Hmm, ik weet niet hoorquote:Op woensdag 29 juli 2009 18:40 schreef Robin__ het volgende:
werkelijk iedereen uit de op rijd op een honda cb(f) 500.. zouden dat populaire lesmotoren zijn?
als je wat fout doet wordt je iig niet zo erg afgestraftquote:Op woensdag 29 juli 2009 18:49 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Hmm, ik weet niet hoor
Hij rijdt in ieder geval wel lekker
Vergeleken met wat?quote:Op woensdag 29 juli 2009 20:01 schreef pro2call het volgende:
[..]
als je wat fout doet wordt je iig niet zo erg afgestraftbeen there done that
een maat van me had een RSV Mille en als je daar mee mis schakeld vind die motor dat niet zo fijn en dat laat ie ook wel weten... bij zo'n cb500 iig nietquote:
Ik heb GEEN ABS op mijn motorquote:Op woensdag 29 juli 2009 20:13 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Vergeleken met wat?![]()
En ABS hebben denk ik de meeste wel..ik ook iig, maar k ga niet 20x editen dat dat bij iedreen ook klopt hoor.. anders moet iemand de OP in die fok!wiki zetten, das makkelijker.
Inderdaad.. met de noodstop enzo, als je gewoon lomp doorknijpt tot de abs ingrijpt sta je uiteindelijk later stil.. ook schakelt de abs uit bij 10km/h dus het laatste stukje word ook een beetje lompquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:43 schreef DABAMaster het volgende:
[..]
ik wel, maar niet nodig. Als je goed kan remmen, kan je veel beter remmen zonder
helemaal mee eens.... gister moeten doen van de instrukteur zodat ik kon zien wat ik kan verwachten van de motorquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:52 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Inderdaad.. met de noodstop enzo, als je gewoon lomp doorknijpt tot de abs ingrijpt sta je uiteindelijk later stil.. ook schakelt de abs uit bij 10km/h dus het laatste stukje word ook een beetje lomp
Ik vind het ook geen probleem. Heb niet echt het idee dat ik het nodig hebquote:Op woensdag 29 juli 2009 21:43 schreef DABAMaster het volgende:
[..]
ik wel, maar niet nodig. Als je goed kan remmen, kan je veel beter remmen zonder
Nou vooruit.. tis dat je ook op een honda lest anders hadden we je moeten weigerenquote:Op woensdag 29 juli 2009 23:00 schreef Gauner het volgende:
Dan ik ook maar in de OP:
Gauner
Eerste rijles: 01-08-09
Theorie: nnb
AVB: nnb
AVD: nnb
Rijschool : Wischmann, Landgraaf
Lesmotor: Honda CB500
quote:Op woensdag 29 juli 2009 23:05 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Nou vooruit.. tis dat je ook op een honda lest anders hadden we je moeten weigeren
puike keus!!!quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:45 schreef keepwalking het volgende:
Beetje laat, maar ik heb aantal weken terug (ook) een diversion 600 aangeschaft, via via voor een zacht prijsje. Beetje jammer dat hij nu op me staat te wachten in de schuur van mijn vader, geschorst en achter slot en grendel.
is mf ook down bij jou?quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:08 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
puike keus!!!
je gaat er veel plezier aan belevendus opschieten met lessen en slagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |