor te zijn), zodat wij de kans krijgen eeuwig bij Hem te zijn als we dood gaan, alleen door dit te geloven.
Nee, vlgs mij bemoeit hij zich er niet mee.. maar dat is eigenlijk een andere discussie.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:59 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Hij laat niet enkel een zoon sterven aan het kruis, maar ook vele zonen en dochters in gaskamers, in de kaken van krokodillen en haaien, aan wiegedood, aan kanker, aan malaria en aan bijvoorbeeld pinda-allergie.
Dan ... ?quote:
ehrm...quote:Op vrijdag 31 juli 2009 15:22 schreef jantar het volgende:
jemig man, volgens mij he.. ligt het aan je hobby..
nee echt eerlijk! er schieten mij al zo 2 mensen te binnen die met het zelfde probleem zitten als jij met de zelfde hobby.. (ik las toevallig je ondertekst)
dat is pas eng!
Wie/wat?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 15:22 schreef jantar het volgende:
jemig man, volgens mij he.. ligt het aan je hobby..
nee echt eerlijk! er schieten mij al zo 2 mensen te binnen die met het zelfde probleem zitten als jij met de zelfde hobby.. (ik las toevallig je ondertekst)
dat is pas eng!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |