schuldvraag. hmmm. wilders stelt (soms iets te kritisch) dingen aan de kaak die een directe reactie op links zijn.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:11 schreef uiterstaardig het volgende:
Kritiek op links of rechts is me om het even. Wat me opvalt is dat sommige mensen iedere keer weer beginnen met "het komt door links, het komt door rechts, het komt door Wilders, het komt door de islam".
Sommige dingen gebeuren nou eenmaal en om beurten gaan mensen en stromingen de fout in.
Het is echt te simpel om daar of links of rechts de schuld van te geven.
Nee, ik ben het niet eens met Wilders en ik vind het ook geen nazi.
Dat klopt inderdaad, rechtse mensen hebben een algemeen lager IQ dan links georienteerde mensen, dat is wetenschappelijk aangetoond. Geeft niks hoor, we hebben tenslotte ook niet zulke slimme mensen nodig in de maatschappijquote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:09 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Nee, snap ik ook niet maar dat komt natuurlijk omdat ik niet links ben en dan ben je automatisch dom.
Een algemeen lager IQ, of heb je 't over een gemiddelde, zit nog een aardig verschil in.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat klopt inderdaad, rechtse mensen hebben een algemeen lager IQ dan links georienteerde mensen, dat is wetenschappelijk aangetoond. Geeft niks hoor, we hebben tenslotte ook niet zulke slimme mensen nodig in de maatschappij
En wat nou als een politicus een mening verkondigd die intolerantie jegens het zittende kabinet aanmoedigd?quote:Het Hof noemt het van ,,cruciaal belang dat politici die zich in het openbaar uiten meningen vermijden die intolerantie aanmoedigen”.
Dat begint te veranderen, en je praat een beetje neerbuigend over mensen met een lager iq zo van die zijn ook nodig om mn plee te schrobben. Als alle laag opgeleide mensen hun werk zouden neerleggen zijn de hoger opgeleiden helemaal nergens meer. Ik zie Jan-Diederik al zelf zn huisje bouwen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat klopt inderdaad, rechtse mensen hebben een algemeen lager IQ dan links georienteerde mensen, dat is wetenschappelijk aangetoond. Geeft niks hoor, we hebben tenslotte ook niet zulke slimme mensen nodig in de maatschappij
Goed punt, want weegt de wet "gelijkheid" zwaarder dan de wet "vrijheid van meningsuiting" en dus beleidsvrijheid. Ik zou hier ook wel een antwoord op willen, want eigenlijk bestaat er dan geen gelijkheid en dus ook geen vrijheid van meningsuiting.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:19 schreef voyeur het volgende:
Een verrassende uitspraak waarvan ik zeer benieuwd ben hoe er door het voltallige hof over geoordeeld zal worden. Het afwegen van grondrechten is altijd een hachelijke kwestie.
Ik geef toch ook aan dat we minder begaafde mensen ook hard nodig hebben in deze maatschappij?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:22 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
Dat begint te veranderen, en je praat een beetje neerbuigend over mensen met een lager iq zo van die zijn ook nodig om mn plee te schrobben. Als alle laag opgeleide mensen hun werk zouden neerleggen zijn de hoger opgeleiden helemaal nergens meer. Ik zie Jan-Diederik al zelf zn huisje bouwen.
Eh, sorry, maar waar heb jij gevonden dat vrijheids van meningsuitting geen grenzen kent in de EU dan?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:22 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Goed punt, want weegt de wet "gelijkheid" zwaarder dan de wet "vrijheid van meningsuiting" en dus beleidsvrijheid. Ik zou hier ook wel een antwoord op willen, want eigenlijk bestaat er dan geen gelijkheid en dus ook geen vrijheid van meningsuiting.
Aangezien vrijheid van meningsuiting een vorm van gelijkheid behoort te zijn naar mijn mening. Iedereen hoort te kunnen zeggen wat ze willen, sluit je extreem rechts/links/religieus/dierenknuffelen uit dan is de gelijkheid ook weg.
We zullen zien.
het klopt dat oud-links hoger opgeleid was vanwege een betere postitie in de maatschappij. zij zouden het evenwicht wel even brengen, zonder zelf in te leveren natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik geef toch ook aan dat we minder begaafde mensen ook hard nodig hebben in deze maatschappij?
Tja, ach, als Linkse Elite horen wij toch neerbuigend te doen over Wilders stemmers? Ik wilde jouw verwachtingspatroon niet verstoren want dat kan heel debiliterend werken.
Goed he? Tja, dat krijg je van die slimme linkse mensen, die snappen tenminste hoe het werkt, die gaan eerst jarenlang naar school en daarna naar de universiteit en gaan dan werken en veel geld verdienen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het klopt dat oud-links hoger opgeleid was vanwege een betere postitie in de maatschappij. zij zouden het evenwicht wel even brengen, zonder zelf in te leveren natuurlijk.
nieuw-links is irritant, schreeuwt de hele tijd als kip zonder kop, jaagt denkbeelden na die niet meer van deze tijd zijn en probeert het evenwicht te laten doorslaan door middel van minderheden.
gek genoeg speelt het zichzelf nogsteeds veel macht en geld toe. wat dat betreft is er natuurlijk niets veranderd.
en ondertussen maken ze er een zootje van voor de rest van nederland.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:35 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Goed he? Tja, dat krijg je van die slimme linkse mensen, die snappen tenminste hoe het werkt, die gaan eerst jarenlang naar school en daarna naar de universiteit en gaan dan werken en veel geld verdienen.
Extremistische oproepen tot het vergassen van Joden en het doden van moslims en dergelijke daargelaten, maar over het algemeen behoort een mening gegeven te kunnen worden m.i.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Eh, sorry, maar waar heb jij gevonden dat vrijheids van meningsuitting geen grenzen kent in de EU dan?
Ik ben het overigens niet me je eens dat iedereen maar moet kunnen zeggen wat hij of zij wil, de vrijheid van meningsuitting heeft wel degelijk grenzen en die moeten, m.i., ook blijven zijn.
Dit vraag ik me ook wel af, waarom mag je wel andere regels en wetten opleggen voor rijke mensenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 19:50 schreef bijdehand het volgende:
En discriminatie tegen mensen die wél hebben gestudeerd en veel geld verdienden mag wel?
In mijn ogen zaait Wilders haat, of iniedergeval Islamfobie schuift alle problemen in het land op een bepaalde bevolkingsgroep en komt met bar slechte oplossingen..quote:Kritiek op links of rechts is me om het even. Wat me opvalt is dat sommige mensen iedere keer weer beginnen met "het komt door links, het komt door rechts, het komt door Wilders, het komt door de islam".
Sommige dingen gebeuren nou eenmaal en om beurten gaan mensen en stromingen de fout in.
Het is echt te simpel om daar of links of rechts de schuld van te geven.
Nee, ik ben het niet eens met Wilders en ik vind het ook geen nazi.
quote:,,Politieke toespraken (’les discours politiques’) die aanzetten tot haat op basis van religieuze, etnische of culturele vooroordelen zijn een gevaar voor de sociale vrede en politieke stabiliteit van democratische staten”, is het centrale argument. Het Hof noemt het van ,,cruciaal belang dat politici die zich in het openbaar uiten meningen vermijden die intolerantie aanmoedigen”. ,,Het aanbevelen in immigratiekwesties van oplossingen zoals rassendiscriminatie bevordert waarschijnlijk sociale spanningen en ondermijnt het vertrouwen in democratische instellingen.
Dus hij is Nazi?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:17 schreef mividaloca het volgende:
[..]
In mijn ogen zaait Wilders haat, of iniedergeval Islamfobie schuift alle problemen in het land op een bepaalde bevolkingsgroep en komt met bar slechte oplossingen..
Gewoon op wikipedia, nu even wat enkele feiten aanschrijven.quote:Nazism, officially National Socialism[1][2][3][4] (German: Nationalsozialismus), refers to the ideology and practices of the National Socialist German Workers’ Party under Adolf Hitler, and the policies adopted by the dictatorial government of Nazi Germany from 1933 to 1945.
Ik zeg nergens dat ik Wilders een nazi vind, ik vond de zin niet van toepassing..maar bedankt voor deze nutteloze beschrijving..quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:20 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dus hij is Nazi?
[..]
Gewoon op wikipedia, nu even wat enkele feiten aanschrijven.
1) Is Wilders lid van de NSDAP? --> Nee
2) Is Wilders aanhanger van Adolf Hitler? --> Nee
3) Is hij aanhanger van het politieke systeem van Duitsland tussen 1933 en 1945? --> Nee
Dus is Wilders Nazi? --> Nee
Om even Shakespeare te parafraseren:quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:20 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dus hij is Nazi?
[..]
Gewoon op wikipedia, nu even wat enkele feiten aanschrijven.
1) Is Wilders lid van de NSDAP? --> Nee
2) Is Wilders aanhanger van Adolf Hitler? --> Nee
3) Is hij aanhanger van het politieke systeem van Duitsland tussen 1933 en 1945? --> Nee
Dus is Wilders Nazi? --> Nee
Leuk en aardig van je, maar ga dan niet "Ik vind hem geen Nazi" doorstrepen, want het suggereerde wat anders dan wat je hier boven schrijft. En de beschrijving was complimentary dus geen probleemquote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:28 schreef mividaloca het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat ik Wilders een nazi vind, ik vond de zin niet van toepassing..maar bedankt voor deze nutteloze beschrijving..![]()
Noem het hoe je wilt, I don't care, maar hem onder Nazisme scharen is onzin. The rest is up to you my friend.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Om even Shakespeare te parafraseren:
A rose dung heap, by any other name....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |